• Czyszczenie suchym lodem Białystok

  Pamech IntelBlast Białystok

  Skuteczność w przywracaniu czystości – czyszczenie suchym lodem Białystok - Pamech

  Czyszczenie suchym lodem
 • Czyszczenie suchym lodem Białystok

Czyszczenie suchym lodem Białystok

Eliminacja wszelkiego rodzaju zabrudzeń uchodzących za nieusuwalne okazuje się możliwe dzięki procesowi czyszczenia suchym lodem. Zamówione usługi realizujemy szybko, solidnie, bezpiecznie i bez potrzeby przerywania pracy czyszczonych maszyn.

Czyszczenie suchym lodem Białystok

Zakłócenie cyklu pracy przedsiębiorstwa wywołane zawieszeniem działania linii produkcyjnej, czy wstrzymaniem eksploatacji parku maszynowego oznacza na ogół straty finansowe. Awarie zasilania, albo sprzętu to jednak tylko niektóre okoliczności w jakich może do tego dojść. Kolejną jest konieczność mycia urządzeń, wymagana przez określające standard czystości przepisy. Istnieją jednak rozwiązania, które pozwalają na wyczyszczenie maszyn bez zatrzymywania ich, czy wyłączania. Firma Pamech proponuje opcję czyszczenia suchym lodem, która gwarantuje uniknięcie przestojów – świadczone przez nas usługi zapewniają nienaganną czystość parku maszynowego, bez zawieszanie jego eksploatacji. Granulat suchego lodu pozwala na dokładne, a przy tym szybkie i bezpieczne usuwanie zabrudzeń. Jego użycie cieszy się w branży przemysłowej cieszy się opinią najlepszej dostępnej na rynku metody utrzymania czystości, sprawdza się również w innych branżach, gdzie jest stosowane coraz częściej. Obok skuteczności czyszczenia suchym lodem, dodatkowym atutem naszej firmy jest zgromadzone na przestrzeni lat doświadczenie, które również stanowi gwarancję solidności oferowanych usług. Przyjmujemy zlecenia również od przedsiębiorców spoza branży przemysłowej i Klientów indywidualnych. Zlecone zadania mycia maszyn przy pomocy suchego lodu realizujemy z zastosowaniem zestawów duńskiego producenta INTELblast, nasi operatorzy poza tym, że mają dużą wprawę w ich obsłudze doskonale znają też realia panujące w zakładach przemysłowych. Metoda czyszczenia suchym lodem jest rozwiązaniem nieinwazyjnym i nowoczesnym, wiele firm uważa ją za najlepszą i najwydajniejszą jeśli chodzi o zachowanie standardu czystości wymaganego przez przepisy. Usługa opiera się na prostym schemacie działania – granulat suchego lodu naprowadza się na zabrudzona powierzchnię przy pomocy sprężonego powietrza. Po zetknięciu z zabrudzonym miejscem lód natychmiast wyparowuje, a zanieczyszczenia powierzchni znikają wraz z nim. Reakcja taka, określana często mianem „suchego procesu” nie generuje odpadów i jest możliwa do zastosowania w przypadku każdego typu urządzeń, w tym działających i podłączonych do zasilania maszyn elektrycznych

Pamech – ceniona w branży przemysłowej jakość usług

Wieloletnie doświadczenie marki Pamech umożliwiło stworzenie oferty usługowej ukierunkowanej na pomoc w utrzymaniu standardów czystości wymaganych przez przepisy związane z działalnością w branży przemysłowej, lub innej. Zabieg czyszczenia suchym lodem można zastosować dla każdego rodzaju zespołów urządzeń – linii produkcyjnych i parków maszynowych – nie uciekając się do ich wyłączania na czas jego przeprowadzania. Delegowani przez Pamech specjaliści realizują zamówione usługi stosując markowy sprzęt duńskiego producenta INTELblast – są to urządzenia wydaje i niesłychanie skuteczne oraz dokładne, zyskują uznanie wszędzie gdzie zostają użyte. Oprócz tego zastosowanie czyszczenia suchym lodem nie ogranicza się do zakładów związanych z przemysłem. W Białymstoku oferta marki Pamech to także:

 • czyszczenie urządzeń i instalacji elektrycznych

 • czyszczenie lakierni

 • czyszczenie silników

 • renowacja i czyszczenie samochodów

 • czyszczenie zabytków

 • czyszczenie klejów i żywic

Granulat suchego lodu użyty do mycia przywróci nienaganną czystość każdej powierzchni i każdemu urządzeniu, bez znaczenia z jakiego materiału zostały one wykonane. Czyszczenie przy pomocy suchego lodu zapewnia eliminację zanieczyszczeń chemicznych i przemysłowych, których usunięcie innymi metodami jest po prostu niemożliwe. Dodajmy, że dzięki swoim właściwościom (błyskawiczne parowanie i twardość porównywalna z fakturą kredy) granulat suchego lodu prowadzony sprężonym powietrzem nie uczyni żadnej krzywdy, ani nie stworzy zagrożenia korozją dla żadnego czyszczonego materiału, ani wykonanemu zeń mechanizmowi. Posłużenie się suchym lodem umożliwia technologia marki INTELblast i urządzenia tego producenta, które wykorzystujemy do realizacji zleceń. Ponieważ wiemy jakim problemem może być wymóg utrzymania czystości oraz jesteśmy na co dzień świadkami uznania jakie znajduje skuteczność zestawów INTELblast, nasza działalność nie zamyka się w czyszczeniu linii produkcyjnych, parków maszynowych i zespołów urządzeń, prowadzimy także sprzedaż tego sprzętu oraz zajmujemy się serwisowaniem. Do naszej oferty należy oczywiście również sprzedaż suchego lodu wraz z pojemnikami do transportu i przechowywania jego granulatu. W sprzedaży mamy też akcesoria specjalistyczne INTELblast i różne rodzaje dysz. Zestawy z naszej oferty to sprzęt najwyższej klasy, podobnie jak jakość naszych usług, realizowanych zgodnie z zachowaniem warunków technicznych, przepisów BHP i zaleceń producentów. W przypadku Państwa pytań dotyczących naszej oferty oraz sprzętu INTELblast zapraszamy do kontaktu oraz zapoznania się z zawartością kolejnych partii naszej firmowej strony internetowej. Przypominamy, że nasza oferta została przygotowana nie tylko z myślą o dużych przedsiębiorstwach przemysłowych, współpracujemy też z innymi branżami i Klientami indywidualnymi. Przyjmujemy zamówienia na czyszczenie suchym lodem nie tylko od firm z Białegostoku ale również z innych miast.


Czyszczenie suchym lodem, sprzedaż maszyn do czyszczenia suchym lodem

Wychodzimy naprzeciw
oczekiwaniom naszych Klientów

Czyszczenie suchym lodem
Firma Pamech oferuje innowacyjne rozwiązania i technologię bezinwazyjnego czyszczenia strumieniowego, z wykorzystaniem granulatu suchego lodu jako czyściwa. W sytuacjach gdzie zawodzą tradycyjne metody czyszczenia powierzchni - czyszczenie suchym lodem jest doskonałą alternatywą. Metodę tą można stosować zarówno w budownictwie, przemyśle spożywczym, drzewnym, jak również w czyszczeniu i renowacji samochodów oraz zabytków.
Sprzedaż maszyn INTELblast
Dzięki długoletniemu doświadczeniu w pracy z maszynami marki IntelBlast wykorzystującymi suchy lód, proponujemy naszym Klientom usługi serwisu urządzeń do czyszczenia suchym lodem, jak również sprzedaż części zamiennych i akcesoriów do maszyn. Wszystkich zainteresowanych zakupem trwałej i wydajnej maszyny do czyszczenia suchym lodem zapraszamy do kontaktu z naszą firmą.
Sprzedaż suchego lodu
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów stale pracujemy nad rozwojem firmy i poszerzaniu naszej oferty. Zajmujemy się produkcją i sprzedażą suchego lodu. Dzięki współpracy z innymi dostawcami możemy poszczycić się szerokim wyborem granulatu suchego lodu w różnej formie i ilości. Ofertę kierujemy zarówno do osób prywatnych, jak i różnego rodzaju firm. Dysponujemy specjalistycznymi pojemnikami do przechowywania i transportowania suchego lodu.

Pamech Technology

 • BIURO:
  ul. Barbakan 2 lok. 6, 71-028 Szczecin
  tel. +48 733 473 763,
  tel. +48 502 248 798
  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • ODDZIAŁ ŚLĄSK:
  tel. 696 478 719
  tel. 502 248 798
  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • MAGAZYN:
  ul. Policka 15, 72-004 Tanowo
Usługi czyszczenia suchym lodem
Czyszczenie przemysłowe
 • tel. +48 696 478 719
  tel. +48 502 248 798
  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Sprzedaż maszyn
do czyszczenia suchym lodem
 • tel. +48 733 473 763
  tel. +48 502 248 798
  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Nasze usługi wykonujemy
w wielu miastach Polski

Copyright © 2020 www.pamech.pl Produkcja www.FabrykaStron.eu
Na stronie stosujemy pliki cookies. Można dokonać zmiany ustawień cookies. Szczegóły Polityka Prywatności.