• Wynajem maszyn INTELblast Wrocław

  Pamech IntelBlast Wrocław

  Odpowiadamy na każde pytanie, doradzamy stosownie do sytuacji Twojej firmy

  Wynajem maszyn INTELblast
 • Wynajem maszyn INTELblast Wrocław

Wynajem maszyn INTELblast
do czyszczenia suchym lodem Wrocław

Wypożyczanie zestawów INTELblast jest odpowiedzią na potrzeby firm z sektora przemysłu oraz innych branż a także Klientów indywidualnych we Wrocławiu i innych miastach

Wynajem urządzeń INTElblast na dogodnych warunkach

Sprzęt INTELblast wykorzystywany do czyszczenia suchym lodem z racji swej skuteczności należy do cenionych przez firmy branży przemysłowej narzędzi. Choć właśnie one najczęściej korzystają z usługi czyszczenia suchym lodem, zastosowaniem INTELblast są zainteresowane również inne przedsiębiorstwa. Nic w tym dziwnego skoro czyszczenie suchym lodem oznacza doskonałą czystość maszyn bez konieczności wstrzymywania ich eksploatacji. W związku z tym sprzętu INTELblast znajduje zastosowanie zakładach przetwórstwa spożywczego, lakierniach i drukarniach. Czyszczenie urządzeń bez ich wyłączania umożliwia granulat suchego lodu, który przy pomocy profilowanej dyszy i sprężonego powietrza kieruje się przeznczoną do czyszczenia powierzchnię lub mechanizm. Taki schemat działania umożliwia czyszczenie w wielu ośrodkach - firmach elektrotechnicznych, odlewniach, zakładach przemysłu ciężkiego i zakładach chemicznych. Sprzęt do czyszczenia suchym lodem jest ceniony przez wszystkie firmy których działalność wiąże się z drobiazgowym podejściem do norm bezpieczeństwa i czystości, a którym zależy na uniknięciu wstrzymywania pracy na czas mycia maszyn. Nasza oferta uwzględnia potrzeby takich przedsiębiorstw, ale współpracujemy również z innymi branżami oraz Klientami indywidualnymi. Doskonale rozumiemy, że urządzenia INTELblast do czyszczenia suchym lodem są najlepszym lekarstwem na przemysłowe zabrudzenia i gwarantują nienaganną czystość wszelkiego typu parków maszynowych i linii produkcyjnych, a przy okazji usprawniają pracę większości stosujących je firm. Wiedząc o tym przygotowaliśmy w naszej ofercie możliwość zakupu oraz wynajęcia urządzeń INTELblast terenie Wrocławia i innych miast. Zajmujemy się także szkoleniami operatorów tych urządzeń. W ten sposób możecie Państwo wypróbować INTELblast w swoich firmach i sprawdzić wydajność czyszczenia suchym lodem zanim zechcecie podjąć decyzję o zakupie.

Odpowiadamy na każde pytanie Klientów

Wynajęcie urządzeń potrzebnych w firmie często okazuje się wygodniejsze i bardziej opłacalne niż ich kupno, szczególnie gdy aktywność danego przedsiębiorstwa zmienia się stosownie do warunków rynkowych. Wiąże się to również ze zmiennością zapotrzebowania na sprzęt a co za tym idzie – liczebność personelu. Rozwiązanie wynajmu pozwala na reorganizację pracy i przesuwanie zasobów do nowych zadań zamiast wiązania ich utrzymaniem wyposażenia. Jest ono także dobrą opcją w przypadku firm, którym stała troska o zaplecze techniczne się nie opłaca, albo jest zwyczajnie niemożliwa. Z myślą o takich okolicznościach w ofercie naszej firmy znalazł się wariant wynajęcia sprzętu INTELblast. W ten sposób ułatwiamy zapoznanie się z możliwościami tych urządzeń i przetestowania skuteczności czyszczenia suchym lodem. Można wynająć je również w trybie długoterminowym - od 6 do 12 miesięcy. W ten sposób staramy się dbać o rynek i umożliwiać współpracującym z nami przedsiębiorstwom realizację takich strategii jak:

