• Czyszczenie suchym lodem Katowice

  Pamech IntelBlast Katowice

  Oferujemy usługi doceniane przez najbardziej wymagających przedsiębiorców – firma Pamech

  Czyszczenie suchym lodem
 • Czyszczenie suchym lodem Katowice

Czyszczenie suchym lodem Katowice

Nowoczesny zabieg czyszczenia strumieniowego to bezpieczeństwo, skuteczność i wydajność bez wstrzymywania produkcji i zawieszania aktywności maszyn.

Profesjonalne usługi czyszczenia suchym lodem

Dla większości firm przestój linii produkcyjnej, czy nawet pojedynczej maszyny oznacza straty finansowe. Stając przed koniecznością czyszczenia urządzeń przedsiębiorcy poszukują takiego rozwiązania problemu, który pozwoli ich firmie utrzymać płynność produkcji, albo przynajmniej w jak najkrótszym czasie powrócić do realizacji zadań. Z pomocą przychodzi nasza firma – marka Pamech pomoże każdej firmie utrzymać maszyny w nienagannym stanie, albo przywrócić firmowemu parkowi maszynowemu sprawność techniczną. Dokonujemy tego przy pomocy suchego lodu, znakomitego materiału do czyszczenia, działając przy tym szybko, dokładnie i zachowaniem norm bezpieczeństwa. Co więcej – realizacja naszych usług nie wymaga przerw w produkcji, ani zatrzymywania czyszczonych maszyn. Stosowana przez nas metoda to najlepsze rozwiązanie, wybierane przez wiele firm różnych branż. Z naszych usług korzystają przedsiębiorstwa i Klienci indywidualni, mamy wieloletnie doświadczenie w realizacji usług czyszczenia suchym lodem we wszystkich dziedzinach branży przemysłowej. Użycie suchego lodu to metoda nowoczesna i bezinwazyjna. Suchy lód używany jako środek czyszczący, po wyrzuceniu przez sprężone powietrze natychmiast wyparowuje po zetknięciu z przeznaczoną do czyszczenia powierzchnią. Mycie maszyn przy jego pomocy określa się często mianem „suchego procesu”. Umożliwia on umycie każdego typu urządzeń, w tym również podłączonych do prądu maszyn w trakcie pracy

Pamech - szeroki zakres usług

Firma Pamech proponuje swoim Klientom skuteczną i wydajną pomoc w kompleksowym utrzymaniu warunków higieny pracy. Podejmując się realizacji zlecenia w firmie dowolnego rodzaju, wykonujemy usługi specjalistycznego mycia maszyn i urządzeń oraz linii produkcyjnych bez konieczności wstrzymywania ich pracy. Nasi specjaliści pracują z urządzeniami duńskiej marki INTELblast, które zapewniają nieskazitelną czystość powierzchni i urządzeń wyrzucając przy pomocy sprężonego powietrza granulat suchego lodu. Warto wspomnieć, że czyszczenie suchym lodem w Katowicach to nie tylko urządzenia przemysłowe, ale również:

 • czyszczenie i renowacja samochodów

 • czyszczenie zabytków

 • czyszczenie instalacji i urządzeń elektrycznych

 • czyszczenie klejów i żywic

 • czyszczenie lakierni

 • czyszczenie silników

Gwarantujemy nieskazitelną czystość maszyn każdego typu i powierzchni praktycznie z każdego materiału. Wśród naszych atutów zadowoleni Klienci wskazują krótkie terminy realizacji prac i ich staranność. Zawdzięczamy to właściwościom suchego lodu, przy pomocy którego można dokładnie usuwać zaskorupienia klejów, żywic, olejów, smarów i wielu innych zabrudzeń przemysłowych i chemicznych, których na ogół nie da się usunąć innymi metodami. Granulat suchego lodu wyrzucany sprężonym powietrzem przywraca czystość nawet najdelikatniejszym materiałom i powierzchniom wrażliwym na korozję – umożliwia to przeznaczony specjalnie do tego celu nowoczesny sprzęt marki INTELblast. Oprócz usług czyszczenia parków maszynowych, linii produkcyjnych i pojedynczych stanowisk zajmujemy się dodatkowo sprzedażą urządzeń INTELblast i ich serwisem oraz produkcją suchego lodu. W naszej ofercie znajdziecie Państwo różne typy pojemników na suchy lód, różne profile dysz oraz akcesoria do maszyn. Podobnie jak świadczone przez nas usługi, również oferowane urządzenia odznaczają się najwyższą jakością. Zlecone prace realizujemy w stosownych warunkach technicznych i w zgodzie z normami, przepisami BHP i wymaganiami producentów. Firmy oraz Klientów indywidualnych, których interesują szczegóły naszej oferty zapraszamy do zapoznania się kolejnymi podstronami naszej witryny internetowej oraz do bezpośredniego kontaktu z nami. Usługi czyszczenia lodem wykonujemy nie tylko w Katowicach, działamy również w innych miastach w Polsce.


Czyszczenie suchym lodem, sprzedaż maszyn do czyszczenia suchym lodem

Wychodzimy naprzeciw
oczekiwaniom naszych Klientów

Czyszczenie suchym lodem
Firma Pamech oferuje innowacyjne rozwiązania i technologię bezinwazyjnego czyszczenia strumieniowego, z wykorzystaniem granulatu suchego lodu jako czyściwa. W sytuacjach gdzie zawodzą tradycyjne metody czyszczenia powierzchni - czyszczenie suchym lodem jest doskonałą alternatywą. Metodę tą można stosować zarówno w budownictwie, przemyśle spożywczym, drzewnym, jak również w czyszczeniu i renowacji samochodów oraz zabytków.
Sprzedaż maszyn INTELblast
Dzięki długoletniemu doświadczeniu w pracy z maszynami marki IntelBlast wykorzystującymi suchy lód, proponujemy naszym Klientom usługi serwisu urządzeń do czyszczenia suchym lodem, jak również sprzedaż części zamiennych i akcesoriów do maszyn. Wszystkich zainteresowanych zakupem trwałej i wydajnej maszyny do czyszczenia suchym lodem zapraszamy do kontaktu z naszą firmą.
Sprzedaż suchego lodu
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów stale pracujemy nad rozwojem firmy i poszerzaniu naszej oferty. Zajmujemy się produkcją i sprzedażą suchego lodu. Dzięki współpracy z innymi dostawcami możemy poszczycić się szerokim wyborem granulatu suchego lodu w różnej formie i ilości. Ofertę kierujemy zarówno do osób prywatnych, jak i różnego rodzaju firm. Dysponujemy specjalistycznymi pojemnikami do przechowywania i transportowania suchego lodu.

Pamech Technology

 • BIURO:
  ul. Barbakan 2 lok. 6, 71-028 Szczecin
  tel. +48 733 473 763,
  tel. +48 502 248 798
  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • ODDZIAŁ ŚLĄSK:
  tel. 696 478 719
  tel. 502 248 798
  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • MAGAZYN:
  ul. Policka 15, 72-004 Tanowo
Usługi czyszczenia suchym lodem
Czyszczenie przemysłowe
 • tel. +48 696 478 719
  tel. +48 502 248 798
  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Sprzedaż maszyn
do czyszczenia suchym lodem
 • tel. +48 733 473 763
  tel. +48 502 248 798
  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Nasze usługi wykonujemy
w wielu miastach Polski

Copyright © 2020 www.pamech.pl Produkcja www.FabrykaStron.eu
Na stronie stosujemy pliki cookies. Można dokonać zmiany ustawień cookies. Szczegóły Polityka Prywatności.