• Zalety czyszczenia suchym lodem

  Technologia

  Oferujemy wyjątkowo skuteczną metodę czyszczenia suchym lodem do urządzeń i maszyn

  Zalety czyszczenia suchym lodem
 • Zalety czyszczenia suchym lodem

Zalety czyszczenia suchym lodem

Metoda czyszczenia suchym lodem ma wiele zalet, do których zalicza się ogromna skuteczność. Ponadto jest nieabrazyjna i nie uszkadza powierzchni, może więc być stosowana nawet na urządzeniach i delikatnych materiałach. Jest też nieszkodliwa dla środowiska.

Jakie są zalety czyszczenia suchym lodem?

Czyszczenie suchym lodem to metoda zyskująca coraz większe grono zwolenników. Dlaczego? Przede wszystkim ze względu na niesamowitą skuteczność. Jednakże brane pod uwagę są także względy ekologiczne oraz czas wykonania prac. Zachęcamy do przeczytania artykułu traktującego o jej licznych zaletach.

Czyszczenie suchym lodem metody

Korzyści z zastosowania metody:

 • Krótsze i bardziej efektywne czyszczenie. Minimalizuje przestoje
 • Suchy proces czyszczenia
 • Ograniczenie odpadów
 • Nieabrazyjny
 • Bezpieczny i przyjazny dla środowiska
 • Dokładność czyszczenia
Krótsze i bardziej efektywne czyszczenie. Minimalizuje przestoje

W porównaniu do tradycyjnych metod czyszczenia rozpuszczalnikami, czy inną „chemią” oraz szczotką drucianą, czyszczenie suchym lodem wielokrotnie skraca czas czyszczenia, powodując zmniejszenie kosztów. Suchym lodem można czyścić maszyny, formy, matryce i inne elementy. W większości przypadków proces nie wymaga przerywania pracy maszyn, ani wychładzania. Nie ma konieczności demontażu i przewożenia urządzeń. Przestoje są zminimalizowane, koszty pracy są mniejsze, a wydajność wzrasta.

Suchy proces czyszczenia

Ponieważ suchy lód sublimuje (przechodzi bezpośrednio w gaz) w kontakcie z czyszczoną powierzchnią, proces jest suchy. Czyszczenie suchym lodem nie przewodzi prądu i może być bezpiecznie używane do czyszczenia urządzeń elektrycznych i elektronicznych, gdzie użycie wody jest niewskazane lub zabronione.

Ograniczenie odpadów

Brak chemikaliów, brak materiału ściernego. Ponieważ granulki suchego lodu w kontakcie z powierzchnią czyszczoną zmieniają swój stan na gazowy, jedynym odpadem jest samo zanieczyszczenie, nie natomiast środek czyszczący. Czyszczenie odpowiednie, gdy użycie wody, piasku itp. jest zabronione lub niewskazane. Nie ma konieczności demontażu i przewożenia urządzeń. Przestoje są zminimalizowane, koszty pracy są mniejsze, a wydajność wzrasta.

Nieabrazyjny

Nieabrazyjny charakter suchego lodu sprawia, że nie uszkadza on wrażliwych części maszyn, przedłużając jedynie ich żywotność i zmniejszając prawdopodobieństwo defektów w produkcji. Twardość suchego lodu w skali Mohsa to 2, co odpowiada twardości kredy. Brak erozji, czy zużycia czyszczonego materiału.

Bezpieczny i przyjazny dla środowiska

Czyszczenie suchym lodem to ekologiczny proces, który wykorzystuje granulki pochodzące z dwutlenku węgla z recyklingu- uzyskiwanego przy okazji innych procesów chemicznych. Suchy lód sublimuje(zmienia stan ze stałego bezpośrednio w gazowy) podczas procesu czyszczenia, nie pozostawiając żadnych odpadów. Dwutlenek węgla w postaci gazowej jest absorbowany przez rośliny. W porównaniu do innych metod brak jest toksycznych odpadów oraz nie używa się żadnych chemicznych substancji, które mają wpływ na zwiększanie się dziury ozonowej i ogólne zanieczyszczenie środowiska. Czyszczenie suchym lodem jest również bezpieczne dla wykonujących je pracowników, przy przestrzeganiu podstawowych zasad bezpieczeństwa pracy.

