• Maszyny INTELblast do czyszczenia suchym lodem Rzeszów

  Pamech IntelBlast Rzeszów

  Suchy lód naprowadzany ciśnieniem na mytą nawierzchnię poradzi sobie z każdym zanieczyszczeniem

  Maszyny INTELblast do czyszczenia suchym lodem
 • Maszyny INTELblast do czyszczenia suchym lodem Rzeszów

Maszyny INTELblast
do czyszczenia suchym lodem Rzeszów

Bezpieczeństwo czyszczonych urządzeń, żadnej groźby korozji, skuteczność i wydajność gwarantowane przez producenta zestawów INTELblast z Danii

INTELblast – renoma, jakość, niezawodność

Czym jest czyszczenie suchym lodem? To zaawansowana technologicznie metoda strumieniowa przeznaczona przede wszystkim do wykorzystania w zakładach przemysłowych, sprawdza się jednak również w firmach innych branż. Jest ceniona przez wielu przedsiębiorców jako świetny sposób na przywrócenie i zachowania czystości przemysłowej w ośrodkach pracujących na różnego typu parkach maszynowych i liniach produkcyjnych, w tym również przetwórstwa spożywczego. Co istotne – granulat suchego lodu nie ściera mytych powierzchni i nie grozi korozja. Obok skuteczności, jest zupełnie bezpieczny. Pozwala na szybkie pozbycie się rozmaitych zanieczyszczeń takich jak zaskorupienia klejów i żywic, czy tłuszczy oraz nagarów, osadów przemysłowych i innych pozostałości po procesach produkcji osadzonych na maszynach, formach, narzędziach i sprzęcie. Suchy lód naprowadzany ciśnieniem na mytą nawierzchnię poradzi sobie z każdym zanieczyszczeniem, nawet zalegającym od dłuższego czasu np. od kilkunastu lat w trudnodostępnym miejscu, czy zakamarku. Poza tym po jego użyciu nie pozostają odpady charakterystyczne dla innych form mycia. Zastosowanie suchego lodu oznacza brak brudnego piasku, resztek środków czyszczących i rozpuszczalników, czy innych uciążliwych pozostałości charakterystycznych dla metod konwencjonalnych. Kolejny atut to nasze doświadczenie w pracy ze zleceniami firm z branży przemysłowej – dzięki niemu oferujemy usługi na najwyższym poziomie. W realizacji zleceń używamy wysokiej klasy sprzętu sławnej duńskiej marki INTELblast, wydajnego i zapewniającego skuteczność. Posiadamy zróżnicowany park maszynowy, dlatego możemy podjąć się każdego zadania czyszczenia suchym lodem.

Zestawy INTELblast Rzeszów – oferta dla każdej firmy

Reputacja którą mamy na rynku usług jako marka Pamech to efekt olbrzymiego doświadczenia w przywracaniu czystości maszynom używanym w zakładach przemysłowych. Najważniejsza część naszej oferty to czyszczenie suchym lodem parków maszynowych i linii produkcyjnych. Do tego celu stosujemy urządzenia marki INTELblast z Danii, czyli wysokiej klasy sprzęt o dużych możliwościach i sporym spektrum parametrów, wykorzystywany nie tylko w branży przemysłu. Na uwagę zasługuje, że INTELblast to narzędzia mobilne, co pozwala nam pracować w siedzibie Klienta, przy czym nasze usługi nie wywołują zastoju w cyklu produkcyjnym ponieważ czyszczenie suchym lodem nie wymaga wyłączania mytych maszyn. Poza tym, że docieramy z naszymi usługami do wielu regionów kraju, zajmujemy się również sprzedażą sprzętu INTELblast w Rzeszowie i innych miastach. Nasza propozycja obejmuje między innymi zestawy takie jak:

