• Maszyny INTELblast do czyszczenia suchym lodem Poznań

  Pamech IntelBlast Poznań

  Szeroka oferta czyszczenia nowoczesną metodą strumieniową - czyszczenie suchym lodem

  Maszyny INTELblast do czyszczenia suchym lodem
 • Maszyny INTELblast do czyszczenia suchym lodem Poznań

Maszyny INTELblast
do czyszczenia suchym lodem Poznań

Zabiegi czyszczenia suchym lodem wykonujemy z zastosowaniem wysokiej klasy maszyn duńskiej marki INTELblast, niezwykle skutecznych i wydajnych urządzeń

Zestawy do czyszczenia suchym lodem INTELblast

Czyszczenie suchym lodem jest nowoczesną metodą strumieniową, która bardzo dobrze sprawdza się w warunkach przemysłowych. Uważa się ją za idealną dla ośrodków przetwórstwa spożywczego i praktycznie wszystkich typów linii produkcyjnych. Czyszczenie suchym lodem nie wywołuje korozji, czy ścierania czyszczonych powierzchni – jest to metoda całkowicie bezpieczna, a przy tym niezwykle skuteczna. Delegowani do zadań specjaliści usuwają w krótkim czasie zabrudzenia wszelkiego rodzaju, takie jak tłuszcze, nagary, osady przemysłowe, żywicę, rozmaite zaskorupienia, kleje i inne substancje zalegające na używanych w procesach produkcyjnych formach, maszynach, urządzeniach i narzędziach. Wystrzeliwany pod dużym ciśnieniem suchy lód doskonale radzi sobie z nawet najbardziej uporczywymi, czy uważanymi za trudne zanieczyszczeniami, nawet jeśli mają one po kilka, czy kilkanaście lat. Zaletą tej metody jest też brak jakichkolwiek szkodliwych odpadów, typu pozostałości rozpuszczalników, środków czystości, czy brudnego piasku, a kolejnym atutem – wieloletnie doświadczenie marki Pamech w realizacji tego typu zadań, dzięki któremu nasze usługi realizujemy na najwyższym poziomie. Zamówione prace wykonujemy przy użyciu nowoczesnym maszyn renomowanego duńskiego producenta, czyli firmy INTELblast, zapewniającym skuteczność i ogromna wydajność. Dysponujemy sporym i zróżnicowanym parkiem maszynowym pozwalającym na realizację nawet najbardziej wymagających zleceń związanych z usługą czyszczenia suchym lodem.

Zestawy INTELblast Poznań – zróżnicowana oferta

W branży przemysłowej nazwa Pamech kojarzy się z wszechstronnym doświadczeniem w dziedzinie usług profesjonalnego czyszczenia maszyn i nie tylko, dokonywanych przy pomocy granulatu suchego lodu. Zlecone zdania realizujemy używając maszyn marki INTELblast o różnych parametrach i szerokim wachlarzu zastosowań. Dysponowany przez nas sprzęt jest mobilny, dzięki czemu to my przyjeżdżamy do Klientów, a docieramy do wielu regionów. Zajmujemy się również sprzedażą maszyn takich, jak te używane przez nas do realizacji zleceń, nie tylko w Poznaniu ale i innych polskich miastach. Oferowane urządzenia to:

 • IBLmini

 • IBL3000

 • IBL4000

 • IBLabrasive

 • Sprężarki mobilne Kaeser

Markowe urządzenia INTELblast wyposażamy w profilowane dysze wielu rodzajów, węże i akcesoria. Służymy również fachowym doradztwem Klientom wahającym się z podjęciem decyzji. Poszczególne urządzenia różnią się między sobą, przede wszystkim parametrami i sposobem podawania suchego lodu. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani, którąś z oferowanych przez nas maszyn czyszczących marki INTELblast, zapraszamy do kontaktu. Do naszej oferty należy również serwis specjalistyczny oferowanych urządzeń oraz ich wynajem. Nasza propozycja to najwyższej klasy urządzenia o doskonałej jakości, umożliwiamy również zakup maszyn używanych. Rozwiązanie czyszczenia suchym lodem jest atrakcyjne dla firm, podmiotów gospodarczych i Klientów indywidualnych. Zajmujemy się również dowozem maszyn do nabywcy oraz szkoleniem ich operatorów. Zapraszamy do zapoznawania się z nasza ofertę i korzystania z naszych usług.


Czyszczenie suchym lodem, sprzedaż maszyn do czyszczenia suchym lodem

Wychodzimy naprzeciw
oczekiwaniom naszych Klientów

Czyszczenie suchym lodem
Firma Pamech oferuje innowacyjne rozwiązania i technologię bezinwazyjnego czyszczenia strumieniowego, z wykorzystaniem granulatu suchego lodu jako czyściwa. W sytuacjach gdzie zawodzą tradycyjne metody czyszczenia powierzchni - czyszczenie suchym lodem jest doskonałą alternatywą. Metodę tą można stosować zarówno w budownictwie, przemyśle spożywczym, drzewnym, jak również w czyszczeniu i renowacji samochodów oraz zabytków.
Sprzedaż maszyn INTELblast
Dzięki długoletniemu doświadczeniu w pracy z maszynami marki IntelBlast wykorzystującymi suchy lód, proponujemy naszym Klientom usługi serwisu urządzeń do czyszczenia suchym lodem, jak również sprzedaż części zamiennych i akcesoriów do maszyn. Wszystkich zainteresowanych zakupem trwałej i wydajnej maszyny do czyszczenia suchym lodem zapraszamy do kontaktu z naszą firmą.
Sprzedaż suchego lodu
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów stale pracujemy nad rozwojem firmy i poszerzaniu naszej oferty. Zajmujemy się produkcją i sprzedażą suchego lodu. Dzięki współpracy z innymi dostawcami możemy poszczycić się szerokim wyborem granulatu suchego lodu w różnej formie i ilości. Ofertę kierujemy zarówno do osób prywatnych, jak i różnego rodzaju firm. Dysponujemy specjalistycznymi pojemnikami do przechowywania i transportowania suchego lodu.

Pamech Technology

 • BIURO:
  ul. Barbakan 2 lok. 6, 71-028 Szczecin
  tel. +48 733 473 763,
  tel. +48 502 248 798
  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • ODDZIAŁ ŚLĄSK:
  tel. 696 478 719
  tel. 502 248 798
  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • MAGAZYN:
  ul. Policka 15, 72-004 Tanowo
Usługi czyszczenia suchym lodem
Czyszczenie przemysłowe
 • tel. +48 696 478 719
  tel. +48 502 248 798
  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Sprzedaż maszyn
do czyszczenia suchym lodem
 • tel. +48 733 473 763
  tel. +48 502 248 798
  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Nasze usługi wykonujemy
w wielu miastach Polski

Copyright © 2020 www.pamech.pl Produkcja www.FabrykaStron.eu
Na stronie stosujemy pliki cookies. Można dokonać zmiany ustawień cookies. Szczegóły Polityka Prywatności.