• Czyszczenie suchym lodem Łódź

  Pamech IntelBlast Łódź

  Metoda czyszczenia suchym lodem przywraca wzorową czystość każdej powierzchni, bez względu na materiał

  Czyszczenie suchym lodem
 • Czyszczenie suchym lodem Łódź

Czyszczenie suchym lodem Łódź

Utrzymanie w zakładzie standardu czystości wymaganego przez przepisy wymaga solidności, zachowania norm bezpieczeństwa, zgody z przepisami BHP i oszczędności czasu. Nasze rozwiązania spełniają te warunki.

Niezwykła skuteczność– czyszczenie suchym lodem Łódź

Zatrzymanie maszyn z linii produkcyjnej, czy wstrzymanie działania firmowych urządzeń jest dla większości firm tożsame ze stratami finansowymi. Do podobnych sytuacji dochodzi nie tylko w razie awarii zasilania, czy co gorsza sprzętu, zdarza się także że wstrzymanie eksploatacji maszyn zostaje wymuszona przez konieczność zachowania, albo przywrócenia czystości w hali produkcyjnej firmy. Dzisiejsza technologia pozwala jednak uniknąć przestojów i generowanych przez nie strat. Rozwiązaniem, które dostarcza firma Pamech, umożliwiającym umycie wszelkiego typu linii produkcyjnych i parków maszynowych bez konieczności wstrzymywania ich działania jest czyszczenie suchym lodem w formie granulatu. Pozwala ono na szybkie, bezpieczne i dokładne usunięcie wszystkich zabrudzeń, bez groźby przestoju w produkcji. W branży przemysłowej czyszczenie suchym lodem cieszy się opinią najlepszego dostępnego na rynku sposobu utrzymania czystości maszyn, jest też chętnie stosowane w innych branżach. Nasi Klienci korzystają z naszego wieloletniego doświadczenia, jest ono gwarancją solidności naszych usług popularnych zarówno wśród firm jak i Klientów indywidualnych. Zlecone zadania realizujemy przy pomocy urządzeń duńskiej marki INTELblast, ich operatorzy posługują się nimi w sposób mistrzowski, a przy tym są obeznani z realiami zakładów przemysłowych. Czyszczenie suchym lodem to nowoczesne i nieinwazyjne rozwiązanie, chętnie wybierane przez firmy jako metoda na utrzymanie standardów czystości. Sam schemat tego sposobu jest prostu – suchy lód w postaci granulatu jest naprowadzany sprężonym powietrzem na zanieczyszczoną powierzchnię, po zetknięciu z nią natychmiast wyparowuje, a razem z nim znikają zabrudzenia. Taka reakcja nazywana „suchym procesem” nie pozostawia po sobie odpadów i można ją stosować do każdego typu maszyn łącznie z urządzeniami elektrycznymi w tracie działania i zasilania.

Doskonała znajomość realiów zakładów przemysłowych

Zgormadzone przez lata doświadczenie pozwoliło nam na przygotowanie wszechstronnej oferty związanej z możliwościami utrzymania przepisowych standardów czystości w każdym przedsiębiorstwie. Czyszczenie suchym lodem jest operacją, którą możemy przeprowadzić na dowolnym rodzaju linii produkcyjnej, lub parku maszynowego i to bez potrzeby zawieszania ich eksploatacji. Nasi specjaliści przeprowadzają ją przy pomocy sprzętu marki INTELblast z Danii, dokładnego i wydajnego – docenianego praktycznie wszędzie tam, gdzie zostanie użyty. Co więcej, czyszczenie suchym lodem nie jest metodą, która ograniczałaby się wyłącznie do maszyn przemysłowych, czy stanowisk produkcyjnych. Nasza propozycja obejmuje w Łodzi również:

 • czyszczenie lakierni

 • czyszczenie urządzeń i instalacji elektrycznych

 • czyszczenie zabytków

 • czyszczenie silników

 • renowacja i czyszczenie samochodów

 • czyszczenie klejów i żywic

Metoda czyszczenia suchym lodem przywraca wzorową czystość każdej powierzchni, bez względu na to z jakiego materiału została wykonana, nie ma też znaczenia rodzaj przeznaczonej do umycia maszyny. Użycie suchego lodu to gwarancja dokładnego usunięcia wszelkiego rodzaju zabrudzeń przemysłowych i chemicznych – żywic, smarów, nagarów, zaskorupień klejów i innych substancji, których eliminacja zwykłymi metodami okazuje się częstokroć niemożliwa. Warto przy tym pamiętać, że granulat suchego lodu kierowany strumieniem sprężonego powietrza nie uczyni żadnej krzywdy nawet najdelikatniejszym, czy zagrożonym korozją materiałom. Umożliwia to technologia INTELblast i stosowane przez nas urządzenia tej marki. Wiedząc jakim uznaniem cieszy się ich skuteczność nie poprzestajemy na samej realizacji zleceń związanych z myciem maszyn i stanowisk produkcji, zajmujemy się również sprzedażą całych zestawów oraz ich serwisowaniem. Sprzedajemy także suchy lód w granulacie oraz różne rodzaje pojemników potrzebnych do jego przechowywania i transportu. Służymy również różnymi rodzajami dysz naprowadzających oraz specjalistycznymi akcesoriami INTELblast. Oferowane urządzenia są maszynami doskonałej jakości, podobniej podobnie jak poziom naszych usług. Realizujemy je w zgodzie z przepisami BHP, zaleceniami producentów i starannym zachowaniem warunków technicznych. Jeśli macie Państwo jakieś pytania związane z naszą ofertą i urządzeniami zapraszamy do zwiedzenia kolejnych podstron naszej firmowej witryny WWW oraz do bezpośredniego kontaktu. Czekamy nie tylko na przedstawicieli dużych firm przemysłowych, zajmujemy się również obsługą Klientów indywidualnych, zaś usługi czyszczenia suchym lodem realizujemy nie tylko w Łodzi, docieramy także do innych miast w Polsce.


Czyszczenie suchym lodem, sprzedaż maszyn do czyszczenia suchym lodem

Wychodzimy naprzeciw
oczekiwaniom naszych Klientów

Czyszczenie suchym lodem
Firma Pamech oferuje innowacyjne rozwiązania i technologię bezinwazyjnego czyszczenia strumieniowego, z wykorzystaniem granulatu suchego lodu jako czyściwa. W sytuacjach gdzie zawodzą tradycyjne metody czyszczenia powierzchni - czyszczenie suchym lodem jest doskonałą alternatywą. Metodę tą można stosować zarówno w budownictwie, przemyśle spożywczym, drzewnym, jak również w czyszczeniu i renowacji samochodów oraz zabytków.
Sprzedaż maszyn INTELblast
Dzięki długoletniemu doświadczeniu w pracy z maszynami marki IntelBlast wykorzystującymi suchy lód, proponujemy naszym Klientom usługi serwisu urządzeń do czyszczenia suchym lodem, jak również sprzedaż części zamiennych i akcesoriów do maszyn. Wszystkich zainteresowanych zakupem trwałej i wydajnej maszyny do czyszczenia suchym lodem zapraszamy do kontaktu z naszą firmą.
Sprzedaż suchego lodu
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów stale pracujemy nad rozwojem firmy i poszerzaniu naszej oferty. Zajmujemy się produkcją i sprzedażą suchego lodu. Dzięki współpracy z innymi dostawcami możemy poszczycić się szerokim wyborem granulatu suchego lodu w różnej formie i ilości. Ofertę kierujemy zarówno do osób prywatnych, jak i różnego rodzaju firm. Dysponujemy specjalistycznymi pojemnikami do przechowywania i transportowania suchego lodu.

Pamech Technology

 • BIURO:
  ul. Barbakan 2 lok. 6, 71-028 Szczecin
  tel. +48 733 473 763,
  tel. +48 502 248 798
  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • ODDZIAŁ ŚLĄSK:
  tel. 696 478 719
  tel. 502 248 798
  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • MAGAZYN:
  ul. Policka 15, 72-004 Tanowo
Usługi czyszczenia suchym lodem
Czyszczenie przemysłowe
 • tel. +48 696 478 719
  tel. +48 502 248 798
  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Sprzedaż maszyn
do czyszczenia suchym lodem
 • tel. +48 733 473 763
  tel. +48 502 248 798
  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Nasze usługi wykonujemy
w wielu miastach Polski

Copyright © 2020 www.pamech.pl Produkcja www.FabrykaStron.eu
Na stronie stosujemy pliki cookies. Można dokonać zmiany ustawień cookies. Szczegóły Polityka Prywatności.