Dokładność czyszczenia

Właściwości procesu czyszczenia sprawiają, że suchy lód dociera nawet do bardzo trudno dostępnych miejsc, dzięki czemu możemy uzyskać bardzo dobre wyniki czyszczenia na całej powierzchni. Efekt końcowy jest nie do uzyskania w przypadku innych metod.

 • Wysokiej jakości maszyny do czyszczenia suchym lodem

  Informacje o skuteczności stosowanej przez nas metody nie są wyssane z palca. Zdjęcia i filmiki pokazują jak niezwykłe efekty można uzyskać dzięki czyszczeniu przemysłowemu. Fakt ten może potwierdzić wielu zadowolonych Klientów. Maszyny do czyszczenia suchym lodem jakie użytkuje nasza firma pochodzą od firmy INTELblast. Wychodzimy z założenia, że tylko najlepszy sprzęt pozwoli nam świadczyć usługi najwyższej jakości. Do korzystania z naszych usług zapraszamy firmy i osoby prywatne. Dzięki nam pozbędziesz się brudu, nalotu, pleśni czy wątpliwej urody graffiti. Doprowadzimy do porządku każdy rodzaj powierzchni: drewno, metal, mur, a nawet szkło. Do odwiedzin naszej firmy zapraszamy również osoby zainteresowane kupnem maszyny czyszczącej.

 • Szkiełkowanie lodem precyzyjna metoda czyszczenia

  O zaletach metody oczyszczania zalęgającego brudu suchym lodem, można mówić wiele. W pierwszej kolejności należy wspomnieć o jej skutecznym działaniu. Nawet silne, utrwalone, tłuste osady z maszyn zostaną zlikwidowane. Po drugie jest to technologia ekologiczna, więc osoby przykładające wagę do ochrony środowiska mogą z niej korzystać bez obaw. Po trzecie szkiełkowanie lodem pozwala na bardzo precyzyjne czyszczenie. Kolejna dobra strona jest taka, że suchy lód obchodzi się z czyszczoną powierzchnią delikatnie, nie tworząc zarysowań. Nadmienić trzeba również, że proces czyszczenia przebiega bardzo szybko, nawet w przypadku wielkogabarytowych urządzeń, co skraca przestoje w firmie. Dodajmy że jest techniką wszechstronną.

 • Czyszczenie suchym lodem w Szczecinie i nie tylko

  Firma Pamech stawia na profesjonalizm, dlatego zatrudnia przeszkolonych pracowników, posiada wysokiej klasy sprzęt i do każdego zlecenia podchodzi z pełnym zaangażowaniem. Dążymy do tego, aby zasłużyć na miano firmy godnej zaufania. W ofercie posiadamy maszyny marki INTELblast, które uważane są za sprzęt niezawodny i wart swojej ceny. Chcąc zapewnić użytkownikom urządzeń INTELblast kompleksową usługę prowadzimy też autoryzowany serwis. Polecamy czyszczenie suchym lodem w Szczecinie. Jednakże rosnące zapotrzebowanie na usługi tego typu, skłoniło nas do rozszerzenia obszaru naszej działalności. W związku z tym jesteśmy dostępni w wybranych miastach województwa zachodniopomorskiego, lubuskiego, kujawsko-pomorskiego, pomorskiego i wielkopolskiego.

 • Czyszczenie maszyn i urządzeń - dla nas to proste!

  Złożone urządzenia produkcyjne, o skomplikowanej budowie, eksploatowane dzień po dniu, wykonują ciężką pracę i trudno uchronić je przed zabrudzeniem. Wziąwszy pod uwagę gabaryty i fakt, że mechanizmy wbrew pozorom mogą być delikatne, trzeba dobrać odpowiednią metodę doprowadzania ich do porządku. Musi być skuteczna i delikatna zarazem. Dobrze też żeby była szybka, aby zminimalizować przestoje. W tej sytuacji nasza firma poleca się do usług. Oferujemy profesjonalne czyszczenie maszyn i urządzeń za pomocą suchego lodu. Metoda ta posiada wszystkie pożądane i wymienione wcześniej cechy. Posługujemy się niezawodną aparaturą najwyższej klasy. W celu uzyskania bardziej szczegółowych informacji zachęcamy do kontaktu. Proponujemy też zapoznanie się z artykułami ze strony.

