• IBLmini

  Maszyny do czyszczenia suchym lodem

  W ofercie firmy Pamech - IBLmini idealna do małych części i powierzchni

  IBLmini
 • IBLmini

IBLmini

Kompaktowa i niedroga maszyna do sprężarek o niskim przepływie powietrza. IBLmini to idealny wybór dla tych firm, które chciałyby mieć możliwość czyszczenia małych części i powierzchni, bez inwestycji w kompresory o dużym przepływie powietrza.

Maszyna Intelblast IBLmini

Intelblast IBLmini - małe gabaryty, niska inwestycja, duże korzyści. Łatwa w transporcie, manewrowaniu i przechowywaniu. Ważący jedynie 29 kg, wymiary 550 x 480 x 895 mm maszynę można łatwo podnieść do samochodu lub przechowywać na półce. Wyposażony w kółka i uchwyt do węża strumieniowego.

Maszyny Intelblast

IBLmini

Dane techniczne:
 • Wysokość (z rączką w najniższym położeniu): 610 mm
 • Wysokość (z rączką w najwyższym położeniu): 895 mm
 • Szerokość: 480 mm
 • Głębokość: 550 mm
 • Waga: 29 kg
 • Pojemność zbiornika na suchy lód: 8 kg
 • Zużycie suchego lodu: 10 do 30 kg/godzinę
 • Wymagania dotyczące powietrza: od 2 do 12 barów
 • Wielkość suchego lodu (dysza 3 mm): 2,2 mm lub mniej
 • Rozmiar suchego lodu (dysza 5 mm): 3,0 mm lub mniejszy
Wymagania dotyczące powietrza

Jedną z najważniejszych zalet urządzenia IBL Mini (poza jego ceną) jest to, że jest to urządzenie zaprojektowane do pracy z kompresorami o niedużej wydajności. Większość fabryk ma tylko sprężarki, które generują 7 barów i objętość powietrza od 500 do 3000 litrów / min, co dla większości zadań czyszczenia przy pomocy IBLmini wystarczy do osiągnięcia pożądanego rezultatu.

Wymagania dotyczące hałasu

Możliwość pracy z suchym lodem w obszarze, w którym pracują inni, można wykonać za pomocą urządzenia IBLmini. Praca przy poziomie hałasu około 75 dB umożliwia pracę nawet bez ochrony słuchu.

Dysze i wąż strumieniowy

Standardowe płaskie aluminiowe dysze o szerokości 3 i 5 mm są przeznaczone do niskiego przepływu powietrza, a wraz z lekkim 3 metrowym wężem strumieniowym o długości 3 metrów, operator ma łatwą do ustawienia konfigurację. Aby uzyskać optymalną skuteczność czyszczenia przy zużyciu powietrza poniżej 1000 l / min, należy użyć płaskiej dyszy 3 mm, a rozmiar granulatu suchego lodu powinien wynosić 2,2 mm lub mniej. W przypadku stosowania peletu suchego lodu o średnicy 3 mm należy stosować płaską dyszę o szerokości 5 mm.

Kontrola

Zużycie suchego lodu można regulować w zakresie od 10 do 30 kg/na godzinę, a ciśnienie strumienia czyszczącego można regulować w zakresie od 2 do 12 barów.


Czyszczenie suchym lodem, sprzedaż maszyn do czyszczenia suchym lodem

Wychodzimy naprzeciw
oczekiwaniom naszych Klientów

Czyszczenie suchym lodem
Firma Pamech oferuje innowacyjne rozwiązania i technologię bezinwazyjnego czyszczenia strumieniowego, z wykorzystaniem granulatu suchego lodu jako czyściwa. W sytuacjach gdzie zawodzą tradycyjne metody czyszczenia powierzchni - czyszczenie suchym lodem jest doskonałą alternatywą. Metodę tą można stosować zarówno w budownictwie, przemyśle spożywczym, drzewnym, jak również w czyszczeniu i renowacji samochodów oraz zabytków.
Sprzedaż maszyn INTELblast
Dzięki długoletniemu doświadczeniu w pracy z maszynami marki IntelBlast wykorzystującymi suchy lód, proponujemy naszym Klientom usługi serwisu urządzeń do czyszczenia suchym lodem, jak również sprzedaż części zamiennych i akcesoriów do maszyn. Wszystkich zainteresowanych zakupem trwałej i wydajnej maszyny do czyszczenia suchym lodem zapraszamy do kontaktu z naszą firmą.
Sprzedaż suchego lodu
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów stale pracujemy nad rozwojem firmy i poszerzaniu naszej oferty. Zajmujemy się produkcją i sprzedażą suchego lodu. Dzięki współpracy z innymi dostawcami możemy poszczycić się szerokim wyborem granulatu suchego lodu w różnej formie i ilości. Ofertę kierujemy zarówno do osób prywatnych, jak i różnego rodzaju firm. Dysponujemy specjalistycznymi pojemnikami do przechowywania i transportowania suchego lodu.

Pamech Technology

 • BIURO:
  ul. Barbakan 2 lok. 6, 71-028 Szczecin
  tel. +48 733 473 763,
  tel. +48 502 248 798
  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • ODDZIAŁ ŚLĄSK:
  tel. 696 478 719
  tel. 502 248 798
  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • MAGAZYN:
  ul. Policka 15, 72-004 Tanowo
Usługi czyszczenia suchym lodem
Czyszczenie przemysłowe
 • tel. +48 696 478 719
  tel. +48 502 248 798
  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Sprzedaż maszyn
do czyszczenia suchym lodem
 • tel. +48 733 473 763
  tel. +48 502 248 798
  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Nasze usługi wykonujemy
w wielu miastach Polski

Copyright © 2020 www.pamech.pl Produkcja www.FabrykaStron.eu
Na stronie stosujemy pliki cookies. Można dokonać zmiany ustawień cookies. Szczegóły Polityka Prywatności.