• Wynajem maszyn INTELblast Katowice

  Pamech IntelBlast Katowice

  Decyzje w zależności od sytuacji – wynajem bądź kupno urządzeń INTELblast

  Wynajem maszyn INTELblast
 • Wynajem maszyn INTELblast Katowice

Wynajem maszyn INTELblast
do czyszczenia suchym lodem Katowice

Doskonały sposób na utrzymanie czystości parku maszynowego czyli granulat suchego lodu emitowany dedykowanymi zestawami INTELblast – Katowice i inne miasta

Katowice - różne opcje wynajmu zestawów INTElblast

Maszyny do czyszczenia suchym lodem firmy INTELblast odznaczają się niezwykłą skutecznością, stąd ich szerokie zastosowanie i zasłużona renoma. Najczęściej są wykorzystywane w branży przemysłowej, ale na tym ich wykorzystanie się nie kończy. Najbardziej podkreślaną zaletą tego sprzętu jest możliwość czyszczenia maszyn i linii produkcyjnych bez konieczności wstrzymywania ich pracy. Możliwość utrzymania czystości bez przestojów w produkcji to zasługa granulatu suchego lodu wyrzucanego pod ciśnieniem z profilowanej dyszy. Urządzenia INTELblast są więc wykorzystywane w zakładach przemysłu ciężkiego, odlewniach, lakierniach, jak również w ośrodkach przetwórstwa spożywczego, firmach związanych z elektrotechniką i drukarniach. Ich użyciem są zainteresowani głównie właściciele firm wymagających specjalistycznego podejścia do kwestii czystości i zachowania wszelkich norm bezpieczeństwa, ale bez wstrzymywania cyklu pracy. Oferta firmy Pamech została przygotowana z myślą o nich, ale zapraszamy również przedsiębiorstwa innych branż i Klientów indywidulanych. Zaawanasowany technologicznie sprzęt INTELblast służący do czyszczenia suchym lodem jest gwarancją usunięcia wszelkich zanieczyszczeń, skutecznego mycia i usprawnienia organizacji działania każdego przedsiębiorstwa, lub parku maszynowego. Poza bogatą ofertą usług związanych z czyszczeniem przy pomocy suchego lodu przygotowaliśmy również dla państwa możliwości kupna sprzętu INTELblast i jego wynajęcia w Katowicach i innych polskich miastach. Szkolimy tez ich operatów. Dzięki temu nasi Klienci przed dokonaniem zakupu którejś z maszyn mogą przetestować jej skuteczność i przekonać się, czy będą się sprawdzać w warunkach ich firmy.

Wynajem i kupno maszyn INTELblast - bogata oferta

Płynność zapotrzebowania na sprzęt i personel jaka cechuje nowoczesne środowiska pracy powoduje, że czasem decyzja o wynajęciu potrzebnych urządzeń będzie bardziej trafna od zarządzenia ich kupna. Zmniejszenie pułapu wydatków pozwala na przesunięcia zasobów finansowych oraz personelu do nowych, albo równoległych zadań, opcja wynajmu jest również atrakcyjna dla przedsiębiorstw, które nie chcą kupować maszyn na własność, albo nie mogą tego zrobić. Część naszej oferty umożliwia więc Klientom użycie maszyn INTELblast ze zróżnicowanego zestawu i sprawdzenie ich możliwości przed decyzją o podjęciu dalszych kroków, na przykład zaopatrzenia swojego przedsiębiorstwa w zestawy do czyszczenia suchym lodem na stałe. Przygotowaliśmy dla Państwa zestaw propozycji wynajmu, w tym wypożyczenia długoterminowego - od 6 do 12 miesięcy. Strategia stojąca za naszą oferta opiera się na założeniu umożliwienia naszym Klientom

 • minimalizacji ryzyka

 • uzyskania nowych możliwości biznesowych

 • poprawy koncentracji przedsiębiorstwa na głównych formach działalności

 • kontroli i redukcji kosztów operacyjnych

 • przekierowania zasobów (sprzętu i środków) oraz pracowników w inne sektory działalności

Zestawy służące do czyszczenia przy pomocy suchego lodu wyprodukowane przez duńską markę INTELblast dowozimy bezpośrednio do miejsc wskazanych przez Klientów, w ten sposób również ich przekazanie wiąże się z oszczędnością środków i czasu. Pozostający w naszej gestii transport to również profesjonalizm realizacji oraz gwarancja bezpieczeństwa, tak przewozu jak i przeładunku. Ważną częścią naszej oferty pozostaje także serwis oferowanych urządzeń i ich części. W przypadku zainteresowania naszą ofertą, albo chęci przetestowania urządzeń INTELblast w warunkach firmowych zapraszamy do kontaktu. Dodatkowe informacje na temat rodzajów płatności, cennika i szczegółów konkretnych rozwiązań znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej – zostały umieszczone w zakładce „wynajem długoterminowy”. Zapraszamy!


Czyszczenie suchym lodem, sprzedaż maszyn do czyszczenia suchym lodem

Wychodzimy naprzeciw
oczekiwaniom naszych Klientów

Czyszczenie suchym lodem
Firma Pamech oferuje innowacyjne rozwiązania i technologię bezinwazyjnego czyszczenia strumieniowego, z wykorzystaniem granulatu suchego lodu jako czyściwa. W sytuacjach gdzie zawodzą tradycyjne metody czyszczenia powierzchni - czyszczenie suchym lodem jest doskonałą alternatywą. Metodę tą można stosować zarówno w budownictwie, przemyśle spożywczym, drzewnym, jak również w czyszczeniu i renowacji samochodów oraz zabytków.
Sprzedaż maszyn INTELblast
Dzięki długoletniemu doświadczeniu w pracy z maszynami marki IntelBlast wykorzystującymi suchy lód, proponujemy naszym Klientom usługi serwisu urządzeń do czyszczenia suchym lodem, jak również sprzedaż części zamiennych i akcesoriów do maszyn. Wszystkich zainteresowanych zakupem trwałej i wydajnej maszyny do czyszczenia suchym lodem zapraszamy do kontaktu z naszą firmą.
Sprzedaż suchego lodu
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów stale pracujemy nad rozwojem firmy i poszerzaniu naszej oferty. Zajmujemy się produkcją i sprzedażą suchego lodu. Dzięki współpracy z innymi dostawcami możemy poszczycić się szerokim wyborem granulatu suchego lodu w różnej formie i ilości. Ofertę kierujemy zarówno do osób prywatnych, jak i różnego rodzaju firm. Dysponujemy specjalistycznymi pojemnikami do przechowywania i transportowania suchego lodu.

Pamech Technology

 • BIURO:
  ul. Barbakan 2 lok. 6, 71-028 Szczecin
  tel. +48 733 473 763,
  tel. +48 502 248 798
  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • ODDZIAŁ ŚLĄSK:
  tel. 696 478 719
  tel. 502 248 798
  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • MAGAZYN:
  ul. Policka 15, 72-004 Tanowo
Usługi czyszczenia suchym lodem
Czyszczenie przemysłowe
 • tel. +48 696 478 719
  tel. +48 502 248 798
  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Sprzedaż maszyn
do czyszczenia suchym lodem
 • tel. +48 733 473 763
  tel. +48 502 248 798
  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Nasze usługi wykonujemy
w wielu miastach Polski

Copyright © 2020 www.pamech.pl Produkcja www.FabrykaStron.eu
Na stronie stosujemy pliki cookies. Można dokonać zmiany ustawień cookies. Szczegóły Polityka Prywatności.