 • Sprzedaż maszyn do czyszczenia suchym lodem. Zapraszamy!

  Firmę Pamech tworzą ludzie z doświadczeniem, którzy wiedzą jakie są oczekiwania Klientów. Nasza działalność skupia się na kilku obszarach. Po pierwsze świadczymy usługi czyszczące innowacyjną metodą, po drugie prowadzimy sprzedaż maszyn do czyszczenia suchym lodem, po trzecie kierujemy autoryzowanym serwisem urządzeń z naszej oferty. Ufamy, że nasze profesjonalne podejście i zrozumienie potrzeb, będzie docenione. Dobrze wiedzieć, że wybrana przez nas metoda usuwania nieczystości sprawdza się w każdej dziedzinie. Znajduje zastosowanie przy odrestaurowaniu zabytków, usuwaniu szpetnego graffiti i szkodliwej pleśni. Wskazana też przy renowacji maszyn i remontach oraz likwidowaniu szkód pożarowych. Zachęcamy do złożenia wizyty w naszej firmie.


Czyszczenie suchym lodem, sprzedaż maszyn do czyszczenia suchym lodem

Wychodzimy naprzeciw
oczekiwaniom naszych Klientów

Czyszczenie suchym lodem
Firma Pamech oferuje innowacyjne rozwiązania i technologię bezinwazyjnego czyszczenia strumieniowego, z wykorzystaniem granulatu suchego lodu jako czyściwa. W sytuacjach gdzie zawodzą tradycyjne metody czyszczenia powierzchni - czyszczenie suchym lodem jest doskonałą alternatywą. Metodę tą można stosować zarówno w budownictwie, przemyśle spożywczym, drzewnym, jak również w czyszczeniu i renowacji samochodów oraz zabytków.
Sprzedaż maszyn INTELblast
Dzięki długoletniemu doświadczeniu w pracy z maszynami marki IntelBlast wykorzystującymi suchy lód, proponujemy naszym Klientom usługi serwisu urządzeń do czyszczenia suchym lodem, jak również sprzedaż części zamiennych i akcesoriów do maszyn. Wszystkich zainteresowanych zakupem trwałej i wydajnej maszyny do czyszczenia suchym lodem zapraszamy do kontaktu z naszą firmą.
Sprzedaż suchego lodu
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów stale pracujemy nad rozwojem firmy i poszerzaniu naszej oferty. Zajmujemy się produkcją i sprzedażą suchego lodu. Dzięki współpracy z innymi dostawcami możemy poszczycić się szerokim wyborem granulatu suchego lodu w różnej formie i ilości. Ofertę kierujemy zarówno do osób prywatnych, jak i różnego rodzaju firm. Dysponujemy specjalistycznymi pojemnikami do przechowywania i transportowania suchego lodu.

Pamech Technology

 • BIURO:
  ul. Barbakan 2 lok. 6, 71-028 Szczecin
  tel. +48 733 473 763,
  tel. +48 502 248 798
  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • ODDZIAŁ ŚLĄSK:
  tel. 696 478 719
  tel. 502 248 798
  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • MAGAZYN:
  ul. Policka 15, 72-004 Tanowo
Usługi czyszczenia suchym lodem
Czyszczenie przemysłowe
 • tel. +48 696 478 719
  tel. +48 502 248 798
  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Sprzedaż maszyn
do czyszczenia suchym lodem
 • tel. +48 733 473 763
  tel. +48 502 248 798
  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Nasze usługi wykonujemy
w wielu miastach Polski

Copyright © 2020 www.pamech.pl Produkcja www.FabrykaStron.eu
Na stronie stosujemy pliki cookies. Można dokonać zmiany ustawień cookies. Szczegóły Polityka Prywatności.