• IBL4000

  Maszyny do czyszczenia suchym lodem

  IBL4000 ze specjalnie wykonanymi złączkami dostarczany jest z jednocalowym zasilaniem od połączeń do pistoletu

  IBL4000
 • IBL4000

IBL4000

Wraz z IBL4000, firma INTELblast podjęła zaawansowaną technologię i wieloletnie doświadczenie użytkownika w tworzenie bezprecedensowo silnej i przyjaznej dla użytkownika oczyszczarki. Uwaga jest skierowana na bezawaryjną pracę przy maksymalnej wydajności czyszczenia.

Maszyna Intelblast IBL4000

IBL 4000 to maszyna oparta na najnowszej technologii służąca do dokładnego czyszczenia suchym lodem. Posiada wbudowany mikroprzełącznik włączania/wyłączania i najtrwalszy pistolet do suchego lodu na rynku, dzięki któremu unika się niepotrzebnych przestojów związanych z naprawą złączy i okablowania.

Maszyny Intelblast

IBL4000

Dane techniczne:
 • Wysokość: 1110 mm
 • Szerokość: 540 mm
 • Długość: 780 mm
 • Waga: 93 kg
 • Pojemność suchego lodu: 25 kg
 • Zużycie suchego lodu: od 25 do 90 kg/godzinę
 • Wymagane zapotrzebowanie na sprężone powietrze: 2 do 16 bar
Zdalne sterowanie ciśnieniem i podawanie suchego lodu

Czujniki i inne wrażliwe elementy wymagają wyregulowanego ciśnienia. Dzięki zdalnemu sterowaniu, nie ma potrzeby, aby wspinać się z powrotem na urządzenia do regulacji. Regulacja wsadu suchego lodu, pozwala nie tylko idealne sprzątanie, ale także drogę do optymalizowania prawidłowej konsumpcji. Nadanie istotnej oszczędności materiałom eksploatacyjnym.

Sterowanie powietrzem

BL 4000 jest wyposażony w części kontroli powietrza od Festo. Ma to na celu zapewnić długą żywotność urządzenia, ale także umożliwić bezproblemową pracę nawet wtedy, gdy powietrze nawiewane ma jakiekolwiek zanieczyszczenia ze sprężarki. W celu uzyskania satysfakcji klienta, czyste i suche powietrze powinno oczywiście być stosowane przez cały czas.

Łącznie ze wszystkimi dyszami

Przybornik posiada również potężną i lekką (aluminiową) dyszę IBL TF500 z 3 wkładkami do wyboru (4-5-6-7-8-9-10 mm). Długość i konstrukcja oferuje najbardziej agresywną dyszę na rynku, wraz z wkładkami można wybrać prawidłową konfigurację zgodną z dostępnym przepływem powietrza. Dysza IBL T100 daje operatorowi możliwość manewrowania przy pracy w ciasnych przestrzeniach. Wszystkie dysze są standardowym wyposażeniem urządzenia.

Skrzynka narzędziowa

Zintegrowana skrzynka narzędziowa utrzymuje dysze, pistolety itd. zabezpieczone i zorganizowane przez cały czas. Nie ma potrzeby, aby nosić ze sobą dodatkowe narzędzia i części.

Węże do wyboru

IBL 4000 jest wyposażony w węże do wyboru. Wąż 1 cal PU lub wąż z kauczuku silikonowego dla maksymalnej mocy (7 lub 10 metrów) wąż ¾ cala PU lub wąż z kauczuku silikonowego dla elastyczność (7 lub 10 metrów).


Czyszczenie suchym lodem, sprzedaż maszyn do czyszczenia suchym lodem

Wychodzimy naprzeciw
oczekiwaniom naszych Klientów

Czyszczenie suchym lodem
Firma Pamech oferuje innowacyjne rozwiązania i technologię bezinwazyjnego czyszczenia strumieniowego, z wykorzystaniem granulatu suchego lodu jako czyściwa. W sytuacjach gdzie zawodzą tradycyjne metody czyszczenia powierzchni - czyszczenie suchym lodem jest doskonałą alternatywą. Metodę tą można stosować zarówno w budownictwie, przemyśle spożywczym, drzewnym, jak również w czyszczeniu i renowacji samochodów oraz zabytków.
Sprzedaż maszyn INTELblast
Dzięki długoletniemu doświadczeniu w pracy z maszynami marki IntelBlast wykorzystującymi suchy lód, proponujemy naszym Klientom usługi serwisu urządzeń do czyszczenia suchym lodem, jak również sprzedaż części zamiennych i akcesoriów do maszyn. Wszystkich zainteresowanych zakupem trwałej i wydajnej maszyny do czyszczenia suchym lodem zapraszamy do kontaktu z naszą firmą.
Sprzedaż suchego lodu
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów stale pracujemy nad rozwojem firmy i poszerzaniu naszej oferty. Zajmujemy się produkcją i sprzedażą suchego lodu. Dzięki współpracy z innymi dostawcami możemy poszczycić się szerokim wyborem granulatu suchego lodu w różnej formie i ilości. Ofertę kierujemy zarówno do osób prywatnych, jak i różnego rodzaju firm. Dysponujemy specjalistycznymi pojemnikami do przechowywania i transportowania suchego lodu.

Pamech Technology

 • BIURO:
  ul. Barbakan 2 lok. 6, 71-028 Szczecin
  tel. +48 733 473 763,
  tel. +48 502 248 798
  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • ODDZIAŁ ŚLĄSK:
  tel. 696 478 719
  tel. 502 248 798
  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • MAGAZYN:
  ul. Policka 15, 72-004 Tanowo
Usługi czyszczenia suchym lodem
Czyszczenie przemysłowe
 • tel. +48 696 478 719
  tel. +48 502 248 798
  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Sprzedaż maszyn
do czyszczenia suchym lodem
 • tel. +48 733 473 763
  tel. +48 502 248 798
  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Nasze usługi wykonujemy
w wielu miastach Polski

Copyright © 2020 www.pamech.pl Produkcja www.FabrykaStron.eu
Na stronie stosujemy pliki cookies. Można dokonać zmiany ustawień cookies. Szczegóły Polityka Prywatności.