• Maszyny INTELblast do czyszczenia suchym lodem Łódź

  Pamech IntelBlast Łódź

  Czyszczenie suchym lodem jest gwarancją eliminacji zanieczyszczeń różnego rodzaju, w tym tłuszczy i plam

  Maszyny INTELblast do czyszczenia suchym lodem
 • Maszyny INTELblast do czyszczenia suchym lodem Łódź

Maszyny INTELblast
do czyszczenia suchym lodem Łódź

Utrzymanie standardu czystości wymaga zastosowania sprzętu najlepszej jakości dlatego proponujemy maszyny duńskiej marki INTELblast

Zestawy INTELblast – doskonałe do mycia suchym lodem

Czyszczenie suchym lodem, czyli nowoczesna i wydajna metoda strumieniowa pozwala na utrzymanie standardów czystości określonych przepisami związanymi z działalnością firm z branży przemysłu, można ją jednak stosować również w przedsiębiorstwach innych specjalizacji. Jako doskonały sposób usuwania zanieczyszczeń jest ceniona przez nawet najbardziej wymagających przedsiębiorców, szczególnie gdy chodzi o umycie całych zespołów urządzeń, linii produkcyjnych, lub parków maszynowych firm przetwórstwa spożywczego albo chemicznego. Olbrzymią zaletą suchego lodu jest to, że nawet rozpędzony przy pomocy sprężonego powietrza nie ściera czyszczonych powierzchni, nie trzeba też używając go obawiać się groźby korozji. Wysoka skuteczność idzie w parze z bezpieczeństwem użycia co stwarza niemożliwe do przecenienia możliwości. Czyszczenie suchym lodem jest więc gwarancją eliminacji zanieczyszczeń różnego rodzaju, w tym oczywiście tłuszczy, plam i zaskorupiałych resztek z procesu produkcyjnego, nagarów, żywic, klejów i innych śladów zalegających maszyny, narzędzia, formy, pojemniki, czy zbiorniki. Dzięki urządzeniom INTELblast granulat suchego lodu usunie nawet nawarstwione przez lata zanieczyszczenia wypełniające przez lata zakamarki, albo miejsca uważane za trudnodostępne. Warto przy tym pamiętać, że po użyciu suchego lodu nie trzeba się kłopotać pozostałościami takimi jak brudny piasek, resztki rozpuszczalnika, odpady tekstylne, czy inne efekty uboczne konwencjonalnych sposobów czyszczenia maszyn. Inną zaletą naszej oferty jest stojące za nią wieloletnie doświadczenie marki Pamech w usługach dla firm branży przemysłowej, to niemu zawdzięczamy wysoki poziom naszych prac. Zaś stosowane przez nas urządzenia duńskiego producenta INTELblast gwarantuje naszą wydajność. Dysponując różnymi typami tych maszyn, podejmujemy się każdego praktycznie zlecenia mycia maszyn suchym lodem.

INTELblast Łódź – gwarancja nienagannej czystości

Pamech jest firmą wyspecjalizowaną w dziedzinie usług profesjonalnego czyszczenia maszyn, linii produkcyjnych oraz grup urządzeń stanowiących podstawę działalności przedsiębiorstw z branży przemysłowej i nie tylko. Cieszymy się uznaniem naszych Klientów przez wzgląd na fakt, że do realizacji zleceń nie wymagamy wstrzymywania, ani zawieszania działania maszyn. Nasza oferta opiera się na użyciu do czyszczenia granulatu suchego lodu i wykorzystaniu zestawów duńskiej marki INTELblast, czyli wysokiej klasy urządzeń możliwych do zastosowania nie tylko w przemyśle. Wszystkie urządzenia INTELblast są mobilne – nie ma potrzeby przywozić maszyn do czyszczenia do nas, pracujemy w ośrodkach wskazanych przez Klienta. Nasze usługi realizujemy w wielu regionach Polski, zaś w Łodzi zajmujemy się też sprzedażą zestawów INTELblast. Wśród nich znajdą Państwo urządzenia takie jak:

