• Wynajem maszyn INTELblast Rzeszów

  Pamech IntelBlast Rzeszów

  Służymy fachowymi konsultacjami, umożliwiamy przetestowanie sprzętu

  Wynajem maszyn INTELblast
 • Wynajem maszyn INTELblast Rzeszów

Wynajem maszyn INTELblast
do czyszczenia suchym lodem Rzeszów

Korzystna oferta sprzedaży i wynajmu zestawów INTELblast, w tym również możliwość zakupu urządzeń używanych. Czyszczenie suchym lodem – Rzeszów i inne miasta

Wszechstronna oferta wynajmu urządzeń INTElblast

Ze względu na swoją skuteczność urządzenia marki INTELblast do czyszczenia suchym lodem mają dobrą opinię w firmach branży przemysłowej. Możliwości ich zastosowania są jednak znacznie większe. Czyszczenie suchym lodem pozwala na przywracanie nienagannej czystości maszyn bez zawieszania ich eksploatacji dlatego INTELblast używa się także w lakierniach, zakładach przetwórstwa spożywczego i w drukarniach. Mycie maszyn bez przerywania ich pracy jest możliwe dzięki użyciu granulatu suchego lodu kierowanego przy pomocy profilowanej dyszy i sprężonego powietrza na myty mechanizm, lub powierzchnię. Specjaliści wyposażeniu w zestawy INTELblast pracują więc w zakładach przemysłu ciężkiego, firmach elektrotechnicznych, odlewniach i zakładach chemicznych. Oferowanymi przez nas urządzeniami do czyszczenia suchym lodem interesują się wszystkie przedsiębiorstwa których misję opisuje rygorystyczne podejście do norm czystości i bezpieczeństwa, które przy okazji chcą uniknąć przestojów wynikłych z wyłączenia z eksploatacji urządzeń na czas mycia. Nasze propozycje są skierowane głównie do takich firm, jesteśmy jednak otwarci także na współpracę z firmami z innych branż i Klientami indywidualnymi. Czyszczący suchym lodem sprzęt INTELblast to najlepsze rozwiązanie w przypadku zabrudzeń przemysłowych i gwarancja nieskazitelnej czystości parków maszynowych, linii produkcyjnych i pojedynczych stanowisk, a przy okazji usprawnienie pracy każdego przedsiębiorstwa. Powodowani zgromadzonym na przestrzeni lat doświadczeniem wzbogaciliśmy naszą ofertę o wariant zakupu urządzeń INTELblast oraz ich wynajęcia na terenie Rzeszowa, jak i innych polskich miastach. Na życzenie Klientów szkolimy również operatorów tego sprzętu. Dzięki temu nasi Klienci mogą wypróbować u siebie działanie INTELblast i przetestować czyszczenie suchym lodem w warunkach swoich firm, jeszcze przed podjęciem decyzji o zakupie.

Umożliwiamy przetestowanie sprzętu

Zmienna intensywność działania charakterystyczna dla większości sektorów rynku powoduje, że nader często lepszym rozwiązaniem od kupna nowego sprzętu będzie jego wynajęcie. Ma to nierozerwalny związek z różnym zapotrzebowaniem na sprzęt i personel w różnych okresach pracy danego przedsiębiorstwa i dogodnym dla działalności przesuwaniem zasobów finansowych i pracowniczych na stosowne odcinki. Wynajem urządzeń to także dobre wyjście dla tych przedsiębiorstw, którym nie opłaca się utrzymywanie stałego wsparcia technicznego i pełnych zestawów urządzeń, albo są pozbawione takiej możliwości. Dlatego właśnie część propozycji firmy Pamech to wynajem urządzeń INTELblast różnego typu – dzięki temu umożliwiamy Klientom sprawdzenie możliwości tego sprzętu i przetestowanie czyszczenia suchym lodem. W grę wchodzi również wynajem długoterminowy - od 6 do 12 miesięcy. Realizujemy w ten sposób firmową strategię dbałości o rynek oraz umożliwiamy firmom współpracującym z nami realizację poniższych założeń:

 • minimalizacji ryzyka

 • poprawy koncentracji przedsiębiorstwa na głównych formach działalności

 • kontroli i redukcji kosztów operacyjnych

 • przekierowania zasobów (sprzętu i środków) oraz pracowników w inne sektory działalności

 • uzyskania nowych możliwości biznesowych

Sprzęt do czyszczenia suchym lodem dostarczany przez duńską markę INTELblast dowozimy pod adres podany przez Klienta, w ten sposób przyczyniamy się do oszczędności środków i czasu przez jego przedsiębiorstwo. Również nasze podejście do kwestii transportu cechuje pełny profesjonalizm – zapewniamy bezpieczeństwo przewozu i przeładunku wypożyczanych urządzeń. Oferujemy również serwis tego sprzętu. Firmy i Klientów indywidualnych chcących osobiście przetestować zestawy INTELblast oraz zainteresowanych detalami oferty zapraszamy do kontaktu. Dodatkowe informacje na temat cen i szczegółów rozwiązań można też znaleźć na firmowej witrynie internetowej Pamech w dziale „wynajem długoterminowy”. Zapraszamy!


Czyszczenie suchym lodem, sprzedaż maszyn do czyszczenia suchym lodem

Wychodzimy naprzeciw
oczekiwaniom naszych Klientów

Czyszczenie suchym lodem
Firma Pamech oferuje innowacyjne rozwiązania i technologię bezinwazyjnego czyszczenia strumieniowego, z wykorzystaniem granulatu suchego lodu jako czyściwa. W sytuacjach gdzie zawodzą tradycyjne metody czyszczenia powierzchni - czyszczenie suchym lodem jest doskonałą alternatywą. Metodę tą można stosować zarówno w budownictwie, przemyśle spożywczym, drzewnym, jak również w czyszczeniu i renowacji samochodów oraz zabytków.
Sprzedaż maszyn INTELblast
Dzięki długoletniemu doświadczeniu w pracy z maszynami marki IntelBlast wykorzystującymi suchy lód, proponujemy naszym Klientom usługi serwisu urządzeń do czyszczenia suchym lodem, jak również sprzedaż części zamiennych i akcesoriów do maszyn. Wszystkich zainteresowanych zakupem trwałej i wydajnej maszyny do czyszczenia suchym lodem zapraszamy do kontaktu z naszą firmą.
Sprzedaż suchego lodu
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów stale pracujemy nad rozwojem firmy i poszerzaniu naszej oferty. Zajmujemy się produkcją i sprzedażą suchego lodu. Dzięki współpracy z innymi dostawcami możemy poszczycić się szerokim wyborem granulatu suchego lodu w różnej formie i ilości. Ofertę kierujemy zarówno do osób prywatnych, jak i różnego rodzaju firm. Dysponujemy specjalistycznymi pojemnikami do przechowywania i transportowania suchego lodu.

Pamech Technology

 • BIURO:
  ul. Barbakan 2 lok. 6, 71-028 Szczecin
  tel. +48 733 473 763,
  tel. +48 502 248 798
  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • ODDZIAŁ ŚLĄSK:
  tel. 696 478 719
  tel. 502 248 798
  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • MAGAZYN:
  ul. Policka 15, 72-004 Tanowo
Usługi czyszczenia suchym lodem
Czyszczenie przemysłowe
 • tel. +48 696 478 719
  tel. +48 502 248 798
  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Sprzedaż maszyn
do czyszczenia suchym lodem
 • tel. +48 733 473 763
  tel. +48 502 248 798
  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Nasze usługi wykonujemy
w wielu miastach Polski

Copyright © 2020 www.pamech.pl Produkcja www.FabrykaStron.eu
Na stronie stosujemy pliki cookies. Można dokonać zmiany ustawień cookies. Szczegóły Polityka Prywatności.