• Maszyny INTELblast do czyszczenia suchym lodem

  Pamech IntelBlast Warszawa

  Sprzedaż, serwis i wynajem - szeroka oferta maszyn INTELblast firmy Pamech

  Maszyny INTELblast do czyszczenia suchym lodem
 • Maszyny INTELblast do czyszczenia suchym lodem

Maszyny INTELblast
do czyszczenia suchym lodem Warszawa

Czyszczenie suchym lodem wykonujemy przy użyciu najwyższej klasy maszyn duńskiego producenta - INTELblast, które zapewniają niezwykłą wydajność i skuteczność.

Czyszczenie suchym lodem z użyciem maszyn INTELblast

Nowoczesna metoda strumieniowa, jaką jest czyszczenie suchym lodem doskonale sprawdza się w każdej gałęzi przemysłu. To idealny proces mycia dla przetwórstwa spożywczego i różnego rodzaju linii produkcyjnych. Nie powoduje korozji, ani ścierania czyszczonej powierzchni, jest w zupełności bezpieczny i skuteczny. Nasi specjaliści z firmy Pamech w krótkim czasie są w stanie usunąć uporczywe zabrudzenia takie jak osady przemysłowe, tłuszcz, nagar, kleje, żywicę i inne substancje z maszyn, urządzeń i form. Suchy lód wystrzeliwany pod dużym ciśnieniem jest naprawdę w stanie znakomicie sobie poradzić z uporczywymi i wyjątkowo trudnymi zabrudzeniami mającymi czasami nawet po kilkanaście lat. Samo czyszczenie nie powoduje powstawania szkodliwych odpadów, jak piasek czy rozpuszczalniki. Suchy lód jest bezpieczny dla ludzkiego zdrowia i środowiska. Długoletnie doświadczenie naszej firmy spowodowało, że jesteśmy w stanie zaoferować najwyższy poziom usług. Czyszczenie suchym lodem wykonujemy przy użyciu najwyższej klasy maszyn duńskiego producenta - INTELblast, które zapewniają niezwykłą wydajność i skuteczność. Posiadamy rozbudowany park maszynowy, dzięki któremu jesteśmy w stanie zrealizować nawet najbardziej wymagające zlecenia dotyczące czyszczenia suchym lodem.

Maszyny INTELblast Warszawa – różnorodna oferta

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem w wykonywaniu profesjonalnych usług czyszczenia granulatem suchego lodu. Dysponujemy maszynami firmy INTELblast o różnych zastosowaniach i parametrach. Wszystkie nasze urządzenia są mobilne, co umożliwia nam dotarcie nimi do naszych Klientów, w każdy obszar działania. Oferujemy sprzedaż maszyn INTELbalst w Warszawie i innych rejonach Polski. Maszyny jakimi dysponujemy to:

 • IBLmini
 • IBL3000
 • IBL4000
 • IBLabrasive
 • Sprężarki mobilne Kaeser

Do maszyn firmy INTELblast posiadamy różnego rodzaju dysze, węże i akcesoria. W zależności od potrzeb Klienta służymy fachowym doradztwem w doborze odpowiedniego urządzenia. Maszyny różnią się od siebie głównie sposobem podawania suchego lodu i parametrami. W przypadku zainteresowania jakimkolwiek urządzeniem do czyszczenia suchym lodem firmy INETLblast zapraszamy do kontaktu. Oferujemy specjalistyczny serwis maszyn wyżej wspomnianego producenta i ich wynajem. W swoich zasobach posiadamy maszyny nowoczesne i najwyższej jakości, jednak naszym Klientom, nie tylko z Warszawy oferujemy, także używane maszyny INTELblast do czyszczenia suchym lodem. Dostarczamy rozwiązania przeznaczone zarówno dla osób fizycznych, jak i różnego rodzaju firm oraz podmiotów gospodarczych. Nasza oferta obejmuje także dowóz urządzeń we wskazane miejsce i przeszkolenie operatorów. Zapraszamy do skorzystania z naszych profesjonalnych usług i firmowej oferty.


Czyszczenie suchym lodem, sprzedaż maszyn do czyszczenia suchym lodem

Wychodzimy naprzeciw
oczekiwaniom naszych Klientów

Czyszczenie suchym lodem
Firma Pamech oferuje innowacyjne rozwiązania i technologię bezinwazyjnego czyszczenia strumieniowego, z wykorzystaniem granulatu suchego lodu jako czyściwa. W sytuacjach gdzie zawodzą tradycyjne metody czyszczenia powierzchni - czyszczenie suchym lodem jest doskonałą alternatywą. Metodę tą można stosować zarówno w budownictwie, przemyśle spożywczym, drzewnym, jak również w czyszczeniu i renowacji samochodów oraz zabytków.
Sprzedaż maszyn INTELblast
Dzięki długoletniemu doświadczeniu w pracy z maszynami marki IntelBlast wykorzystującymi suchy lód, proponujemy naszym Klientom usługi serwisu urządzeń do czyszczenia suchym lodem, jak również sprzedaż części zamiennych i akcesoriów do maszyn. Wszystkich zainteresowanych zakupem trwałej i wydajnej maszyny do czyszczenia suchym lodem zapraszamy do kontaktu z naszą firmą.
Sprzedaż suchego lodu
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów stale pracujemy nad rozwojem firmy i poszerzaniu naszej oferty. Zajmujemy się produkcją i sprzedażą suchego lodu. Dzięki współpracy z innymi dostawcami możemy poszczycić się szerokim wyborem granulatu suchego lodu w różnej formie i ilości. Ofertę kierujemy zarówno do osób prywatnych, jak i różnego rodzaju firm. Dysponujemy specjalistycznymi pojemnikami do przechowywania i transportowania suchego lodu.

Pamech Technology

 • BIURO:
  ul. Barbakan 2 lok. 6, 71-028 Szczecin
  tel. +48 733 473 763,
  tel. +48 502 248 798
  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • ODDZIAŁ ŚLĄSK:
  tel. 696 478 719
  tel. 502 248 798
  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • MAGAZYN:
  ul. Policka 15, 72-004 Tanowo
Usługi czyszczenia suchym lodem
Czyszczenie przemysłowe
 • tel. +48 696 478 719
  tel. +48 502 248 798
  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Sprzedaż maszyn
do czyszczenia suchym lodem
 • tel. +48 733 473 763
  tel. +48 502 248 798
  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Nasze usługi wykonujemy
w wielu miastach Polski

Copyright © 2020 www.pamech.pl Produkcja www.FabrykaStron.eu
Na stronie stosujemy pliki cookies. Można dokonać zmiany ustawień cookies. Szczegóły Polityka Prywatności.