• Wynajem maszyn INTELblast Poznań

  Pamech IntelBlast Poznań

  Najlepsze decyzje po fachowej konsultacji – tylko sprawdzone rozwiązania!

  Wynajem maszyn INTELblast
 • Wynajem maszyn INTELblast Poznań

Wynajem maszyn INTELblast
do czyszczenia suchym lodem Poznań

Zestawy INTELblast – sprzedaż, wynajem, serwis i doradztwo. Czyszczenie suchym lodem to gwarancja standardu czystości wymaganego przez przepisy w Poznaniu i innych miastach.

INTElblast Poznań – markowa skuteczność do wynajęcia

Doceniana w branży przemysłowej skuteczność maszyn do czyszczenia suchym lodem pozwala na usuwanie zabrudzeń z firmowych urządzeń bez konieczności przestoju linii produkcyjnych, czy eliminacji stanowisk pracy z wewnątrzzakładowych procesów. Granulat suchego lodu i operujący nim sprzęt marki INTELblast są wykorzystywane w odlewniach, lakierniach, zakładach przemysłu ciężkiego, jak również w firmach przemysłu spożywczego i elektrycznego oraz drukarniach. Z naszych usług korzystają więc głównie przedsiębiorcy, których zakłady wymagają specjalistycznych prac porządkowych bez wstrzymywania produkcji, ale z zachowaniem wszystkich norm bezpieczeństwa. Choć nasza oferta została przygotowana z myślą o nich, zapraszamy do zapoznawania się z nią również przedstawicieli innych branż oraz Klientów indywidualnych. Jesteśmy pewni, że użycie markowego sprzętu czyszczącego INTELblast wykorzystującego suchy lód zagwarantuje wygodne usunięcie zanieczyszczeń i skuteczne mycie oraz usprawni organizację pracy każdej firmy. Oprócz usług czyszczenia suchym lodem i sprzedaży przeznaczonych do tego urządzeń prowadzimy również wynajem urządzeń INTELblast w Poznaniu i innych miastach w Polsce oraz szkolimy ich operatorów. Korzystając z tej możliwości nasi Klienci mogą przetestować skuteczność oferowanej przez nas nowoczesnej technologii w warunkach swoich firm zanim dokonają zakupu któregoś z urządzeń.

Oferujemy tylko sprawdzone rozwiązania!

Decyzja o wynajęciu markowego urządzenia do czyszczenia suchym lodem INTELblast ma wiele zalet. Pozwala na zachowanie swobody finansowej i wykorzystanie nie związanych środków do innych celów, np. równoległych inwestycji. To również konkretna opcja dla firm, które nie mają możliwości zakupu takich maszyn na własność, albo nie chcą go dokonywać. Oferta najmu przygotowana przez Pamech umożliwia użycie urządzeń ze sporego parku maszynowego INTELblast i przetestowanie urządzeń używanych przed decyzją o ich nabyciu. Proponujemy naszym Klientom różne formy wynajmu, w tym tryb długoterminowy, czyli od 6 do 12 miesięcy. Przyjęta strategia zakłada umożliwienie naszym Klientom

 • przekierowanie zasobów własnych (ludzi, sprzętu i środków) w inne sektory działalności

 • kontrolę i redukcję kosztów operacyjnych

 • minimalizację ryzyka

 • uzyskanie nowych możliwości biznesowych

 • poprawę koncentracji firmy na działalności podstawowej

Urządzenia do czyszczenia suchym lodem marki INTELblast dostarczamy bezpośrednio pod adres wskazany przez Klientów, dzięki czemu również ich odbiór stanowi oszczędność czasu i środków. Również transportem zajmujemy się w sposób profesjonalny i gwarantujemy bezpieczeństwo przewozu i przeładunku. Zapewniamy także serwis oferowanych maszyn i ich części. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani naszą ofertą, albo chcielibyście wypróbować je w warunkach waszych zakładów – zapraszamy do kontaktu. Dodatkowe informacje związane z cennikiem, rodzajami płatności i szczegółami procedur można znaleźć na naszej witrynie internetowej w zakładce „wynajem długoterminowy”. Zapraszamy!


Czyszczenie suchym lodem, sprzedaż maszyn do czyszczenia suchym lodem

Wychodzimy naprzeciw
oczekiwaniom naszych Klientów

Czyszczenie suchym lodem
Firma Pamech oferuje innowacyjne rozwiązania i technologię bezinwazyjnego czyszczenia strumieniowego, z wykorzystaniem granulatu suchego lodu jako czyściwa. W sytuacjach gdzie zawodzą tradycyjne metody czyszczenia powierzchni - czyszczenie suchym lodem jest doskonałą alternatywą. Metodę tą można stosować zarówno w budownictwie, przemyśle spożywczym, drzewnym, jak również w czyszczeniu i renowacji samochodów oraz zabytków.
Sprzedaż maszyn INTELblast
Dzięki długoletniemu doświadczeniu w pracy z maszynami marki IntelBlast wykorzystującymi suchy lód, proponujemy naszym Klientom usługi serwisu urządzeń do czyszczenia suchym lodem, jak również sprzedaż części zamiennych i akcesoriów do maszyn. Wszystkich zainteresowanych zakupem trwałej i wydajnej maszyny do czyszczenia suchym lodem zapraszamy do kontaktu z naszą firmą.
Sprzedaż suchego lodu
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów stale pracujemy nad rozwojem firmy i poszerzaniu naszej oferty. Zajmujemy się produkcją i sprzedażą suchego lodu. Dzięki współpracy z innymi dostawcami możemy poszczycić się szerokim wyborem granulatu suchego lodu w różnej formie i ilości. Ofertę kierujemy zarówno do osób prywatnych, jak i różnego rodzaju firm. Dysponujemy specjalistycznymi pojemnikami do przechowywania i transportowania suchego lodu.

Pamech Technology

 • BIURO:
  ul. Barbakan 2 lok. 6, 71-028 Szczecin
  tel. +48 733 473 763,
  tel. +48 502 248 798
  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • ODDZIAŁ ŚLĄSK:
  tel. 696 478 719
  tel. 502 248 798
  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • MAGAZYN:
  ul. Policka 15, 72-004 Tanowo
Usługi czyszczenia suchym lodem
Czyszczenie przemysłowe
 • tel. +48 696 478 719
  tel. +48 502 248 798
  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Sprzedaż maszyn
do czyszczenia suchym lodem
 • tel. +48 733 473 763
  tel. +48 502 248 798
  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Nasze usługi wykonujemy
w wielu miastach Polski

Copyright © 2020 www.pamech.pl Produkcja www.FabrykaStron.eu
Na stronie stosujemy pliki cookies. Można dokonać zmiany ustawień cookies. Szczegóły Polityka Prywatności.