• Wynajem maszyn INTELblast Łódź

  Pamech IntelBlast Łódź

  Naszym Klientom oferujemy wynajem długoterminowy - od 6 do 12 miesięcy.

  Wynajem maszyn INTELblast
 • Wynajem maszyn INTELblast Łódź

Wynajem maszyn INTELblast
do czyszczenia suchym lodem Łódź

Rozwiązania stworzone z myślą o potrzebach Twojej firmy gwarantują zachowanie czystości bez wstrzymywania pracy parku maszynowego. Czyszczenie suchym lodem – niepowtarzalna oferta, Łódź i inne miasta

Znakomite warunki wynajmu - INTElblast Łódź

Zestawy INTELblast należą do skutecznych i wydajnych narzędzi cenionych nie tylko przez przedsiębiorców z branży przemysłowej, chociaż oni właśnie najczęściej używają ich do utrzymania standardów czystości w swoich zakładach. Czyszczenie suchym lodem daje doskonałe efekty, przy czym poddawane temu zabiegowi urządzenia nie wymagają zawieszania aktywności, ani zatrzymywania. Z tego powodu urządzenia INTELblast cieszą się również powodzeniem w lakierniach, drukarniach i zakładach przetwórstwa, które obawiają się przestojów spowodowanych wyłączeniem poszczególnych partii parku maszynowego. Konieczność wstrzymania pracy eliminuje się dzięki zastosowaniu granulatu suchego lodu, który zostaje naniesiony przy pomocy sprężonego powietrza na przeznaczoną do umycia powierzchnię danego urządzenia, skąd natychmiast wyparowuje usuwając zanieczyszczenia bez wchodzenia w reakcję z czyszczonym materiałem. Taki schemat przywracania standardu czystości wymaganego przez przepisy sprawdza się w wielu przedsiębiorstwach – lakierniach, odlewniach, zakładach chemicznych i w przemyśle ciężkim. Oferta firmy Pamech jest skierowana nie tylko do takich firm, podejmujemy współprace także z przedsiębiorstwami innych branż i Klientami indywidualnymi. Sprzęt INTELblast do czyszczenia suchym lodem sprawdza się w wielu miejscach jako najlepszy sposób na wszelkiego rodzaju zabrudzenia przemysłowe, czy chemiczne i gwarancja nieskazitelnej czystości dysponowanego przez każdą firmę sprzętu. Na terenie Łodzi, podobnie jak w innych miastach prowadzimy sprzedaż i wynajem urządzeń INTELblast oraz szkolenia ich operatorów. Zapraszamy do wypróbowania zestawów i sprawdzenia wydajności czyszczenia suchym lodem zanim podejmiecie Państwo decyzję o zakupie.

Nienaganna czystość zakładu w zasięgu ręki

Rytm pracy większości firm zmienia się w zależności od warunków panujących na rynku - często jest tak, że sytuacja sprawia iż wynajęcie sprzętu potrzebnego firmie będzie się bardziej opłacać niż jego zakup. Ma to oczywiście związek ze zmianami w zapotrzebowaniu na liczebność personelu i wsparcia technologicznego. Opcja wynajmu urządzeń pozwoli więc na reorganizację pracy oraz koncentrację na najważniejszych zadaniach poprzez przesunięcie zasobów bez wiązania ich problemem utrzymania wyposażenia. Takie rozwiązanie preferują firmy, którym utrzymanie stałego technicznego zaplecza niezbyt się opłaca, albo nie mają do tego odpowiednich możliwości. Oferta marki Pamech jest dla takich przedsiębiorstw szczególnie korzystna, a szczególnie możliwość wynajęcia urządzeń INTELblast do czyszczenia suchym lodem. Oprócz tego, że wspomniany wariant pozwala na szybkie przywrócenie standardu czystości w każdym zakładzie, umożliwia on również przetestowanie skuteczności tego sprzętu i zapoznanie z jego możliwościami. Przewidzieliśmy także wynajem długoterminowy - od 6 do 12 miesięcy. Dbając o rynek jednocześnie umożliwiamy firmom nawiązującym z nami współprace wdrożenie konkretnych strategii takich jak:

 • uzyskanie nowych możliwości biznesowych

 • poprawa koncentracji przedsiębiorstwa na głównych formach działalności

 • kontrola i redukcja kosztów operacyjnych

 • przekierowanie zasobów (sprzętu i środków) oraz pracowników w inne sektory działalności

 • minimalizacja ryzyka

Transport wybranych zestawów INTELblast do czyszczenia suchym lodem organizujemy we własnym zakresie z zapewnieniem bezpieczeństwa przewozu i przeładunku, prowadzimy także serwis zamówionych urządzeń. Przedstawicieli firm oraz Klientów indywidualnych, zainteresowanych przetestowaniem możliwości urządzeń INTELblast zapraszamy do kontaktu. Szczegółowe informacje o cenniku i konkretnych rozwiązaniach można też sprawdzić na naszej firmowej witrynie WWW w karcie „wynajem długoterminowy”. Zapraszamy!


Czyszczenie suchym lodem, sprzedaż maszyn do czyszczenia suchym lodem

Wychodzimy naprzeciw
oczekiwaniom naszych Klientów

Czyszczenie suchym lodem
Firma Pamech oferuje innowacyjne rozwiązania i technologię bezinwazyjnego czyszczenia strumieniowego, z wykorzystaniem granulatu suchego lodu jako czyściwa. W sytuacjach gdzie zawodzą tradycyjne metody czyszczenia powierzchni - czyszczenie suchym lodem jest doskonałą alternatywą. Metodę tą można stosować zarówno w budownictwie, przemyśle spożywczym, drzewnym, jak również w czyszczeniu i renowacji samochodów oraz zabytków.
Sprzedaż maszyn INTELblast
Dzięki długoletniemu doświadczeniu w pracy z maszynami marki IntelBlast wykorzystującymi suchy lód, proponujemy naszym Klientom usługi serwisu urządzeń do czyszczenia suchym lodem, jak również sprzedaż części zamiennych i akcesoriów do maszyn. Wszystkich zainteresowanych zakupem trwałej i wydajnej maszyny do czyszczenia suchym lodem zapraszamy do kontaktu z naszą firmą.
Sprzedaż suchego lodu
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów stale pracujemy nad rozwojem firmy i poszerzaniu naszej oferty. Zajmujemy się produkcją i sprzedażą suchego lodu. Dzięki współpracy z innymi dostawcami możemy poszczycić się szerokim wyborem granulatu suchego lodu w różnej formie i ilości. Ofertę kierujemy zarówno do osób prywatnych, jak i różnego rodzaju firm. Dysponujemy specjalistycznymi pojemnikami do przechowywania i transportowania suchego lodu.

Pamech Technology

 • BIURO:
  ul. Barbakan 2 lok. 6, 71-028 Szczecin
  tel. +48 733 473 763,
  tel. +48 502 248 798
  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • ODDZIAŁ ŚLĄSK:
  tel. 696 478 719
  tel. 502 248 798
  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • MAGAZYN:
  ul. Policka 15, 72-004 Tanowo
Usługi czyszczenia suchym lodem
Czyszczenie przemysłowe
 • tel. +48 696 478 719
  tel. +48 502 248 798
  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Sprzedaż maszyn
do czyszczenia suchym lodem
 • tel. +48 733 473 763
  tel. +48 502 248 798
  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Nasze usługi wykonujemy
w wielu miastach Polski

Copyright © 2020 www.pamech.pl Produkcja www.FabrykaStron.eu
Na stronie stosujemy pliki cookies. Można dokonać zmiany ustawień cookies. Szczegóły Polityka Prywatności.