• Czyszczenie suchym lodem Warszawa

  Pamech IntelBlast Warszawa

  Wykonujemy czyszczenie suchym lodem przy użyciu najwyższej klasy maszyn produkcji duńskiej firmy INTELblast

  Czyszczenie suchym lodem
 • Czyszczenie suchym lodem Warszawa

Czyszczenie suchym lodem Warszawa

Proces czyszczenia suchym lodem w wykonaniu naszej firmy przebiega solidnie, bezpiecznie i szybko bez konieczności przerywania pracy produkcji i zatrzymywania maszyn.

Bogata oferta – czyszczenie suchym lodem Warszawa

Jeśli jesteś właścicielem przedsiębiorstwa, które często jest narażone na straty finansowe z powodu przestoju maszyn i nie wiesz jak pogodzić czyszczenie urządzeń z utrzymaniem płynności produkcji. W takiej sytuacji jesteśmy do Twojej dyspozycji. Zajmujemy się profesjonalną pomocą w przywróceniu pełnej sprawności technicznej parku maszynowego i utrzymaniem urządzeń w nienagannym stanie. Czyszczenie suchym lodem wykonujemy solidnie, bezpiecznie i szybko bez konieczności przerywania pracy produkcji i zatrzymywania maszyn. Jesteśmy przekonani, że metoda ta będzie najlepszym rozwiązaniem dla Twojej działalności. Firma Pamech z wieloletnim doświadczeniem w branży przemysłowej oferuje czyszczenie suchym lodem zarówno dla Klientów indywidualnych, jak i różnego rodzaju firm z Warszawy. Czym jest ta nowoczesna i bezinwazyjna metoda? Jest to zupełnie suchy proces, który po kontakcie z powierzchnią wyparowuje w natychmiastowym tempie. Elementem czyszczącym w tej technologii jest lód wyrzucany za pomocą sprężonego powietrza. Powoduje on dokładne mycie nawet urządzeń elektrycznych podłączonych do prądu.

Wysokiej jakości usługi – firma Pamech

Firma Pamech gwarantuje kompleksowe wsparcie, specjalistyczne mycie nie tylko urządzeń, ale i maszyn przemysłowych oraz całych linii produkcyjnych, bez konieczności ich unieruchamiania. Nasz zespół doświadczonych specjalistów wykorzystuje maszyny do czyszczenia suchym lodem marki INTELblast, aby przywrócić nieskazitelną czystość zabrudzonym powierzchniom i różnego rodzaju sprzętom. Czyszczenie suchym lodem w Warszawie wykonujemy poprzez usługi:

 • czyszczenia silników,
 • czyszczenia zabytków
 • czyszczenia lakierni
 • czyszczenia instalacji i urządzeń elektrycznych
 • czyszczenia klejów i żywic
 • czyszczenie i renowacji samochodów

W ramach usługi zapewniamy nieskazitelną czystość maszyn i powierzchni z praktycznie każdego materiału. Oferujemy krótkie terminy realizacji powierzonych nam zadań i staranność ich wykonania. Oleje, smary, kleje, żywica to tylko niektóre z materiałów, które można dokładnie usunąć dzięki tej nowoczesnej technologii, jaką jest czyszczenie suchym lodem. Metoda ta daje nam także możliwość mycia powierzchni wyjątkowo delikatnych i materiałów wrażliwych na korozję. Dysponujemy wysokiej klasy sprzętem do czyszczenia suchym lodem. Ponadto zajmujemy się produkcją suchego lodu, sprzedażą maszyn INTELblast oraz ich serwisem. W ofercie firmy można znaleźć także różnego rodzaju pojemniki do przechowywania suchego lodu, jak również dysze i akcesoria do maszyn. Oferujemy usługi najwyższej jakości. Pracujemy zgodnie z normami, warunkami technicznymi oraz wymogami producentów. Wszystkich zainteresowanych naszą szeroka ofertą zapraszamy do zapoznania się z nią i do kontaktu z nasza firmą. Czyszczenie suchym lodem wykonujemy w Warszawie i innych miastach Polski.


Czyszczenie suchym lodem, sprzedaż maszyn do czyszczenia suchym lodem

Wychodzimy naprzeciw
oczekiwaniom naszych Klientów

Czyszczenie suchym lodem
Firma Pamech oferuje innowacyjne rozwiązania i technologię bezinwazyjnego czyszczenia strumieniowego, z wykorzystaniem granulatu suchego lodu jako czyściwa. W sytuacjach gdzie zawodzą tradycyjne metody czyszczenia powierzchni - czyszczenie suchym lodem jest doskonałą alternatywą. Metodę tą można stosować zarówno w budownictwie, przemyśle spożywczym, drzewnym, jak również w czyszczeniu i renowacji samochodów oraz zabytków.
Sprzedaż maszyn INTELblast
Dzięki długoletniemu doświadczeniu w pracy z maszynami marki IntelBlast wykorzystującymi suchy lód, proponujemy naszym Klientom usługi serwisu urządzeń do czyszczenia suchym lodem, jak również sprzedaż części zamiennych i akcesoriów do maszyn. Wszystkich zainteresowanych zakupem trwałej i wydajnej maszyny do czyszczenia suchym lodem zapraszamy do kontaktu z naszą firmą.
Sprzedaż suchego lodu
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów stale pracujemy nad rozwojem firmy i poszerzaniu naszej oferty. Zajmujemy się produkcją i sprzedażą suchego lodu. Dzięki współpracy z innymi dostawcami możemy poszczycić się szerokim wyborem granulatu suchego lodu w różnej formie i ilości. Ofertę kierujemy zarówno do osób prywatnych, jak i różnego rodzaju firm. Dysponujemy specjalistycznymi pojemnikami do przechowywania i transportowania suchego lodu.

Pamech Technology

 • BIURO:
  ul. Barbakan 2 lok. 6, 71-028 Szczecin
  tel. +48 733 473 763,
  tel. +48 502 248 798
  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • ODDZIAŁ ŚLĄSK:
  tel. 696 478 719
  tel. 502 248 798
  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • MAGAZYN:
  ul. Policka 15, 72-004 Tanowo
Usługi czyszczenia suchym lodem
Czyszczenie przemysłowe
 • tel. +48 696 478 719
  tel. +48 502 248 798
  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Sprzedaż maszyn
do czyszczenia suchym lodem
 • tel. +48 733 473 763
  tel. +48 502 248 798
  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Nasze usługi wykonujemy
w wielu miastach Polski

Copyright © 2020 www.pamech.pl Produkcja www.FabrykaStron.eu
Na stronie stosujemy pliki cookies. Można dokonać zmiany ustawień cookies. Szczegóły Polityka Prywatności.