• Czyszczenie suchym lodem Gdańsk

  Pamech IntelBlast Gdańsk

  Czyszczenie suchym lodem Gdańsk, czyli oferta dostosowana do potrzeb Klienta

  Czyszczenie suchym lodem
 • Czyszczenie suchym lodem Gdańsk

Czyszczenie suchym lodem Gdańsk

Tam gdzie zawodzą konwencjonalne metody utrzymania czystości warto postawić na zaawansowaną technologię, bezpieczeństwo, wydajność i oszczędność czasu. Czyli na czyszczenie suchym lodem

Oferta dostosowana do potrzeb Klienta

Wstrzymanie realizacji zadań, czy przestój któregokolwiek działu zakładu przemysłowego to zwykle straty finansowe, nawet jeśli mówimy o pojedynczym stanowisku. Tymczasem wielu przedsiębiorców staje przed taką perspektywą, kiedy przychodzi czas czyszczenia maszyn, czy całych linii produkcyjnych. Ale jest rozwiązanie, które pozwoli zachować płynność produkcji – z pomocą przychodzi firma Pamech. Pomagamy naszym Klientom utrzymać firmowy park maszynowy w nienagannej czystości bez zmniejszania jego sprawności, czy zakłócania pracy. Metodą którą proponujemy jest czyszczenie suchym lodem. Granulat noszący to miano usuwa zanieczyszczenia z dużą dokładnością, zachowaniem bezpieczeństwa i szybkością jaka zadowoli nawet najbardziej wymagających przedsiębiorców. Co ważne, nasze usługi nie wymagają zatrzymywania maszyn i nie powodują przestojów. Czyszczenie przy pomocy suchego lodu to najlepsze dostępne na rynku rozwiązanie, codziennie doceniane przez kolejne firmy, nie tylko z branży przemysłowej. Z naszego doświadczenia i solidności korzystają nie tylko przedsiębiorstwa ale i Klienci indywidualni. Naszym atutem jest wypracowana przez lata biegłość w posługiwaniu się suchym lodem i zestawami czyszczącymi oraz znajomość realiów zakładów produkcyjnych. Czyszczenie suchym lodem to bezinwazyjny i nowoczesny sposób utrzymania standardów higieny pracy w każdej firmie. Granulat suchego lodu po wyrzuceniu przez sprężone powietrze wyparowuje gdy tylko zetknie się z przeznaczoną do czyszczenia powierzchnią. Wraz z nim, znikają zanieczyszczenia. Proces mycia maszyn i urządzeń jest w pełnym tego słowa znaczeniu suchy, można go stosować we wszystkich typach mechanizmów – także w przypadku elektrycznych, podłączonych do sieci, i to w trakcie pracy.

Marka Pamech – synonim jakości i klasy

Na naszych Klientów czeka kompleksowa oferta wydajnej i skutecznej pomocy w utrzymaniu wymaganego przez przepisy poziomu higieny pracy. Świadczymy usługi czyszczenia specjalistycznego linii produkcyjnych a także pojedynczych urządzeń i maszyn bez potrzeby wstrzymywania ich pracy. Nasze ekipy wykorzystują do realizacji zleceń zestawy urządzeń duńskiej marki INTELblast, zapewniających dokładne mycie, a co za tym idzie nienaganną czystość urządzeń i wskazanych przez Klienta powierzchni dzięki wykorzystaniu suchego lodu i sprężonego powietrza. Należy dodać, że czyszczenie suchym lodem w Gdańsku nie ogranicza się w przypadku naszej firmy do maszyn i mechanizmów, nasza propozycja to także

