• Wynajem maszyn INTELblast Warszawa

  Pamech IntelBlast Warszawa

  Wynajem maszyn INTELblast jest doskonałą opcją dla firm nieposiadających własnego sprzętu.

  Wynajem maszyn INTELblast
 • Wynajem maszyn INTELblast Warszawa

Wynajem maszyn INTELblast
do czyszczenia suchym lodem Warszawa

Poza sprzedażą najwyższej jakości urządzeń do czyszczenia suchym lodem, naszym Klientom oferujemy wynajem maszyn INTELblast w Warszawie i innych miastach.

Profesjonalny wynajem maszyn INTElblast Warszawa

Ze względu na swoją skuteczność, maszyny do czyszczenia suchym lodem pozwalające na użycie granulatu suchego lodu sprawdzą się nie tylko w lakierniach, odlewniach, zakładach produkcji metalowej, ale również w drukarniach i firmach specjalizujących się w przemyśle elektrycznym lub spożywczym. Jeśli jesteś właścicielem zakładu lub przedsiebiorstwa, w którym potrzebne jest przeprowadzenie specjalistycznych i bezpiecznych prac porządkowych bez konieczności i potrzeby zatrzymywania linii produkcyjnych lub maszyn, zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą firmy Pamech. Jesteśmy przekonani, że wykorzystanie zaproponowanych przez nas maszyn duńskiego producenta INTELblast do czyszczenia suchym lodem przełoży się na wygodniejsze usuwanie zanieczyszczeń, skuteczne mycie oraz sprawniejszą organizację pracy. Poza sprzedażą najwyższej jakości urządzeń do czyszczenia suchym lodem, naszym Klientom oferujemy wynajem maszyn INTELblast w Warszawie i innych miastach Polski. Dzięki możliwości wypożyczenia lub wynajmu sprzętu do czyszczenia suchym lodem mogą Państwo przetestować tę nowoczesną technologię we własnym zakresie np. przed dokonaniem zakupu wybranego urządzenia.

Fachowe doradztwo w doborze właściwego rozwiązania

Wynajem maszyny do czyszczenia suchym lodem - INTELblast to mnóstwo korzyści. Przede wszystkim rozszerza swobodę finansową i zapewnia możliwość prowadzenia równolegle innych inwestycji naszym Klientom. Jest także doskonałą opcją dla tych firm, które akurat nie posiadają wymaganego sprzętu, a nie mają możliwości lub chęci jego zakupu. Pamech przedstawia usługę wynajmu odpowiedniego sprzętu z bogatej oferty maszyn używanych. Naszym Klientom proponujemy wynajem maszyn do czyszczenia suchym lodem długoterminowy (od 6 do 12 miesięcy). Działania naszej firmy skupiają się na takich aspektach jak:

 • zwolnienie własnych zasobów do innych celów
 • redukcja i kontrola kosztów operacyjnych
 • minimalizowanie ryzyka
 • nowe możliwości biznesowe
 • zwiększenie koncentracji firmy na podstawowej działalności

Maszyny INETLblast do czyszczenia suchym lodem dostarczane są bezpośrednio pod adres wskazany przez Klientów, a ich odbiór staje się oszczędnością czasu i pieniędzy! Dzięki profesjonalnemu transportowi takiej maszyny mogą mieć Państwo pewność bezpiecznego załadunku i przewozu. Nasze wieloletnie doświadczenie w pracy z maszynami wykorzystującymi suchy lód przekłada się również na usługi serwisu maszyn do czyszczenia i sprzedaży części zamiennych. Wszystkich zainteresowanych ofertą wynajmu maszyn do czyszczenia suchym lodem zapraszamy do kontaktu. Więcej informacji, także dotyczących płatności i ceny można uzyskać na naszej stronie internetowej w zakładce wynajem długoterminowy. Zapraszamy.


Czyszczenie suchym lodem, sprzedaż maszyn do czyszczenia suchym lodem

Wychodzimy naprzeciw
oczekiwaniom naszych Klientów

Czyszczenie suchym lodem
Firma Pamech oferuje innowacyjne rozwiązania i technologię bezinwazyjnego czyszczenia strumieniowego, z wykorzystaniem granulatu suchego lodu jako czyściwa. W sytuacjach gdzie zawodzą tradycyjne metody czyszczenia powierzchni - czyszczenie suchym lodem jest doskonałą alternatywą. Metodę tą można stosować zarówno w budownictwie, przemyśle spożywczym, drzewnym, jak również w czyszczeniu i renowacji samochodów oraz zabytków.
Sprzedaż maszyn INTELblast
Dzięki długoletniemu doświadczeniu w pracy z maszynami marki IntelBlast wykorzystującymi suchy lód, proponujemy naszym Klientom usługi serwisu urządzeń do czyszczenia suchym lodem, jak również sprzedaż części zamiennych i akcesoriów do maszyn. Wszystkich zainteresowanych zakupem trwałej i wydajnej maszyny do czyszczenia suchym lodem zapraszamy do kontaktu z naszą firmą.
Sprzedaż suchego lodu
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów stale pracujemy nad rozwojem firmy i poszerzaniu naszej oferty. Zajmujemy się produkcją i sprzedażą suchego lodu. Dzięki współpracy z innymi dostawcami możemy poszczycić się szerokim wyborem granulatu suchego lodu w różnej formie i ilości. Ofertę kierujemy zarówno do osób prywatnych, jak i różnego rodzaju firm. Dysponujemy specjalistycznymi pojemnikami do przechowywania i transportowania suchego lodu.

Pamech Technology

 • BIURO:
  ul. Barbakan 2 lok. 6, 71-028 Szczecin
  tel. +48 733 473 763,
  tel. +48 502 248 798
  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • ODDZIAŁ ŚLĄSK:
  tel. 696 478 719
  tel. 502 248 798
  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • MAGAZYN:
  ul. Policka 15, 72-004 Tanowo
Usługi czyszczenia suchym lodem
Czyszczenie przemysłowe
 • tel. +48 696 478 719
  tel. +48 502 248 798
  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Sprzedaż maszyn
do czyszczenia suchym lodem
 • tel. +48 733 473 763
  tel. +48 502 248 798
  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Nasze usługi wykonujemy
w wielu miastach Polski

Copyright © 2020 www.pamech.pl Produkcja www.FabrykaStron.eu
Na stronie stosujemy pliki cookies. Można dokonać zmiany ustawień cookies. Szczegóły Polityka Prywatności.