• Czyszczenie suchym lodem Rzeszów

  Pamech IntelBlast Rzeszów

  Pamech - jakość naszych usług wynika z wieloletniego doświadczenia

  Czyszczenie suchym lodem
 • Czyszczenie suchym lodem Rzeszów

Czyszczenie suchym lodem Rzeszów

Przepisy wymagają standardu czystości? Można ją utrzymywać na bieżąco bez zatrzymywania maszyn. Bezpiecznie, szybko, skutecznie, wydajnie i nowocześnie.

Szerokie zastosowanie – nie tylko zakłady przemysłowe

Wyłączanie maszyn z cyklu produkcyjnego i przestoje w pracy to na ogół straty finansowe dla przedsiębiorstwa. Tak też traktowana jest konieczność utrzymania zgodnej z normami czystości, jednak firma Pamech proponuje rozwiązanie które pozwoli na umycie każdego praktycznie urządzenia, bez konieczności zatrzymywania go. Zajmujemy się pomocą w utrzymaniu doskonałej czystości całych parków maszynowych i linii produkcyjnych bez zawieszania ich eksploatacji. Umożliwia to metoda czyszczenia suchym lodem pod postacią granulatu, który usuwa zabrudzania z niesamowitą dokładnością i szybkością a przy tym z zachowaniem bezpieczeństwa. Co najważniejsze – zabieg mycia suchym lodem nie wymaga wstrzymywania pracy maszyn, a tym samym nie będzie powodować przestojów. Użycie do czyszczenia maszyn i urządzeń granulatu suchego lodu to najlepsze rozwiązanie spośród dostępnych na rynku, cenione przez wiele przedsiębiorstw i to nie tylko tych z branży przemysłowej. Oferujemy nasze wieloletnie doświadczenie i solidność usług nie tylko firmom, ale także Klientom indywidualnym. Nasi specjaliści posługują się zestawami czyszczącymi i granulatem suchego lodu w sposób biegły oraz ze znajomością warunków panujących w zakładach przemysłowych. Zabieg czyszczenia suchym lodem to nieinwazyjny, nowoczesny sposób na utrzymanie standardu czystości w każdym przedsiębiorstwie. Suchy lód po wyemitowaniu z dyszy przy pomocy sprężonego powietrza natychmiast po zetknięciu z mytą powierzchnią wyparowuje, a razem z nim znikają zabrudzenia. Ponieważ zabieg ten – nazywany „suchym procesem” nie generuje żadnych szkodliwych dla czyszczonych obiektów czynników, z powodzeniem stosuje się go w przypadku każdego rodzaju maszyn, w tym również elektrycznych w trakcie pracy i zasilania.

Posiadamy wieloletnie dośwadczenie w branży

Nasza oferta skutecznej i wydajnej pomocy w utrzymaniu obwarowanej przepisami higieny przemysłowej jest pod każdym względem kompletna. Przeprowadzamy zabiegi mycia suchym lodem na każdym rodzaju linii produkcyjnych, parków maszynowych, urządzeń i stanowisk bez konieczności zawieszania ich eksploatacji. Nasi specjaliści pracują przy użyciu sprzętu marki INTELblast, gwarantującego dokładność działania i doskonałą czystość powierzchni i mechanizmów dzięki użyciu granulatu suchego lodu. Warto pamiętać, że czyszczenie suchym lodem w Rzeszowie to nie tylko maszyny i urządzenia przemysłowe, nasza oferta obejmuje również:

 • czyszczenie silników

 • czyszczenie klejów i żywic

 • renowację i czyszczenie samochodów

 • czyszczenie lakierni

 • czyszczenie urządzeń i instalacji elektrycznych

 • czyszczenie zabytków

Rodzaj maszyny i materiał z jakiego wykonano czyszczoną powierzchnię nie mają znaczenia – zapewniamy przywrócenie im w krótkim czasie nieskazitelnej czystości. Właściwości suchego lodu pozwalają na dokładne usuwanie zanieczyszczeń przemysłowych i chemicznych oraz smarów, olejów, żywic, zaskorupień, prefabrykatów i klejów, czyli wszelkich zabrudzeń niemożliwych do usunięcia zwykłymi metodami. Wykorzystywany w czyszczeniu granulat suchego lodu emitowany przy pomocy strumienia sprężonego powietrza przywraca czystość najdelikatniejszym materiałom, czy powierzchniom wrażliwym na korozję bez najmniejszej dla nich szkody. Jest o zasługa nowoczesnych urządzeń marki INTELblast, których sprzedaż jest dodatkową gałęzią naszej działalności obok czyszczenia suchym lodem maszyn, urządzeń i stanowisk produkcyjnych. Prowadzimy też sprzedaż suchego lodu i serwis zestawów czyszczących. Oferujemy różne typy pojemników do przechowywania i transportu suchego lodu, różnymi typy dysz wyrzutowych i akcesoria do urządzeń. Podobnie jak nasze usługi, sprzęt z naszej oferty to zestawy najlepszej jakości. Zlecone prace realizujemy w zgodzie z przepisami BHP, zaleceniami producenta i z zachowaniem stosownych warunków technicznych. Zachęcamy Państwa do odwiedzania kolejnych podstron naszej firmowej strony internetowej i w razie zainteresowania naszą ofertą – do kontaktu. Zajmujemy się obsługa tak przedsiębiorstw jak i Klientów indywidualnych, zaś operacje mycia suchym lodem przeprowadzamy poza Rzeszowem także w innych miastach.


Czyszczenie suchym lodem, sprzedaż maszyn do czyszczenia suchym lodem

Wychodzimy naprzeciw
oczekiwaniom naszych Klientów

Czyszczenie suchym lodem
Firma Pamech oferuje innowacyjne rozwiązania i technologię bezinwazyjnego czyszczenia strumieniowego, z wykorzystaniem granulatu suchego lodu jako czyściwa. W sytuacjach gdzie zawodzą tradycyjne metody czyszczenia powierzchni - czyszczenie suchym lodem jest doskonałą alternatywą. Metodę tą można stosować zarówno w budownictwie, przemyśle spożywczym, drzewnym, jak również w czyszczeniu i renowacji samochodów oraz zabytków.
Sprzedaż maszyn INTELblast
Dzięki długoletniemu doświadczeniu w pracy z maszynami marki IntelBlast wykorzystującymi suchy lód, proponujemy naszym Klientom usługi serwisu urządzeń do czyszczenia suchym lodem, jak również sprzedaż części zamiennych i akcesoriów do maszyn. Wszystkich zainteresowanych zakupem trwałej i wydajnej maszyny do czyszczenia suchym lodem zapraszamy do kontaktu z naszą firmą.
Sprzedaż suchego lodu
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów stale pracujemy nad rozwojem firmy i poszerzaniu naszej oferty. Zajmujemy się produkcją i sprzedażą suchego lodu. Dzięki współpracy z innymi dostawcami możemy poszczycić się szerokim wyborem granulatu suchego lodu w różnej formie i ilości. Ofertę kierujemy zarówno do osób prywatnych, jak i różnego rodzaju firm. Dysponujemy specjalistycznymi pojemnikami do przechowywania i transportowania suchego lodu.

Pamech Technology

 • BIURO:
  ul. Barbakan 2 lok. 6, 71-028 Szczecin
  tel. +48 733 473 763,
  tel. +48 502 248 798
  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • ODDZIAŁ ŚLĄSK:
  tel. 696 478 719
  tel. 502 248 798
  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • MAGAZYN:
  ul. Policka 15, 72-004 Tanowo
Usługi czyszczenia suchym lodem
Czyszczenie przemysłowe
 • tel. +48 696 478 719
  tel. +48 502 248 798
  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Sprzedaż maszyn
do czyszczenia suchym lodem
 • tel. +48 733 473 763
  tel. +48 502 248 798
  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Nasze usługi wykonujemy
w wielu miastach Polski

Copyright © 2020 www.pamech.pl Produkcja www.FabrykaStron.eu
Na stronie stosujemy pliki cookies. Można dokonać zmiany ustawień cookies. Szczegóły Polityka Prywatności.