• Maszyny INTELblast do czyszczenia suchym lodem Gdańsk

  Pamech IntelBlast Gdańsk

  Granulat suchego lodu - prosty schemat działania, niezwykła skuteczność

  Maszyny INTELblast do czyszczenia suchym lodem
 • Maszyny INTELblast do czyszczenia suchym lodem Gdańsk

Maszyny INTELblast
do czyszczenia suchym lodem Gdańsk

Skuteczność czyszczenia suchym lodem to przede wszystkim sprzęt o niemożliwych do przecenienia zaletach, czyli duńska marka INTELblast

Narzędzia INTELblast – branża przemysłowa i nie tylko

Czyszczenie suchym lodem jest nowoczesną metodą strumieniową przeznaczoną głównie do wykorzystania w warunkach zakładów przemysłowych, gdzie bardzo dobrze się sprawdza. Ma opinię doskonałego sposobu na utrzymanie czystości w przedsiębiorstwach wykorzystujących różnego typu linie produkcyjne i parki maszynowe, w tym również w firmach przetwórstwa spożywczego. Co ważne, suchy lód w granulacie którego używamy do czyszczenia nie wywołuje korozji, ani nie ściera mytych powierzchni – jest całkowicie bezpieczny, a przy tym bardzo skuteczny. Dzięki niemu można bardzo szybko pozbyć się wszelkiego typu zabrudzeń w postaci nagarów, zaskorupień klejów i żywic, tłuszczy, osadów przemysłowych i innych zanieczyszczeń osadzonych ma formach, maszynach, narzędziach i wszelkiego typu sprzęcie. Granulat suchego lodu rozpędzony ciśnieniem sprężonego powietrza poradzi sobie z każdym typem brudu, nawet zalegającego od kilku, czy kilkunastu lat w trudnodostępnych zakamarkach. Co istotne, po zabiegu czyszczenia suchym lodem nie pozostają na miejscu żadne pozostałości. Suchy lód to po prostu brak resztek rozpuszczalników, brudnego piasku i innych konsekwencji mycia maszyn metodami konwencjonalnymi. Dodatkowym atutem jest nasze wieloletnie doświadczenie w realizacji zleceń przedsiębiorstw z branży przemysłowej, które pozwala świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Pracujemy na nowoczesnym sprzęcie renomowanej duńskiej marki INTELblast, zapewniającym skuteczność i wydajnym. Dysponujemy dużym i zróżnicowanym parkiem maszynowym, dzięki temu podejmujemy się nawet najtrudniejszych zleceń czyszczenia suchym lodem.

Dokładne usuwanie zanieczyszczeń z linii produkcyjnych

Renoma jaką cieszy się firma Pamech jest wynikiem wieloletniego doświadczenia w realizacji zadań przywracania czystości urządzeniom stosowanym w zakładach przemysłowych. Nasza oferta to fachowe usuwanie zanieczyszczeń z linii produkcyjnych i pojedynczych maszyn przez użycie suchego lodu. W realizacji zleceń posługujemy się zestawami duńskiej marki INTELblast. To urządzenia o zróżnicowanych parametrach i szerokich możliwościach, stosowane nie tylko w branży przemysłowej. Sprzęt INTELblast jest mobilny, dzięki czemu możemy działać na miejscu u Klienta, nie powodując zastoju w produkcji – czyszczenie suchym lodem nie wymaga wyłączania poddawanych zabiegowi maszyn. Oprócz tego, że docieramy do wielu regionów Polski, oprócz mycia suchym lodem zajmujemy się również sprzedażą sprzętu INTELblast w Gdański i innych miastach. Nasza oferta to między innymi następujące zestawy:

 • IBLmini

 • IBL3000

 • IBL4000

 • IBLabrasive

 • Sprężarki mobilne Kaeser

Urządzenia INTELblast z oferty firmy Pamech są wyposażone w odpowiednio profilowane dysze, węże prowadzące i specjalistyczne akcesoria. Na sprzedaży temat się nie kończy, prowadzimy też doradztwo dla Klientów i szkolenia operatorów, dzięki czemu nasi Kontrahenci mogą być pewni swojego najlepszego wyboru wśród różnych parametrów sprzętu i sposobów podawania suchego lodu. Wszystkich zainteresowanych szczegółami naszej firmowej oferty zapraszamy do kontaktu i bliższego poznania możliwości oferowanych urządzeń INTELblast do czyszczenia suchym lodem. Prowadzimy także specjalistyczny serwis tych maszyn, nasza oferta to również ich wynajem – na Klientów czekają zestawy najwyższej klasy, istnieje również możliwość zakupu urządzeń używanych. Naszą ofertę kierujemy do przedsiębiorców i Klientów indywidualnych. Wybrane przez Państwa urządzenia dowieziemy do wskazanego miejsca, jeśli zajdzie taka potrzeba zajmiemy się również szkoleniem ich operatów. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych propozycji.


Czyszczenie suchym lodem, sprzedaż maszyn do czyszczenia suchym lodem

Wychodzimy naprzeciw
oczekiwaniom naszych Klientów

Czyszczenie suchym lodem
Firma Pamech oferuje innowacyjne rozwiązania i technologię bezinwazyjnego czyszczenia strumieniowego, z wykorzystaniem granulatu suchego lodu jako czyściwa. W sytuacjach gdzie zawodzą tradycyjne metody czyszczenia powierzchni - czyszczenie suchym lodem jest doskonałą alternatywą. Metodę tą można stosować zarówno w budownictwie, przemyśle spożywczym, drzewnym, jak również w czyszczeniu i renowacji samochodów oraz zabytków.
Sprzedaż maszyn INTELblast
Dzięki długoletniemu doświadczeniu w pracy z maszynami marki IntelBlast wykorzystującymi suchy lód, proponujemy naszym Klientom usługi serwisu urządzeń do czyszczenia suchym lodem, jak również sprzedaż części zamiennych i akcesoriów do maszyn. Wszystkich zainteresowanych zakupem trwałej i wydajnej maszyny do czyszczenia suchym lodem zapraszamy do kontaktu z naszą firmą.
Sprzedaż suchego lodu
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów stale pracujemy nad rozwojem firmy i poszerzaniu naszej oferty. Zajmujemy się produkcją i sprzedażą suchego lodu. Dzięki współpracy z innymi dostawcami możemy poszczycić się szerokim wyborem granulatu suchego lodu w różnej formie i ilości. Ofertę kierujemy zarówno do osób prywatnych, jak i różnego rodzaju firm. Dysponujemy specjalistycznymi pojemnikami do przechowywania i transportowania suchego lodu.

Pamech Technology

 • BIURO:
  ul. Barbakan 2 lok. 6, 71-028 Szczecin
  tel. +48 733 473 763,
  tel. +48 502 248 798
  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • ODDZIAŁ ŚLĄSK:
  tel. 696 478 719
  tel. 502 248 798
  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • MAGAZYN:
  ul. Policka 15, 72-004 Tanowo
Usługi czyszczenia suchym lodem
Czyszczenie przemysłowe
 • tel. +48 696 478 719
  tel. +48 502 248 798
  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Sprzedaż maszyn
do czyszczenia suchym lodem
 • tel. +48 733 473 763
  tel. +48 502 248 798
  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Nasze usługi wykonujemy
w wielu miastach Polski

Copyright © 2020 www.pamech.pl Produkcja www.FabrykaStron.eu
Na stronie stosujemy pliki cookies. Można dokonać zmiany ustawień cookies. Szczegóły Polityka Prywatności.