• Maszyny INTELblast do czyszczenia suchym lodem Białystok

  Pamech IntelBlast Białystok

  Gwarancja nieskazitelnej czystości - czyszczenie suchym lodem sprzętem INTELblast

  Maszyny INTELblast do czyszczenia suchym lodem
 • Maszyny INTELblast do czyszczenia suchym lodem Białystok

Maszyny INTELblast
do czyszczenia suchym lodem Białystok

Doskonała opcja dla każdego zakładu przemysłowego, spożywczego, czy chemicznego, a także dla lakierni drukarni i innych ośrodków - czyszczenie suchym lodem użyciu najwyższej klasy maszyn INTELblast.

Usuwamy różnego typu zanieczyszczenia przemysłowe

Sposobem na utrzymanie wymaganego przez przepisy standardu czystości jest wydajna i nowoczesna metoda strumieniowa znana jako czyszczenie suchym lodem. Korzystają z niego z powodzeniem firmy z branży przemysłowej, granulat suchego lodu ma jednak zastosowanie także w innych branżach. Pozwala on na usuwanie wszelkiego rodzaju zanieczyszczeń z parków maszynowych i linii produkcyjnych w trakcie pracy. Atutem suchego lodu jest to, iż nie zagraża on czyszczonym powierzchniom korozją ani ścieraniem. Jako narzędzie czyszczące suchy lód jest skuteczny i jednocześnie bezpieczny dla maszyn. Gwarantuje on usunięcie różnego typu zanieczyszczeń przemysłowych i chemicznych – resztek półfabrykatów, plam, tłuszczy, nagarów, żywic, zaskorupień, klejów i innych pozostałości procesu produkcyjnego na pojemnikach, maszynach, formach, zbiornikach, lub narzędziach. Emitowany przez zestawy INTELblast granulat suchego lodu rozprawia się nawet z wieloletnimi zabrudzeniami w miejscach trudnodostępnych i zakamarkach. Jego dodatkowym atutem jest brak pozostałości po zabiegu mycia, takich jak resztki tkanin, pozostałości rozpuszczalników i środków czyszczących, czy brudny piasek. Kolejną zaletą oferty naszej firmy jest nasze doświadczenie w branży usług dla przemysłu, a co za tym idzie wysoki poziom naszych realizacji, który w połączeniu z wydajnością sprzętu INTELblast pozwala wykonać praktycznie każde zadanie czyszczenia suchym lodem.

Bogata oferta – zestawy INTELblast Białystok

Jeśli chodzi o dziedzinę usług fachowego czyszczenia zespołów maszyn i linii produkcyjnych w przedsiębiorstwach branży przemysłowej oraz innych, firma Pamech jest doświadczonym specjalistą. Nasi Klienci cenią nasz profesjonalizm oraz to że przeprowadzane przez nasze ekipy zabiegi czyszczenia maszyn nie wymuszają przestojów w produkcji przez zawieszanie eksploatacji mytych urządzeń. Do przywracania czystości parków maszynowych używamy granulatu suchego lodu, a dokładniej jego emisję przy pomocy zestawów duńskiego producenta INTELblast. Dzięki temu, że wspomniane urządzenia są mobilne, zlecenia realizujemy na miejscu u Klienta. Działamy w różnych regionach Polski, natomiast w Białymstoku dodatkowo prowadzimy sprzedaż urządzeń INTELblast, w tym:

 • IBLmini

 • IBL3000

 • IBL4000

 • IBLabrasive

 • Sprężarki mobilne Kaeser

Urządzenia INTELblast z naszej oferty są wyposażone w węże prowadnicze, dysze do emisji suchego lodu i akcesoria specjalistyczne, prowadzimy też serwis sprzętu, szkolimy jego operatorów i zajmujemy się profesjonalnym doradztwem w kwestiach jego użycia i zastosowania. Dzięki temu nasi Klienci mogą mieć pewność najbardziej optymalnego wyboru wśród różnych opcji sprzętowych. Zapraszamy do kontaktu wszystkich zainteresowanych nasza ofertą oraz szczegółami technicznymi urządzeń. W ten sposób możecie Państwo zapoznać się bliżej z możliwościami INTELblast oraz skorzystać z opcji wynajmu zestawów tej marki. Na wybór Klientów czekają wydajne urządzenie wysokiej klasy, zaś dodatkową częścią naszej oferty jest kupno używanych zestawów. Mogą skorzystać z niej nie tylko przedsiębiorstwa, ale również Klienci indywidualni. W przypadku zamówienia sprzęt dostarczamy bezpośrednio na miejsce wskazane przez nabywcę, zajmiemy się też przeszkoleniem jego operatorów. Zapraszamy do kontaktu pod podanymi na stronie numerami telefonów i adresami e-mail oraz do skorzystania z naszej propozycji.


Czyszczenie suchym lodem, sprzedaż maszyn do czyszczenia suchym lodem

Wychodzimy naprzeciw
oczekiwaniom naszych Klientów

Czyszczenie suchym lodem
Firma Pamech oferuje innowacyjne rozwiązania i technologię bezinwazyjnego czyszczenia strumieniowego, z wykorzystaniem granulatu suchego lodu jako czyściwa. W sytuacjach gdzie zawodzą tradycyjne metody czyszczenia powierzchni - czyszczenie suchym lodem jest doskonałą alternatywą. Metodę tą można stosować zarówno w budownictwie, przemyśle spożywczym, drzewnym, jak również w czyszczeniu i renowacji samochodów oraz zabytków.
Sprzedaż maszyn INTELblast
Dzięki długoletniemu doświadczeniu w pracy z maszynami marki IntelBlast wykorzystującymi suchy lód, proponujemy naszym Klientom usługi serwisu urządzeń do czyszczenia suchym lodem, jak również sprzedaż części zamiennych i akcesoriów do maszyn. Wszystkich zainteresowanych zakupem trwałej i wydajnej maszyny do czyszczenia suchym lodem zapraszamy do kontaktu z naszą firmą.
Sprzedaż suchego lodu
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów stale pracujemy nad rozwojem firmy i poszerzaniu naszej oferty. Zajmujemy się produkcją i sprzedażą suchego lodu. Dzięki współpracy z innymi dostawcami możemy poszczycić się szerokim wyborem granulatu suchego lodu w różnej formie i ilości. Ofertę kierujemy zarówno do osób prywatnych, jak i różnego rodzaju firm. Dysponujemy specjalistycznymi pojemnikami do przechowywania i transportowania suchego lodu.

Pamech Technology

 • BIURO:
  ul. Barbakan 2 lok. 6, 71-028 Szczecin
  tel. +48 733 473 763,
  tel. +48 502 248 798
  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • ODDZIAŁ ŚLĄSK:
  tel. 696 478 719
  tel. 502 248 798
  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • MAGAZYN:
  ul. Policka 15, 72-004 Tanowo
Usługi czyszczenia suchym lodem
Czyszczenie przemysłowe
 • tel. +48 696 478 719
  tel. +48 502 248 798
  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Sprzedaż maszyn
do czyszczenia suchym lodem
 • tel. +48 733 473 763
  tel. +48 502 248 798
  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Nasze usługi wykonujemy
w wielu miastach Polski

Copyright © 2020 www.pamech.pl Produkcja www.FabrykaStron.eu
Na stronie stosujemy pliki cookies. Można dokonać zmiany ustawień cookies. Szczegóły Polityka Prywatności.