 • IBLmini

 • IBL3000

 • IBL4000

 • IBLabrasive

 • Sprężarki mobilne Kaeser

Zestawy INTELblast z naszej oferty posiadają profilowane dysze, węże prowadzące i są wyposażone w akcesoria specjalistyczne. Poza tym prowadzimy również fachowe doradztwo dla Klientów oraz szkolimy operatorów urządzeń INTELblast. Dzięki temu możecie być Państwo pewni, iż dokonujecie najlepszego wyboru spośród różnych opcji urządzeń i metod emisji suchego lodu do czyszczenia. Jeśli szczegóły naszej oferty budzą Państwa zainteresowanie zapraszamy do kontaktu i skorzystania z możliwości bliższego poznania zastosowań zestawów INTELblast do czyszczenia suchym lodem. Zajmujemy się także serwisem specjalistycznym oferowanych urządzeń i prowadzimy ich wynajem. Zestawy najwyższej klasy czekają na Państwa wybór, przygotowaliśmy również wariant zakupu urządzeń używanych. Nasza propozycja dotyczy tak firm jak i Klientów indywidualnych. Wybrane przez Klientów zestawy INTELblast dostarczymy pod wskazany adres, na życzenie zajmujemy się również przeszkoleniem ich operatów. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty i do kontaktu!


Czyszczenie suchym lodem, sprzedaż maszyn do czyszczenia suchym lodem

Wychodzimy naprzeciw
oczekiwaniom naszych Klientów

Czyszczenie suchym lodem
Firma Pamech oferuje innowacyjne rozwiązania i technologię bezinwazyjnego czyszczenia strumieniowego, z wykorzystaniem granulatu suchego lodu jako czyściwa. W sytuacjach gdzie zawodzą tradycyjne metody czyszczenia powierzchni - czyszczenie suchym lodem jest doskonałą alternatywą. Metodę tą można stosować zarówno w budownictwie, przemyśle spożywczym, drzewnym, jak również w czyszczeniu i renowacji samochodów oraz zabytków.
Sprzedaż maszyn INTELblast
Dzięki długoletniemu doświadczeniu w pracy z maszynami marki IntelBlast wykorzystującymi suchy lód, proponujemy naszym Klientom usługi serwisu urządzeń do czyszczenia suchym lodem, jak również sprzedaż części zamiennych i akcesoriów do maszyn. Wszystkich zainteresowanych zakupem trwałej i wydajnej maszyny do czyszczenia suchym lodem zapraszamy do kontaktu z naszą firmą.
Sprzedaż suchego lodu
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów stale pracujemy nad rozwojem firmy i poszerzaniu naszej oferty. Zajmujemy się produkcją i sprzedażą suchego lodu. Dzięki współpracy z innymi dostawcami możemy poszczycić się szerokim wyborem granulatu suchego lodu w różnej formie i ilości. Ofertę kierujemy zarówno do osób prywatnych, jak i różnego rodzaju firm. Dysponujemy specjalistycznymi pojemnikami do przechowywania i transportowania suchego lodu.

Pamech Technology

 • BIURO:
  ul. Barbakan 2 lok. 6, 71-028 Szczecin
  tel. +48 733 473 763,
  tel. +48 502 248 798
  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • ODDZIAŁ ŚLĄSK:
  tel. 696 478 719
  tel. 502 248 798
  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • MAGAZYN:
  ul. Policka 15, 72-004 Tanowo
Usługi czyszczenia suchym lodem
Czyszczenie przemysłowe
 • tel. +48 696 478 719
  tel. +48 502 248 798
  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Sprzedaż maszyn
do czyszczenia suchym lodem
 • tel. +48 733 473 763
  tel. +48 502 248 798
  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Nasze usługi wykonujemy
w wielu miastach Polski

Copyright © 2020 www.pamech.pl Produkcja www.FabrykaStron.eu
Na stronie stosujemy pliki cookies. Można dokonać zmiany ustawień cookies. Szczegóły Polityka Prywatności.