• Maszyny INTELblast do czyszczenia suchym lodem Wrocław

  Pamech IntelBlast Wrocław

  Zestawy INTELblast Wrocław – oferta adekwatna do potrzeb Twojej firmy

  Maszyny INTELblast do czyszczenia suchym lodem
 • Maszyny INTELblast do czyszczenia suchym lodem Wrocław

Maszyny INTELblast
do czyszczenia suchym lodem Wrocław

Sam granulat suchego lodu to jeszcze nie wszystko – aby był skuteczny potrzeba jeszcze wydajnych i bezpiecznych maszyn. Klasa INTELblast to synonim najlepszych cech

Maszyny INTELblast – skuteczna emisja suchego lodu

Nowoczesna metoda strumieniowa znana jako czyszczenie suchym lodem przeznaczona do utrzymywania przepisowych standardów czystości jest najczęściej wykorzystywana w zakładach związanych z przemysłem, doskonale jednak sprawdza się również w firmach z innych branż. Nawet najbardziej wymagający przedsiębiorcy cenią ją jako doskonały sposób utrzymania czystości w ośrodkach produkcji działających na różnego rodzaju liniach produkcyjnych, zespołach urządzeń i parkach maszynowych, w tym również z zakładach przetwórstwa chemicznego i spożywczego. Na uwagę zasługuje że suchy lód nie powoduje zjawiska ścierania mytych powierzchni, ani nie stwarza zagrożenia korozją. Oprócz tego, że jest wysoce skuteczny, pozostaje całkowicie bezpieczny dla maszyn i urządzeń. Umożliwia eliminację różnych typów zabrudzeń, w tym klejów i żywic, zaskorupień, nagarów, osadów przemysłowych, tłuszczy i plam oraz innych resztek po procesach produkcyjnych, czy śladów pozostawionych na formach, maszynach i narzędziach. Granulat suchego lodu zderzony z mytą nawierzchnią daje radę każdemu zabrudzeniu, nawet nawarstwionemu przez lata w zakamarkach uchodzących za trudnodostępne. Co więcej, po czyszczeniu suchym lodem nie pozostają żadne odpady takie jak resztki środków czyszczących i rozpuszczalników, brudny piasek, czy inne materiały charakterystyczne dla zwykłych metod mycia maszyn. Kolejną zaletą współpracy z marką Pamech jest nasze gromadzone przez lata doświadczenie w realizacji prac dla przedsiębiorstw branży przemysłu - to właśnie ono umożliwia nam świadczenie usług najwyższej jakości. Nadmieńmy, że do pracy wykorzystujemy nowoczesny sprzęt marki INTELblast z Danii, skuteczny i wydajny. Ponieważ dysponujemy zróżnicowanym parkiem tych urządzeń, jesteśmy w stanie zrealizować praktycznie każde zlecenie czyszczenia suchym lodem.

Zestawy INTELblast Wrocław – zapraszamy!

Marka Pamech jest ceniona na rynku usług jako doświadczony specjalista w dziedzinie profesjonalnego przywracania czystości parkom maszynowym, liniom produkcyjnym i zespołom urządzeń używanych w zakładach przemysłowych, bez konieczności wstrzymywania, czy zawieszania ich eksploatacji. Główną część naszej firmowej oferty stanowi czyszczenie suchym lodem. Dokonujemy go przy pomocy sprzętu duńskiej firmy INTELblast, czyli nowoczesnych urządzeń wykorzystywanych nie tylko w zakładach przemysłowych, ale i w innych branżach, a to przez wzgląd na duże możliwości i szereg cenionych przez przedsiębiorców cech. Przede wszystkim narzędzia INTELblast są mobilne – dzięki temu pracujemy w ośrodkach wskazanych przez Klienta (nie trzeba przywozić maszyn do nas!). Poza tym, czyszczenie suchym lodem nie wymaga wyłączania mytych maszyn – skorzystanie z naszej oferty niweluje groźbę zastoju w pracy przedsiębiorstwa. Realizujemy nasze usługi w wielu regionach kraju, we Wrocławiu zaś jak i w innych miastach prowadzimy także sprzedaż sprzętu INTELblast. Do naszej propozycji należą między innymi poniższe zestawy:

 • IBLmini

 • IBL3000

 • IBL4000

 • IBLabrasive

 • Sprężarki mobilne Kaeser

Urządzenia do czyszczenia suchym lodem INTELblast oferowane przez Pamech są wyposażane w węże prowadnicze, profilowane dysze i specjalistyczne akcesoria. Świadczymy również naszym Klientom usługi doradcze z dziedziny pracy i zastosowania oferowanego sprzętu, jak i szkoleniowe dla operatorów tych zestawów. W ten sposób nasi Klienci zyskują pewność najlepszego wyboru wśród rozmaitych parametrów urządzeń i sposobów nanoszenia suchego lodu na czyszczone powierzchnie i mechanizmy. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani detalami naszej oferty, albo chcielibyście zadać pytania dotyczące sprzętu i jego zastosowań zapraszamy do kontaktu. Będziemy w ten sposób mogli zapoznać Państwa bliżej z możliwościami zestawów INTELblast do mycia suchym lodem. W naszej gestii leży również specjalistyczny serwis oferowanych urządzeń oraz ich wynajmowanie. Na wybór naszych Klientów czekają urządzenia wysokiej klasy, nasza firmowa oferta posiada również wariant zakupu maszyn używanych. Jest ona skierowana nie tylko do przedsiębiorstw, ale i do Klientów indywidualnych. Wskazane przez zainteresowanych urządzenia dowieziemy pod wskazany adres, jeśli zachodzi taka potrzeba – zajmujemy się również szkoleniami ich operatorów. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszej propozycji.


Czyszczenie suchym lodem, sprzedaż maszyn do czyszczenia suchym lodem

Wychodzimy naprzeciw
oczekiwaniom naszych Klientów

Czyszczenie suchym lodem
Firma Pamech oferuje innowacyjne rozwiązania i technologię bezinwazyjnego czyszczenia strumieniowego, z wykorzystaniem granulatu suchego lodu jako czyściwa. W sytuacjach gdzie zawodzą tradycyjne metody czyszczenia powierzchni - czyszczenie suchym lodem jest doskonałą alternatywą. Metodę tą można stosować zarówno w budownictwie, przemyśle spożywczym, drzewnym, jak również w czyszczeniu i renowacji samochodów oraz zabytków.
Sprzedaż maszyn INTELblast
Dzięki długoletniemu doświadczeniu w pracy z maszynami marki IntelBlast wykorzystującymi suchy lód, proponujemy naszym Klientom usługi serwisu urządzeń do czyszczenia suchym lodem, jak również sprzedaż części zamiennych i akcesoriów do maszyn. Wszystkich zainteresowanych zakupem trwałej i wydajnej maszyny do czyszczenia suchym lodem zapraszamy do kontaktu z naszą firmą.
Sprzedaż suchego lodu
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów stale pracujemy nad rozwojem firmy i poszerzaniu naszej oferty. Zajmujemy się produkcją i sprzedażą suchego lodu. Dzięki współpracy z innymi dostawcami możemy poszczycić się szerokim wyborem granulatu suchego lodu w różnej formie i ilości. Ofertę kierujemy zarówno do osób prywatnych, jak i różnego rodzaju firm. Dysponujemy specjalistycznymi pojemnikami do przechowywania i transportowania suchego lodu.

Pamech Technology

 • BIURO:
  ul. Barbakan 2 lok. 6, 71-028 Szczecin
  tel. +48 733 473 763,
  tel. +48 502 248 798
  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • ODDZIAŁ ŚLĄSK:
  tel. 696 478 719
  tel. 502 248 798
  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • MAGAZYN:
  ul. Policka 15, 72-004 Tanowo
Usługi czyszczenia suchym lodem
Czyszczenie przemysłowe
 • tel. +48 696 478 719
  tel. +48 502 248 798
  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Sprzedaż maszyn
do czyszczenia suchym lodem
 • tel. +48 733 473 763
  tel. +48 502 248 798
  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Nasze usługi wykonujemy
w wielu miastach Polski

Copyright © 2020 www.pamech.pl Produkcja www.FabrykaStron.eu
Na stronie stosujemy pliki cookies. Można dokonać zmiany ustawień cookies. Szczegóły Polityka Prywatności.