 • IBLmini

 • IBL3000

 • IBL4000

 • IBLabrasive

 • Sprężarki mobilne Kaeser

Sprzęt INTELblast do czyszczenia suchym lodem z oferty firmy Pamech jest wyposażony w specjalistyczne akcesoria, profilowane dysze do wyrzutu granulatu suchego lodu i węże prowadnicze. W naszej gestii leży również doradztwo w dziedzinach zastosowania tego sprzętu oraz szkolenia jego operatorów. Dbamy w ten sposób o to, by nasi Klienci mieli pewność dokonania najlepszego wyboru spośród wielu opcji charakteryzujących sprzęt do czyszczenia suchym lodem. Klientów którzy chcieliby zapytać o jakieś szczegółowe kwestie opisywanych produktów oraz zainteresowani poszczególnymi częściami naszej oferty zapraszamy do kontaktu. Dzięki temu będziemy mogli bliżej zapoznać Państwa z możliwościami urządzeń INTELblast. Oprócz sprzedaży zapewniamy także serwis specjalistyczny oferowanego sprzętu, a także jego wynajem. Na państwa wybór oczekują doskonałej jakości wydajne maszyny, naszą dodatkową propozycją jest możliwość kupienia zestawów używanych, stworzona z myślą nie tylko o firmach, lecz także o Klientach indywidualnych. Zamówione urządzenia dowozimy pod adres wskazany przez Klienta, jeśli trzeba zajmiemy się też przeszkoleniem ich operatorów. Zapraszamy do skorzystania z podanych na stronie numerów i adresów kontaktowych oraz skorzystania z naszej oferty.


Czyszczenie suchym lodem, sprzedaż maszyn do czyszczenia suchym lodem

Wychodzimy naprzeciw
oczekiwaniom naszych Klientów

Czyszczenie suchym lodem
Firma Pamech oferuje innowacyjne rozwiązania i technologię bezinwazyjnego czyszczenia strumieniowego, z wykorzystaniem granulatu suchego lodu jako czyściwa. W sytuacjach gdzie zawodzą tradycyjne metody czyszczenia powierzchni - czyszczenie suchym lodem jest doskonałą alternatywą. Metodę tą można stosować zarówno w budownictwie, przemyśle spożywczym, drzewnym, jak również w czyszczeniu i renowacji samochodów oraz zabytków.
Sprzedaż maszyn INTELblast
Dzięki długoletniemu doświadczeniu w pracy z maszynami marki IntelBlast wykorzystującymi suchy lód, proponujemy naszym Klientom usługi serwisu urządzeń do czyszczenia suchym lodem, jak również sprzedaż części zamiennych i akcesoriów do maszyn. Wszystkich zainteresowanych zakupem trwałej i wydajnej maszyny do czyszczenia suchym lodem zapraszamy do kontaktu z naszą firmą.
Sprzedaż suchego lodu
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów stale pracujemy nad rozwojem firmy i poszerzaniu naszej oferty. Zajmujemy się produkcją i sprzedażą suchego lodu. Dzięki współpracy z innymi dostawcami możemy poszczycić się szerokim wyborem granulatu suchego lodu w różnej formie i ilości. Ofertę kierujemy zarówno do osób prywatnych, jak i różnego rodzaju firm. Dysponujemy specjalistycznymi pojemnikami do przechowywania i transportowania suchego lodu.

Pamech Technology

 • BIURO:
  ul. Barbakan 2 lok. 6, 71-028 Szczecin
  tel. +48 733 473 763,
  tel. +48 502 248 798
  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • ODDZIAŁ ŚLĄSK:
  tel. 696 478 719
  tel. 502 248 798
  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • MAGAZYN:
  ul. Policka 15, 72-004 Tanowo
Usługi czyszczenia suchym lodem
Czyszczenie przemysłowe
 • tel. +48 696 478 719
  tel. +48 502 248 798
  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Sprzedaż maszyn
do czyszczenia suchym lodem
 • tel. +48 733 473 763
  tel. +48 502 248 798
  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Nasze usługi wykonujemy
w wielu miastach Polski

Copyright © 2020 www.pamech.pl Produkcja www.FabrykaStron.eu
Na stronie stosujemy pliki cookies. Można dokonać zmiany ustawień cookies. Szczegóły Polityka Prywatności.