• Maszyny INTELblast do czyszczenia suchym lodem Katowice

  Pamech IntelBlast Katowice

  Konkretna oferta na okoliczność konkretnych zadań – zestawy INTELblast Katowice

  Maszyny INTELblast do czyszczenia suchym lodem
 • Maszyny INTELblast do czyszczenia suchym lodem Katowice

Maszyny INTELblast
do czyszczenia suchym lodem Katowice

Czyszczenie maszyn granulatem suchego lodu z użyciem sprzętu renomowanej marki INTELblast to gwarantowana skuteczność!

INTELblast – idealny sprzęt do czyszczenia suchym lodem

Czyszczenie suchym lodem to zaawansowana technologicznie metoda strumieniowa. Bardzo dobrze sprawdza się ona w warunkach zakładów przemysłowych. Cieszy się opinią idealnego sposobu utrzymania czystości w ośrodkach przemysłu, przetwórstwa spożywczego i praktycznie we wszystkich przedsiębiorstwach wykorzystujących dowolny typ linii produkcyjnych. Suchy lód używany do czyszczenia nie ściera odnawianych powierzchni, ani nie wywołuje korozji. Jego użycie jest bardzo skuteczne i całkowicie bezpieczne. Pozwala na usunięcie zabrudzeń wszelkiego rodzaju takich jak osady przemysłowe, tłuszcze, nagary, kleje, zaskorupienia, żywice i inne zanieczyszczenia na maszynach, formach, urządzeniach i narzędziach. Suchy lód wystrzeliwany sprężonym powietrzem rozprawia się z każdym rodzajem zanieczyszczeń, nawet najtrudniejszym czy zalegającym od kilku, czy nawet kilkunastu lat. Ważną zaletą proponowanej przez markę Pamech usługi jest brak pozostałości po procesie czyszczenia. Nie pozostawiamy po sobie żadnych odpadów takich jak resztki rozpuszczalników, piasku, czy innych środków. Poza tym mamy wieloletnie doświadczenie w dziedzinie usług dla firm przemysłowych, przez co realizacje naszych prac przebiegają zawsze na najwyższym poziomie. Używamy nowoczesnego sprzętu cenionej w branży duńskiej marki INTELblast, który gwarantuje wydajność i ogromną skuteczność. Mamy do dyspozycji duży i zróżnicowany park maszynowy, który pozwala podejmować nawet najtrudniejsze zlecenia mycia przy pomocy suchego lodu.

Fachowe wykonywanie zleceń dzięki maszynom IntelBlast

Marka Pamech jest synonimem wieloletniego doświadczenia w dziedzinie utrzymywania czystości urządzeń przemysłowych. Świadczymy profesjonalne usługi usuwania zanieczyszczeń z maszyn i linii produkcyjnych przy pomocy granulatu suchego lodu. Zlecenia realizujemy przy pomocy urządzeń duńskiej marki INTELblast. Są to maszyny o szerokich możliwościach zastosowania i różnych parametrach. Urządzenia z naszej oferty są mobilne co umożliwia nam pracę w miejscu wskazanym przez Klienta i dotarcie do wielu regionów Polski. Obok usług czyszczenia przy pomocy suchego lodu, prowadzimy równolegle sprzedaż urządzeń INTELblast, nie tylko w Katowicach ale i innych miastach w Polsce. Urządzenia z naszej oferty to między innymi

 • IBLmini

 • IBL3000

 • IBL4000

 • IBLabrasive

 • Sprężarki mobilne Kaeser

Maszyny INTELblast oferowane przez Pamech są wyposażone w węże, akcesoria i profilowane dysze o różnych zastosowaniach. Prowadzimy także fachowe doradztwo i pomagamy Klientom w podjęciu najlepszej decyzji kupna, ponieważ poszczególne maszyny czyszczące różnią się pod względem parametrów i sposobów emisji granulatu suchego lodu. Zapraszamy do kontaktu jeśli jesteście Państwo zainteresowani szczegółami naszej oferty, albo chcielibyście bliżej poznać możliwości którejś z maszyn czyszczących INTELblast. Nasza propozycja to także specjalistyczny serwis tych urządzeń, prowadzimy również ich wynajem. Oferujemy urządzenia najwyższej jakości, inną gałęzią naszej działalności jest również sprzedaż urządzeń używanych. Nasza propozycja, jako atrakcyjna dla całej branży przemysłowej jest skierowana zarówno do przedsiębiorstwa, jak i Klientów indywidualnych. Zamówione urządzenia dowozimy na miejsce wskazane przez nabywcę, prowadzimy też szkolenia ich operatów. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.


Czyszczenie suchym lodem, sprzedaż maszyn do czyszczenia suchym lodem

Wychodzimy naprzeciw
oczekiwaniom naszych Klientów

Czyszczenie suchym lodem
Firma Pamech oferuje innowacyjne rozwiązania i technologię bezinwazyjnego czyszczenia strumieniowego, z wykorzystaniem granulatu suchego lodu jako czyściwa. W sytuacjach gdzie zawodzą tradycyjne metody czyszczenia powierzchni - czyszczenie suchym lodem jest doskonałą alternatywą. Metodę tą można stosować zarówno w budownictwie, przemyśle spożywczym, drzewnym, jak również w czyszczeniu i renowacji samochodów oraz zabytków.
Sprzedaż maszyn INTELblast
Dzięki długoletniemu doświadczeniu w pracy z maszynami marki IntelBlast wykorzystującymi suchy lód, proponujemy naszym Klientom usługi serwisu urządzeń do czyszczenia suchym lodem, jak również sprzedaż części zamiennych i akcesoriów do maszyn. Wszystkich zainteresowanych zakupem trwałej i wydajnej maszyny do czyszczenia suchym lodem zapraszamy do kontaktu z naszą firmą.
Sprzedaż suchego lodu
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów stale pracujemy nad rozwojem firmy i poszerzaniu naszej oferty. Zajmujemy się produkcją i sprzedażą suchego lodu. Dzięki współpracy z innymi dostawcami możemy poszczycić się szerokim wyborem granulatu suchego lodu w różnej formie i ilości. Ofertę kierujemy zarówno do osób prywatnych, jak i różnego rodzaju firm. Dysponujemy specjalistycznymi pojemnikami do przechowywania i transportowania suchego lodu.

Pamech Technology

 • BIURO:
  ul. Barbakan 2 lok. 6, 71-028 Szczecin
  tel. +48 733 473 763,
  tel. +48 502 248 798
  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • ODDZIAŁ ŚLĄSK:
  tel. 696 478 719
  tel. 502 248 798
  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • MAGAZYN:
  ul. Policka 15, 72-004 Tanowo
Usługi czyszczenia suchym lodem
Czyszczenie przemysłowe
 • tel. +48 696 478 719
  tel. +48 502 248 798
  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Sprzedaż maszyn
do czyszczenia suchym lodem
 • tel. +48 733 473 763
  tel. +48 502 248 798
  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Nasze usługi wykonujemy
w wielu miastach Polski

Copyright © 2020 www.pamech.pl Produkcja www.FabrykaStron.eu
Na stronie stosujemy pliki cookies. Można dokonać zmiany ustawień cookies. Szczegóły Polityka Prywatności.