• Sprężarki mobilne Kaeser

  Maszyny do czyszczenia suchym lodem

  Firma Pamech prowadzi sprzedaż profesjonalnych sprężarek mobilnych Kaeser

  Sprężarki mobilne Kaeser
 • Sprężarki mobilne Kaeser

Sprężarki mobilne Kaeser

Pamech to firma z długoletnim doświadczeniem, która prowadzi sprzedaż profesjonalnych i praktycznych maszyn oraz urządzeń do czyszczenia suchym lodem. Oferujemy także kompleksowe usługi z zakresu mycia tą technologią różnych powierzchni w wielu dziedzinach przemysłu.

Oferujemy doradztwo w doborze sprężarek

Firma Pamech oferuje doradztwo w doborze odpowiedniej do Twoich potrzeb sprężarki oraz ceny producenta. Jako specjaliści od czyszczenia suchym lodem pomożemy dobrać odpowiednie systemy uzdatniania powietrza. Skontaktuj się z Nami.

Sprężarka mobilna Kaeser
Maszyny Intelblast

Cechy sprężarek mobilnych

Firmy Kaeser:
 • Uniwersalność
 • Przyjazne dla użytkownika
 • Posiadają opatentowany układ regulacji przeciw zamarzaniu
 • Prosty w obsłudze system sterowania SIGMA CONTROL MOBIL
 • Sprężarki z napędem elektrycznym MOBILAIR
Wydajne i uniwersalne sprężarki Kaeser

Z ponad 90-letnim doświadczeniem w produkcji maszyn firma KAESER KOMPRESSOREN jest dzisiaj jednym z wiodących wytwórców sprężarek i dostawców systemów sprężonego powietrza. W szeroko zakrojonym programie produktów i usług każdy użytkownik może znaleźć rozwiązania systemowe sprężonego powietrza dokładnie odpowiadające jego potrzebom. Każdy blok sprężarki śrubowej firmy KAESER KOMPRESSOREN jest wyposażony w wirniki ze specjalnym, energooszczędnym profilem SIGMA. Dokładna produkcja oraz precyzyjnie dobrane łożyska toczne gwarantują długi okres eksploatacji.

Przyjazne dla użytkownika

Sprężarki MOBILAIR są proste w obsłudze, a ich konstrukcja umożliwia łatwy serwis. Sprężarki wyposażone są w automatyczny system sterowania monitorujący ich prawidłową pracę.

Opatentowany układ regulacji przeciw zamarzaniu

Układ sterowania przeciw zamarzaniu, skonstruowany specjalnie dla sprężarek przewoźnych w firmie KAESER KOMPRESSOREN, automatycznie ustala temperaturę pracy sprężarki w zależności od temperatury otoczenia. Wraz z opcjonalnie oferowanym naolejaczem narzędziowym chroni on narzędzia przed zamarzaniem, poszerzając możliwości ich stosowania oraz przedłużając ich żywotność. Sprężarki te, pracujące w zakresie wydajności od 2 do 5,6 m³/min, mogą pracować w temperaturach ujemnych. Opatentowane sterowanie przeciw zamarzaniu dostosowuje temperaturę roboczą sprężarki automatycznie do temperatury otoczenia. Należące do tej grupy sprężarki przewoźne MOBILAIR są niezwykle uniwersalne. Różne wartości ciśnienia maksymalnego, opcjonalnie instalowane synchroniczne generatory i elementy uzdatniania sprężonego powietrza umożliwiają wykonanie różnorodnych zadań.

Najmniejsze sprężarki z silnikiem benzynowym do 15 bar

Najmniejsze sprężarki MOBILAIR mogą być stosowane do zasilania narzędzi pneumatycznych np: młotków, wiertarek, pił, wkrętaków, szlifierek lub urządzenia do wykonywania przecisków ziemnych. Wersja 15-barowa nadaje się idealnie do bezwykopowego układania światłowodów lub prób szczelności. Opcjonalnie dostępna zewnętrzna chłodnica zapewnia sprężone powietrze pozbawione kondensatu, o niskiej temperaturze.

Oszczędne jednostki zasilające z SIGMA CONTROL MOBIL

Nowoczesny system sterowania SIGMA CONTROL MOBIL, stosowany w sprężarkach MOBILAIR o wydajności do 34,0 m³/min, jest prosty w obsłudze i dzięki perfekcyjnej współpracy silnika z agregatem sprężarkowym pozwala na uzyskanie oszczędności paliwa.

Sprężarki z napędem elektrycznym

Sprężarki z przyjaznym dla środowiska napędem elektrycznym MOBILAIR charakteryzuje cicha praca oraz możliwość zastosowania w miejscach, gdzie niedopuszczalna jest emisja spalin. Dzięki nim można skutecznie uniknąć niedogodności związanych ze stosowaniem silników spalinowych.


Czyszczenie suchym lodem, sprzedaż maszyn do czyszczenia suchym lodem

Wychodzimy naprzeciw
oczekiwaniom naszych Klientów

Czyszczenie suchym lodem
Firma Pamech oferuje innowacyjne rozwiązania i technologię bezinwazyjnego czyszczenia strumieniowego, z wykorzystaniem granulatu suchego lodu jako czyściwa. W sytuacjach gdzie zawodzą tradycyjne metody czyszczenia powierzchni - czyszczenie suchym lodem jest doskonałą alternatywą. Metodę tą można stosować zarówno w budownictwie, przemyśle spożywczym, drzewnym, jak również w czyszczeniu i renowacji samochodów oraz zabytków.
Sprzedaż maszyn INTELblast
Dzięki długoletniemu doświadczeniu w pracy z maszynami marki IntelBlast wykorzystującymi suchy lód, proponujemy naszym Klientom usługi serwisu urządzeń do czyszczenia suchym lodem, jak również sprzedaż części zamiennych i akcesoriów do maszyn. Wszystkich zainteresowanych zakupem trwałej i wydajnej maszyny do czyszczenia suchym lodem zapraszamy do kontaktu z naszą firmą.
Sprzedaż suchego lodu
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów stale pracujemy nad rozwojem firmy i poszerzaniu naszej oferty. Zajmujemy się produkcją i sprzedażą suchego lodu. Dzięki współpracy z innymi dostawcami możemy poszczycić się szerokim wyborem granulatu suchego lodu w różnej formie i ilości. Ofertę kierujemy zarówno do osób prywatnych, jak i różnego rodzaju firm. Dysponujemy specjalistycznymi pojemnikami do przechowywania i transportowania suchego lodu.

Pamech Technology

 • BIURO:
  ul. Barbakan 2 lok. 6, 71-028 Szczecin
  tel. +48 733 473 763,
  tel. +48 502 248 798
  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • ODDZIAŁ ŚLĄSK:
  tel. 696 478 719
  tel. 502 248 798
  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • MAGAZYN:
  ul. Policka 15, 72-004 Tanowo
Usługi czyszczenia suchym lodem
Czyszczenie przemysłowe
 • tel. +48 696 478 719
  tel. +48 502 248 798
  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Sprzedaż maszyn
do czyszczenia suchym lodem
 • tel. +48 733 473 763
  tel. +48 502 248 798
  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Nasze usługi wykonujemy
w wielu miastach Polski

Copyright © 2020 www.pamech.pl Produkcja www.FabrykaStron.eu
Na stronie stosujemy pliki cookies. Można dokonać zmiany ustawień cookies. Szczegóły Polityka Prywatności.