• Czyszczenie suchym lodem Poznań

  Pamech IntelBlast Poznań

  Oferta kompletna i wszechstronna - czyszczenie granulatem suchego lodu Poznań

  Czyszczenie suchym lodem
 • Czyszczenie suchym lodem Poznań

Czyszczenie suchym lodem Poznań

Gwarancja utrzymania przepisowego standardu czystości maszyn bez wstrzymywania ich eksploatacji. Szybka, solidna, wydajna i bezpieczna realizacja zleceń.

Czyszczenie granulatem suchego lodu Poznań

Większość firm ponosi straty finansowe kiedy dochodzi do przestoju pojedynczych maszyn, czy całych linii produkcyjnych. Ich właściciele niejednokrotnie stają przed problemem utrzymania płynności pracy przy konieczności czyszczenia urządzeń. W takiej sytuacji najlepiej postawić na oferowane przez nas usługi. Polegają one na pomocy w utrzymaniu maszyn w nienagannym stanie i przywracaniu sprawności technicznej dysponowanemu przez przedsiębiorstwo parkowi maszynowemu. Zabieg czyszczenia suchym lodem przebiega bezpieczne, szybko i solidnie, a przy tym nie wymaga zatrzymywania urządzeń, czy przerywania produkcji. Proponowana przez nas metoda zawsze okazuje się doskonałym rozwiązaniem dla wielu firm, w różnych branżach. Na renomę marki Pamech składa się wieloletnie doświadczenie - usługi czyszczenia suchym lodem świadczymy zarówno Klientom indywidualnym jak i przedsiębiorstwom ze wszystkich płaszczyzn branży przemysłowej. Metoda jaką się posługujemy jest bezinwazyjna i oparta na nowoczesnej technologii. Dzięki temu że środek czyszczący jakim jest wyrzucany sprężonym powietrzem suchy lód natychmiast wyparowuje po zetknięciu z powierzchnią, usługa często nazywana jest „suchym procesem”. Pozwala na dokładne umycie każdej maszyny, w tym nawet podłączonych do prądu urządzeń elektrycznych.

Pamech – usługi renomowanej jakości

Marka Pamech to atrakcyjna oferta kompleksowego utrzymania higieny przemysłowej w każdym przedsiębiorstwie. Usługi specjalistycznego czyszczenia maszyn i urządzeń, a także linii produkcyjnych nie wymagają ich zatrzymywania. Zespoły naszych doświadczonych specjalistów wykorzystują do realizacji zadań maszyny INTELblast, które przy pomocy suchego lodu zapewniają nieskazitelną czystość wszystkim wskazanym powierzchniom i sprzętom. Usługa czyszczenia suchym lodem to w Poznaniu nie tylko maszyny przemysłu ciężkiego, ale także:

 • czyszczenie zabytków

 • czyszczenie lakierni

 • czyszczenie silników

 • czyszczenie klejów i żywic

 • czyszczenie i renowacja samochodów

 • czyszczenie instalacji i urządzeń elektrycznych

Nasze usługi to gwarancja nieskazitelnej czystości powierzchni wykonanych z każdego praktycznie materiału i każdego typu maszyn. Naszym atutem są obok staranności prac również krótkie terminy ich realizacji. Czyszczenie przy pomocy suchego lodu pozwala dokładnie usuwać smary, żywice, kleje, oleje i wiele innych substancji, na ogół niemożliwych do usunięcia przy pomocy innych metod. Czyszczenie suchym lodem to również przywracanie czystości powierzchniom wykonanym z najdelikatniejszych materiałów wrażliwych na korozję, a to dzięki sprzętowi wysokiej klasy. Oprócz usług marka Pamech zajmuje się dodatkowo produkcją suchego lodu, sprzedażą urządzeń INTELblast, a także ich serwisem. Nasza oferta obejmuje wiele typów pojemników do przechowywania suchego lodu, akcesoria do maszyn i dostosowane do różnych warunków zadaniowych dysze. Tak samo jak nasze usługi, również sprzedawane produkty są najwyższej jakości. Nasze prace przebiegają zgodnie z określonymi normami, z utrzymaniem określonych warunków technicznych i spełnieniem wymagań producentów. Przedsiębiorstwa oraz Klientów indywidualnych zainteresowanych szczegółami naszej oferty zapraszamy do zapoznania się z informacjami na naszej witrynie internetowej i bezpośredniego kontaktu z naszą firmą. Usługi czyszczenia lodem wykonujemy nie tylko w Poznaniu, lecz również w innych polskich miastach.


Czyszczenie suchym lodem, sprzedaż maszyn do czyszczenia suchym lodem

Wychodzimy naprzeciw
oczekiwaniom naszych Klientów

Czyszczenie suchym lodem
Firma Pamech oferuje innowacyjne rozwiązania i technologię bezinwazyjnego czyszczenia strumieniowego, z wykorzystaniem granulatu suchego lodu jako czyściwa. W sytuacjach gdzie zawodzą tradycyjne metody czyszczenia powierzchni - czyszczenie suchym lodem jest doskonałą alternatywą. Metodę tą można stosować zarówno w budownictwie, przemyśle spożywczym, drzewnym, jak również w czyszczeniu i renowacji samochodów oraz zabytków.
Sprzedaż maszyn INTELblast
Dzięki długoletniemu doświadczeniu w pracy z maszynami marki IntelBlast wykorzystującymi suchy lód, proponujemy naszym Klientom usługi serwisu urządzeń do czyszczenia suchym lodem, jak również sprzedaż części zamiennych i akcesoriów do maszyn. Wszystkich zainteresowanych zakupem trwałej i wydajnej maszyny do czyszczenia suchym lodem zapraszamy do kontaktu z naszą firmą.
Sprzedaż suchego lodu
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów stale pracujemy nad rozwojem firmy i poszerzaniu naszej oferty. Zajmujemy się produkcją i sprzedażą suchego lodu. Dzięki współpracy z innymi dostawcami możemy poszczycić się szerokim wyborem granulatu suchego lodu w różnej formie i ilości. Ofertę kierujemy zarówno do osób prywatnych, jak i różnego rodzaju firm. Dysponujemy specjalistycznymi pojemnikami do przechowywania i transportowania suchego lodu.

Pamech Technology

 • BIURO:
  ul. Barbakan 2 lok. 6, 71-028 Szczecin
  tel. +48 733 473 763,
  tel. +48 502 248 798
  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • ODDZIAŁ ŚLĄSK:
  tel. 696 478 719
  tel. 502 248 798
  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • MAGAZYN:
  ul. Policka 15, 72-004 Tanowo
Usługi czyszczenia suchym lodem
Czyszczenie przemysłowe
 • tel. +48 696 478 719
  tel. +48 502 248 798
  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Sprzedaż maszyn
do czyszczenia suchym lodem
 • tel. +48 733 473 763
  tel. +48 502 248 798
  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Nasze usługi wykonujemy
w wielu miastach Polski

Copyright © 2020 www.pamech.pl Produkcja www.FabrykaStron.eu
Na stronie stosujemy pliki cookies. Można dokonać zmiany ustawień cookies. Szczegóły Polityka Prywatności.