 • poprawa koncentracji przedsiębiorstwa na głównych formach działalności

 • minimalizacja ryzyka

 • przekierowania zasobów (sprzętu i środków) oraz pracowników w inne sektory działalności

 • kontrola i redukcja kosztów operacyjnych

 • uzyskanie nowych możliwości biznesowych

Urządzenia do czyszczenia suchym lodem INTELblast dostarczamy samodzielnie pod wskazany adres przyczyniając się tym samym do oszczędności czasu i środków firmy Klienta. Zapewniamy bezpieczny transport i przeładunek wynajmowanego sprzętu, zajmujemy się też jego serwisem. Zapraszamy do kontaktu przedsiębiorstwa i Klientów indywidualnych, którzy chcieliby przetestować zestawy INTELblast osobiście oraz zainteresowanych szczegółami oferty. Dodatkowe informacje na temat szczegółów cennika i poszczególnych rozwiązań można także znaleźć na stronie internetowej naszej firmy w dziale „wynajem długoterminowy”. Zapraszamy!


Czyszczenie suchym lodem, sprzedaż maszyn do czyszczenia suchym lodem

Wychodzimy naprzeciw
oczekiwaniom naszych Klientów

Czyszczenie suchym lodem
Firma Pamech oferuje innowacyjne rozwiązania i technologię bezinwazyjnego czyszczenia strumieniowego, z wykorzystaniem granulatu suchego lodu jako czyściwa. W sytuacjach gdzie zawodzą tradycyjne metody czyszczenia powierzchni - czyszczenie suchym lodem jest doskonałą alternatywą. Metodę tą można stosować zarówno w budownictwie, przemyśle spożywczym, drzewnym, jak również w czyszczeniu i renowacji samochodów oraz zabytków.
Sprzedaż maszyn INTELblast
Dzięki długoletniemu doświadczeniu w pracy z maszynami marki IntelBlast wykorzystującymi suchy lód, proponujemy naszym Klientom usługi serwisu urządzeń do czyszczenia suchym lodem, jak również sprzedaż części zamiennych i akcesoriów do maszyn. Wszystkich zainteresowanych zakupem trwałej i wydajnej maszyny do czyszczenia suchym lodem zapraszamy do kontaktu z naszą firmą.
Sprzedaż suchego lodu
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów stale pracujemy nad rozwojem firmy i poszerzaniu naszej oferty. Zajmujemy się produkcją i sprzedażą suchego lodu. Dzięki współpracy z innymi dostawcami możemy poszczycić się szerokim wyborem granulatu suchego lodu w różnej formie i ilości. Ofertę kierujemy zarówno do osób prywatnych, jak i różnego rodzaju firm. Dysponujemy specjalistycznymi pojemnikami do przechowywania i transportowania suchego lodu.

Pamech Technology

 • BIURO:
  ul. Barbakan 2 lok. 6, 71-028 Szczecin
  tel. +48 733 473 763,
  tel. +48 502 248 798
  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • ODDZIAŁ ŚLĄSK:
  tel. 696 478 719
  tel. 502 248 798
  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • MAGAZYN:
  ul. Policka 15, 72-004 Tanowo
Usługi czyszczenia suchym lodem
Czyszczenie przemysłowe
 • tel. +48 696 478 719
  tel. +48 502 248 798
  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Sprzedaż maszyn
do czyszczenia suchym lodem
 • tel. +48 733 473 763
  tel. +48 502 248 798
  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Nasze usługi wykonujemy
w wielu miastach Polski

Copyright © 2020 www.pamech.pl Produkcja www.FabrykaStron.eu
Na stronie stosujemy pliki cookies. Można dokonać zmiany ustawień cookies. Szczegóły Polityka Prywatności.