• Wynajem maszyn INTELblast Białystok

  Pamech IntelBlast Białystok

  Profesjonalne doradztwo wykorzystania zalet czyszczenia suchym lodem

  Wynajem maszyn INTELblast
 • Wynajem maszyn INTELblast Białystok

Wynajem maszyn INTELblast
do czyszczenia suchym lodem Białystok

Nie ma potrzeby wynajmowania naszych ekip, czyszczenie suchym lodem można przeprowadzić w swojej firmie samodzielnie, jeśli zajdzie taka potrzeba służymy szkoleniami operatorów maszyn INTELblast w Białymstoku i innych miastach.

INTElblast Białystok – renoma i skuteczność

Urządzenia INTELblast cenione w branży przemysłowej a także poza nią stanowią doskonałe narzędzie zachowania wymaganych przez przepisy standardów czystości, między innymi w zakładach produkcji i przetwórstwa. Czyszczenie za pomocą granulatu suchego lodu to gwarancja znakomitych efektów, zwłaszcza że nie wymaga ono wstrzymywania pracy poddawanych mu maszyn. To powód dla którego zestawy INTELblast są chętnie stosowane wszędzie tam, gdzie przedsiębiorcy obawiają się przestojów spowodowanych zawieszeniem eksploatacji parku maszynowego. Zastosowanie suchego lodu eliminuje konieczność wyłączania urządzeń. Granulat tej substancji naprowadzony na przeznaczoną do wyczyszczenia powierzchnię sprężonym powietrzem nie wchodzi w reakcję z materiałem z jakiego została wykonana, tylko wyparowuje a razem z nim znikają zanieczyszczenia. Metoda ta sprawdza się w wielu zakładach – odlewniach, zakładach chemicznych, lakierniach, drukarniach i innych. Nasza oferta została jednak stworzona również z myślą o firmach z innych branż i Klientach indywidualnych. Urządzenia INTELblast sprawdzają się w wielu zakładach jako doskonała metoda eliminacji wszelkiego typu zabrudzeń chemicznych i przemysłowych, gwarantująca nienaganną czystość każdego rodzaju maszyn. W Białymstoku, tak samo jak w innych miastach poza realizacją usług czyszczenia suchym lodem zajmujemy się też sprzedażą zestawów INTELblast i ich wynajmem oraz szkoleniami operatorów. Zapraszamy do sprawdzania efektywności naszych urządzeń i wypróbowywania możliwości czyszczenia suchym lodem przed podjęciem decyzji o ich kupnie.

Nieskazitelna czystość parku maszynowego

Aktywność przedsiębiorstw uwarunkowana jest sytuacją na rynku, dlatego w okresach mniej wzmożonej działalności zakup nowych urządzeń jest nieopłacalny, potrzebne narzędzia lepiej po prostu wynająć. Wiąże się to oczywiście ze zmniejszeniem liczebności pracowników i mniejszym zapotrzebowaniem na wsparcie techniczne toteż w przypadku wynajmowania sprzętu łatwej przeprowadzić w firmie wewnętrzną reorganizację i zmienić obłożenie odcinków przez zmianę rozkładu zasobów bez wiązania ich kwestią otrzymania i konserwacji wyposażenia. Strategia taka wybierana jest przez przedsiębiorstwa dla których zaplecze techniczne jest nieopłacalne w utrzymaniu, albo nie mają możliwości jego utrzymania. Nasza specjalnie przygotowana oferta będzie więc dla nich najkorzystniejsza pozwalając na zastosowanie zestawów INTELblast bez wciągania ich na stan. Czyszczenie suchym lodem nie tylko zagwarantuje nieskazitelną czystość parku maszynowego, wynajem naszych urządzeń pozwoli wypróbować ich skuteczność i zapoznać się z możliwościami. Warto dodać, że nasza oferta przewiduje też wynajem długoterminowy - od 6 do 12 miesięcy. Obok dbania o rynek, wykorzystujemy też możliwość pomocy współpracującym z nami firmom we wdrożeniu między innymi poniższych strategii:

 • uzyskanie nowych możliwości biznesowych

 • minimalizacja ryzyka

 • przekierowanie zasobów (sprzętu i środków) oraz pracowników w inne sektory działalności

 • kontrola i redukcja kosztów operacyjnych

 • poprawa koncentracji przedsiębiorstwa na głównych formach działalności

Dostawę wskazanych zestawów INTELblast do czyszczenia suchym lodem zorganizujemy własnymi środkami zapewniając bezpieczeństwo zarówno przewozu jak i przeładunku, oferujemy też serwis dostarczonych urządzeń. Zarówno przedsiębiorców jak i Klientów indywidualnych zainteresowanych osobistym sprawdzeniem skuteczności maszyn INTELblast zapraszamy do skontaktowania się z nami. Informacje o konkretnych procedurach wynajmu i cenach mogą też Państwo sprawdzić na naszej stronie internetowej w dziale „wynajem długoterminowy”. Zapraszamy!


Czyszczenie suchym lodem, sprzedaż maszyn do czyszczenia suchym lodem

Wychodzimy naprzeciw
oczekiwaniom naszych Klientów

Czyszczenie suchym lodem
Firma Pamech oferuje innowacyjne rozwiązania i technologię bezinwazyjnego czyszczenia strumieniowego, z wykorzystaniem granulatu suchego lodu jako czyściwa. W sytuacjach gdzie zawodzą tradycyjne metody czyszczenia powierzchni - czyszczenie suchym lodem jest doskonałą alternatywą. Metodę tą można stosować zarówno w budownictwie, przemyśle spożywczym, drzewnym, jak również w czyszczeniu i renowacji samochodów oraz zabytków.
Sprzedaż maszyn INTELblast
Dzięki długoletniemu doświadczeniu w pracy z maszynami marki IntelBlast wykorzystującymi suchy lód, proponujemy naszym Klientom usługi serwisu urządzeń do czyszczenia suchym lodem, jak również sprzedaż części zamiennych i akcesoriów do maszyn. Wszystkich zainteresowanych zakupem trwałej i wydajnej maszyny do czyszczenia suchym lodem zapraszamy do kontaktu z naszą firmą.
Sprzedaż suchego lodu
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów stale pracujemy nad rozwojem firmy i poszerzaniu naszej oferty. Zajmujemy się produkcją i sprzedażą suchego lodu. Dzięki współpracy z innymi dostawcami możemy poszczycić się szerokim wyborem granulatu suchego lodu w różnej formie i ilości. Ofertę kierujemy zarówno do osób prywatnych, jak i różnego rodzaju firm. Dysponujemy specjalistycznymi pojemnikami do przechowywania i transportowania suchego lodu.

Pamech Technology

 • BIURO:
  ul. Barbakan 2 lok. 6, 71-028 Szczecin
  tel. +48 733 473 763,
  tel. +48 502 248 798
  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • ODDZIAŁ ŚLĄSK:
  tel. 696 478 719
  tel. 502 248 798
  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • MAGAZYN:
  ul. Policka 15, 72-004 Tanowo
Usługi czyszczenia suchym lodem
Czyszczenie przemysłowe
 • tel. +48 696 478 719
  tel. +48 502 248 798
  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Sprzedaż maszyn
do czyszczenia suchym lodem
 • tel. +48 733 473 763
  tel. +48 502 248 798
  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Nasze usługi wykonujemy
w wielu miastach Polski

Copyright © 2020 www.pamech.pl Produkcja www.FabrykaStron.eu
Na stronie stosujemy pliki cookies. Można dokonać zmiany ustawień cookies. Szczegóły Polityka Prywatności.