• Czyszczenie suchym lodem Wrocław

  Pamech IntelBlast Wrocław

  Dzięki właściwościom suchego lodu zapewniamy dokładne usunięcie zanieczyszczeń chemicznych i przemysłowych

  Czyszczenie suchym lodem
 • Czyszczenie suchym lodem Wrocław

Czyszczenie suchym lodem Wrocław

Czyszczenie suchym lodem pozwala na usunięcie wszelkiego rodzaju zanieczyszczeń przemysłowych i chemicznych, jest cenione w zakładach przemysłu i przetwórstwa spożywczego

Wydajność - czyszczenie suchym lodem Wrocław

Wstrzymanie eksploatacji maszyn i wywołane tym przerwy w cyklu produkcyjnym to dla większości przedsiębiorstw synonim strat finansowych. Do takich sytuacji dochodzi z różnych powodów, jednym z nich jest konieczność zachowania zgodnej z normami czystości na terenie ośrodka produkcji. Nowoczesna technologia pozwala jednak zaradzić groźbie przestojów i strat – marka Pamech od wielu lat zajmuje się dostarczaniem rozwiązań umożliwiających umycie każdej maszyny czy nawet całej linii produkcyjnej, bez konieczności wstrzymywania jej pracy. Utrzymanie nienagannej czystości zapewnia nowoczesna metoda czyszczenia granulatem suchego lodu, pozwala ona na dokładne usuniecie wszystkich zabrudzeń, szybko i bezpiecznie. Na uwagę zasługuje fakt, że mycie suchym lodem nie wymusza zawieszania eksploatacji maszyn na czas zabiegu, co likwiduje groźbę przestojów. Czyszczenie suchym lodem jest najlepszym dostępnym na rynku rozwiązaniem, cenionym przez wiele firm, również spoza branży przemysłowej. Służymy Klientom bogatym doświadczeniem zgromadzonym na przestrzeni wielu lat, gwarantujemy solidność zamówionej usługi tak firmom jak i Klientom indywidualnym. Delegowane przez nas ekipy specjalistów realizują swoje zadania urządzeniami duńskiej firmy INTELblast, doskonale znają realia panujące w zakładach przemysłowych a sprzętem i granulatem suchego lodu posługują się w sposób biegły. Operacja czyszczenia suchym lodem jest sposobem nowoczesnym i nieinwazyjnym, preferowanym jako metoda na utrzymanie standardów czystości przez wiele firm. Granulat suchego lodu po naprowadzeniu przy pomocy sprężonego powietrza i profilowanej dyszy na wskazaną powierzchnie, po zetknięciu z nią natychmiast wyparowuje. Wraz z nim znikają zabrudzenia. Takie działanie, nazywane „suchym procesem” nie pozostawia żadnych szkodliwych odpadów, jest z powodzeniem stosowane przy każdym typie maszyn łącznie z elektrycznymi w tracie zasilania i działania.

Pamech - doświadczenie i renoma w branży usług

Z myślą o Klientach nie tylko z branży przemysłowej przygotowaliśmy szeroka i pod każdym względem kompletną ofertę pomocy w utrzymaniu określonego przepisami standardu czystości. Operacji mycia suchym lodem dokonujemy na wszystkich typach parków maszynowych i linii produkcyjnych oraz stanowisk i urządzeń bez konieczności wstrzymywania ich pracy. Do realizacji postawionych przez Klientów zadań nasi specjaliści wykorzystują urządzenia duńskiej INTELblast, słynących z dokładności działania i świetnych wyników w usuwaniu zabrudzeń mechanizmów i powierzchni poprzez użycie suchego lodu. Przy okazji warto zauważyć, że mycie suchym lodem we Wrocławiu nie ogranicza się wyłącznie do urządzeń przemysłowych i linii produkcyjnych, nasza oferta to także:

 • czyszczenie urządzeń i instalacji elektrycznych

 • czyszczenie zabytków

 • czyszczenie silników

 • czyszczenie klejów i żywic

 • renowacja i czyszczenie samochodów

 • czyszczenie lakierni

Rodzaj materiału z jakiego wykonano przeznaczoną do czyszczenia powierzchnię podobnie jak typ mytej maszyny nie mają tak naprawdę znaczenia. Gwarantujemy przywrócenie im w krótkim czasie nienagannej czystości. Dzięki właściwościom suchego lodu zapewniamy dokładne usunięcie zanieczyszczeń chemicznych i przemysłowych – olejów, żywic, smarów, nagarów, klejów, zaskorupień i innych substancji, których eliminacja zwykłymi metodami bywa niemożliwa. Używany w procesie mycia granulat suchego lodu nanoszony na czyszczone powierzchnie strumieniem sprężonego powietrza przywróci czystość nawet powierzchniom zagrożonym korozją o najdelikatniejszym materiałom bez najmniejszej nawet szkody. Jest to możliwe dzięki nowoczesnemu sprzętowi znanej duńskiej marki INTELblast. Poza wykorzystywaniem tych urządzeń do realizacji zleceń czyszczenia suchym lodem, prowadzimy również ich sprzedaż. Zajmujemy się również serwisem sprzętu czyszczącego i sprzedażą suchego lodu w granulacie. Dysponujemy wieloma rodzajami pojemników do transportu i przechowywania suchego lodu, akcesoriami do maszyn czyszczących i różnymi rodzajami dysz. Sprzęt z naszej oferty tak samo jak świadczone przez naszą firmę usługi to produkt najwyższej klasy. Powierzone nam zadania realizujemy z zachowaniem warunków technicznych, w zgodzie z przepisami BHP i zarazem według zaleceń producenta naszych zestawów. Zapraszamy Państwa do zapoznawania się z treściami kolejnych działów naszej witryny internetowej, w przypadku zaś zainteresowania ofertą, lub pytań – do kontaktu. Obsługujemy również Klientów indywidualnych, a czyszczenie suchym lodem przeprowadzamy nie tylko we Wrocławiu ale i w innych miastach.


Czyszczenie suchym lodem, sprzedaż maszyn do czyszczenia suchym lodem

Wychodzimy naprzeciw
oczekiwaniom naszych Klientów

Czyszczenie suchym lodem
Firma Pamech oferuje innowacyjne rozwiązania i technologię bezinwazyjnego czyszczenia strumieniowego, z wykorzystaniem granulatu suchego lodu jako czyściwa. W sytuacjach gdzie zawodzą tradycyjne metody czyszczenia powierzchni - czyszczenie suchym lodem jest doskonałą alternatywą. Metodę tą można stosować zarówno w budownictwie, przemyśle spożywczym, drzewnym, jak również w czyszczeniu i renowacji samochodów oraz zabytków.
Sprzedaż maszyn INTELblast
Dzięki długoletniemu doświadczeniu w pracy z maszynami marki IntelBlast wykorzystującymi suchy lód, proponujemy naszym Klientom usługi serwisu urządzeń do czyszczenia suchym lodem, jak również sprzedaż części zamiennych i akcesoriów do maszyn. Wszystkich zainteresowanych zakupem trwałej i wydajnej maszyny do czyszczenia suchym lodem zapraszamy do kontaktu z naszą firmą.
Sprzedaż suchego lodu
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów stale pracujemy nad rozwojem firmy i poszerzaniu naszej oferty. Zajmujemy się produkcją i sprzedażą suchego lodu. Dzięki współpracy z innymi dostawcami możemy poszczycić się szerokim wyborem granulatu suchego lodu w różnej formie i ilości. Ofertę kierujemy zarówno do osób prywatnych, jak i różnego rodzaju firm. Dysponujemy specjalistycznymi pojemnikami do przechowywania i transportowania suchego lodu.

Pamech Technology

 • BIURO:
  ul. Barbakan 2 lok. 6, 71-028 Szczecin
  tel. +48 733 473 763,
  tel. +48 502 248 798
  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • ODDZIAŁ ŚLĄSK:
  tel. 696 478 719
  tel. 502 248 798
  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • MAGAZYN:
  ul. Policka 15, 72-004 Tanowo
Usługi czyszczenia suchym lodem
Czyszczenie przemysłowe
 • tel. +48 696 478 719
  tel. +48 502 248 798
  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Sprzedaż maszyn
do czyszczenia suchym lodem
 • tel. +48 733 473 763
  tel. +48 502 248 798
  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Nasze usługi wykonujemy
w wielu miastach Polski

Copyright © 2020 www.pamech.pl Produkcja www.FabrykaStron.eu
Na stronie stosujemy pliki cookies. Można dokonać zmiany ustawień cookies. Szczegóły Polityka Prywatności.