 • renowacja i czyszczenie samochodów

 • czyszczenie urządzeń i instalacji elektrycznych

 • czyszczenie zabytków

 • czyszczenie lakierni

 • czyszczenie silników

 • czyszczenie klejów i żywic

Bez względu na typ maszyny i materiał z jakiego wykonano przeznaczoną do wyczyszczenia powierzchnię gwarantujemy ich nienaganną czystość. Nasz dodatkowy atut to krótki czas realizacji zleceń i wzorcowa dokładność. Suchy lód ma właściwości pozwalające na dokładne usuwanie zabrudzeń chemicznych i przemysłowych oraz wszelkiego rodzaju zaskorupień żywic, smarów, olejów, prefabrykatów spożywczych, czy klejów – jednym słowem wszelkich zanieczyszczeń niemożliwych do usunięcia zwykłymi metodami. Używany przez nas granulat suchego lodu kierowany strumieniem sprężonego powietrza przywróci czystość nawet powierzchniom wrażliwym na korozję i najdelikatniejszym materiałom, bez najmniejszej szkody. Umożliwia to zaawansowany technologicznie sprzęt duńskiej marki INTELblast. Poza ofertą czyszczenia linii produkcyjnych, parków maszynowych i stanowisk, nasza propozycja to także sprzedaż zestawów INTELblast połączona z serwisem tych urządzeń oraz produkcją suchego lodu. Dysponujemy różnymi typami pojemników na suchy lód do czyszczenia, akcesoriami do maszyn i różnymi typami profilowanych dysz wyrzutowych. Tak samo jak nasze usługi, urządzenia z naszej oferty to sprzęt najwyższej klasy. Dodajmy, że zlecenia realizujemy zgodnie z wymaganiami producentów naszych urządzeń, zgodnie z przepisami BHP i odpowiednich warunkach technicznych. Zapraszamy do zapoznawania się z kolejnymi podstronami naszej firmowej witryny internetowej oraz – w przypadku zainteresowania szczegółami naszej oferty – do kontaktu. Obsługujemy zarówno firmy jak i Klientów indywidualnych. Zabiegi czyszczenia przy pomocy suchego lodu przeprowadzamy nie tylko w Gdańsku, realizujemy też zlecenia w innych miastach.


Czyszczenie suchym lodem, sprzedaż maszyn do czyszczenia suchym lodem

Wychodzimy naprzeciw
oczekiwaniom naszych Klientów

Czyszczenie suchym lodem
Firma Pamech oferuje innowacyjne rozwiązania i technologię bezinwazyjnego czyszczenia strumieniowego, z wykorzystaniem granulatu suchego lodu jako czyściwa. W sytuacjach gdzie zawodzą tradycyjne metody czyszczenia powierzchni - czyszczenie suchym lodem jest doskonałą alternatywą. Metodę tą można stosować zarówno w budownictwie, przemyśle spożywczym, drzewnym, jak również w czyszczeniu i renowacji samochodów oraz zabytków.
Sprzedaż maszyn INTELblast
Dzięki długoletniemu doświadczeniu w pracy z maszynami marki IntelBlast wykorzystującymi suchy lód, proponujemy naszym Klientom usługi serwisu urządzeń do czyszczenia suchym lodem, jak również sprzedaż części zamiennych i akcesoriów do maszyn. Wszystkich zainteresowanych zakupem trwałej i wydajnej maszyny do czyszczenia suchym lodem zapraszamy do kontaktu z naszą firmą.
Sprzedaż suchego lodu
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów stale pracujemy nad rozwojem firmy i poszerzaniu naszej oferty. Zajmujemy się produkcją i sprzedażą suchego lodu. Dzięki współpracy z innymi dostawcami możemy poszczycić się szerokim wyborem granulatu suchego lodu w różnej formie i ilości. Ofertę kierujemy zarówno do osób prywatnych, jak i różnego rodzaju firm. Dysponujemy specjalistycznymi pojemnikami do przechowywania i transportowania suchego lodu.

Pamech Technology

 • BIURO:
  ul. Barbakan 2 lok. 6, 71-028 Szczecin
  tel. +48 733 473 763,
  tel. +48 502 248 798
  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • ODDZIAŁ ŚLĄSK:
  tel. 696 478 719
  tel. 502 248 798
  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • MAGAZYN:
  ul. Policka 15, 72-004 Tanowo
Usługi czyszczenia suchym lodem
Czyszczenie przemysłowe
 • tel. +48 696 478 719
  tel. +48 502 248 798
  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Sprzedaż maszyn
do czyszczenia suchym lodem
 • tel. +48 733 473 763
  tel. +48 502 248 798
  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Nasze usługi wykonujemy
w wielu miastach Polski

Copyright © 2020 www.pamech.pl Produkcja www.FabrykaStron.eu
Na stronie stosujemy pliki cookies. Można dokonać zmiany ustawień cookies. Szczegóły Polityka Prywatności.