• Wynajem maszyn INTELblast Gdańsk

  Pamech IntelBlast Gdańsk

  Maszyny IntelBlast - szerokie zastosowanie w przemyśle i zakładach produkcyjnych

  Wynajem maszyn INTELblast
 • Wynajem maszyn INTELblast Gdańsk

Wynajem maszyn INTELblast
do czyszczenia suchym lodem Gdańsk

Wygodne zasady wypożyczania, wynajem długoterminowy, serwis sprzętu, szkolenia operatorów, renomowana marka INTELblast – Gdańsk i inne miasta

Dla Twojej firmy - standard czystości w krótkim czasie

Zestawy do czyszczenia suchym lodem marki INTELblast mają niespotykaną skuteczność, dlatego cieszą się dobrą opinią wśród przedsiębiorców z branży przemysłowej, ich zastosowanie jest jednak znacznie szersze. Ponieważ czyszczenie suchym lodem przeprowadzane przy ich pomocy pozwala na przywracanie czystości maszyn bez wstrzymywania ich pracy, zestawy INTELblast są również popularne np. w drukarniach, lakierniach i zakładach przetwórstwa spożywczego. Mycie bez zakłócania cyklu produkcyjnego i bez wywoływania przestojów w pracy możliwe jest dzięki zastosowaniu suchego lodu pod postacią granulatu kierowanego sprężonym powietrzem i kierowanego przy pomocy profilowanej dyszy na przeznaczoną do wyczyszczenia powierzchnię, lub mechanizm. Stąd obecność ekip wyposażonych w urządzenia INTELblast w odlewniach, zakładach przemysłu ciężkiego, firmach elektrotechnicznych i zakładach chemicznych. Zastosowaniem maszyn do czyszczenia suchym lodem interesują się głównie firmy wymagające rygorystycznego podejścia do czystości i związanych z nią norm bezpieczeństwa, chcące przy tym uniknąć wstrzymywania pracy i związanych z tym przestojów. Chociaż nasza oferta została przygotowana z myślą o nich, zapraszamy do współpracy również przedstawicieli innych branż oraz Klientów indywidualnych. Nowoczesne maszyny INTELblast do czyszczenia suchym lodem są najlepszym rozwiązaniem przy wszelkiego typu zabrudzeniach, gwarantują skuteczne mycie linii produkcyjnych i pojedynczych urządzeń oraz usprawnienie organizacji pracy każdej firmy i jej parku maszynowego. Kierując się wieloletnim doświadczeniem poszerzyliśmy naszą ofertę – oprócz usług proponujemy również możliwości zakupu zestawów INTELblast oraz ich wynajęcia w Gdańsku i innych miastach. Prowadzimy także szkolenia operatorów. W ten sposób możecie Państwo przetestować u siebie możliwości INTELblast i przekonać się, jak czyszczenie suchym lodem sprawdzi się w waszej firmie, zanim podejmiecie decyzję o zakupie.

Marka Pamech - najbardziej opłacalne rozwiązania

W warunkach nowoczesnej gospodarki często okazuje się, że wynajęcie potrzebnych urządzeń będzie lepszą decyzją od zakupu. Wiąże się to z charakterystyczną dla zmienności rytmu pracy płynnością zapotrzebowania na personel i sprzęt. Wynajem zamiast kupna to zmniejszenie wydatków i możliwość przekierowanie zasobów ludzkich i pieniężnych do innych zadań. Wynajęcie sprzętu to także popularne rozwiązanie dla firm, które nie potrzebują utrzymywać stałego parku maszynowego, albo nie mają takiej możliwości. W związku z tym część oferty firmy Pamech ułatwia Klientom zastosowanie zestawów INTELblast różnego typu przez wynajem i sprawdzenie ich możliwości, co może skłonić do nabycia sprzętu do czyszczenia suchym lodem. Proponujemy Państwu wynajęcie urządzeń z naszej oferty, w tym wynajęcie długoterminowego - od 6 do 12 miesięcy. Wynika to z naszej strategii dbania o rynek i chęci umożliwienia naszym Klientom realizacji następujących założeń:

 • poprawy koncentracji przedsiębiorstwa na głównych formach działalności

 • przekierowania zasobów (sprzętu i środków) oraz pracowników w inne sektory działalności

 • minimalizacji ryzyka

 • kontroli i redukcji kosztów operacyjnych

 • uzyskania nowych możliwości biznesowych

Urządzenia do czyszczenia suchym lodem duńskiego producenta INTELblast dostarczamy w miejsca wskazane przez Klienta, czym również przyczyniamy się do zaoszczędzenia przez nich czasu i środków. Zlecenia transportu realizujemy na poziomie profesjonalnym, co oznacza że gwarantujemy bezpieczeństwo przeładunku i przewozu wynajmowanych zestawów. Do naszej oferty należy również serwis sprzętu. Klientów zainteresowanych naszą propozycją, lub chcących wypróbować maszyny INTELblast do czyszczenia suchym lodem w warunkach swojej firmy zapraszamy do kontaktu. Pomocne informacje na temat cennika, szczegółów rozwiązań z naszej oferty i rodzajów płatności można znaleźć na stronie internetowej marki Pamech w zakładce „wynajem długoterminowy”. Zapraszamy!


Czyszczenie suchym lodem, sprzedaż maszyn do czyszczenia suchym lodem

Wychodzimy naprzeciw
oczekiwaniom naszych Klientów

Czyszczenie suchym lodem
Firma Pamech oferuje innowacyjne rozwiązania i technologię bezinwazyjnego czyszczenia strumieniowego, z wykorzystaniem granulatu suchego lodu jako czyściwa. W sytuacjach gdzie zawodzą tradycyjne metody czyszczenia powierzchni - czyszczenie suchym lodem jest doskonałą alternatywą. Metodę tą można stosować zarówno w budownictwie, przemyśle spożywczym, drzewnym, jak również w czyszczeniu i renowacji samochodów oraz zabytków.
Sprzedaż maszyn INTELblast
Dzięki długoletniemu doświadczeniu w pracy z maszynami marki IntelBlast wykorzystującymi suchy lód, proponujemy naszym Klientom usługi serwisu urządzeń do czyszczenia suchym lodem, jak również sprzedaż części zamiennych i akcesoriów do maszyn. Wszystkich zainteresowanych zakupem trwałej i wydajnej maszyny do czyszczenia suchym lodem zapraszamy do kontaktu z naszą firmą.
Sprzedaż suchego lodu
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów stale pracujemy nad rozwojem firmy i poszerzaniu naszej oferty. Zajmujemy się produkcją i sprzedażą suchego lodu. Dzięki współpracy z innymi dostawcami możemy poszczycić się szerokim wyborem granulatu suchego lodu w różnej formie i ilości. Ofertę kierujemy zarówno do osób prywatnych, jak i różnego rodzaju firm. Dysponujemy specjalistycznymi pojemnikami do przechowywania i transportowania suchego lodu.

Pamech Technology

 • BIURO:
  ul. Barbakan 2 lok. 6, 71-028 Szczecin
  tel. +48 733 473 763,
  tel. +48 502 248 798
  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • ODDZIAŁ ŚLĄSK:
  tel. 696 478 719
  tel. 502 248 798
  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • MAGAZYN:
  ul. Policka 15, 72-004 Tanowo
Usługi czyszczenia suchym lodem
Czyszczenie przemysłowe
 • tel. +48 696 478 719
  tel. +48 502 248 798
  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Sprzedaż maszyn
do czyszczenia suchym lodem
 • tel. +48 733 473 763
  tel. +48 502 248 798
  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Nasze usługi wykonujemy
w wielu miastach Polski

Copyright © 2020 www.pamech.pl Produkcja www.FabrykaStron.eu
Na stronie stosujemy pliki cookies. Można dokonać zmiany ustawień cookies. Szczegóły Polityka Prywatności.