Utrzymanie ruchu
i konserwacja urządzeń

Czyszczenie suchym lodem pozwala szybko i wydajnie wyczyścić maszyny i linie produkcyjne. Idealnie sprawdza się tam, gdzie priorytetem jest utrzymanie ruchu i brak przestojów produkcyjnych. Odbywa się bez konieczności demontażu maszyn, czy ich schładzania.

Czyszczenie maszyn bez konieczności demontażu

W trakcie użytkowania na maszynach produkcyjnych osadzają się zabrudzenia jak pyły, farby, tłuszcze itp. Powoduje to gorszą pracę oraz zwiększa ryzyko awarii takich elementów jak: silniki, roboty, łańcuchy, koła zębate, prowadnice, przenośniki, przewody i wiele innych. Unikanie czyszczenia maszyn powoduje ich gorszą pracę, większe zużycie energii, niższą jakość produktu finalnego oraz generuje więcej defektów i odpadów. Brak czyszczenia maszyn często prowadzi do awarii np. z powodu złego odprowadzania ciepła ze względu na zabrudzenia.

Czyszczenie suchym lodem pozwala szybko i wydajnie wyczyścić maszyny i linie produkcyjne. Idealnie sprawdza się tam, gdzie priorytetem jest utrzymanie ruchu i brak przestojów produkcyjnych. Czyszczenie suchym lodem odbywa się bez konieczności demontażu maszyn, czy ich schładzania. Co bardzo ważne, zaraz po procesie czyszczenia suchym lodem urządzenie może zostać uruchomione i wrócić do działania.

Czyszczenie suchym lodem idealnie sprawdza się tam, gdzie priorytetem jest ogólne utrzymanie ruchu i brak przestojów produkcyjnych, ponieważ pozwala na szybkie wyczyszczenie danej maszyny lub linii produkcyjnej bez konieczności jej demontażu czy schłodzenia. Co ważne, od razu po procesie czyszczenia urządzenie może wrócić do działania.

Czyszczenie suchym lodem łatwo usuwa kleje, smary, żywice, farby, pyły i inne zanieczyszczenia. Dzięki zastosowaniu czyszczenia suchym lodem, które jest metodą bezinwazyjną i nieprzewodzącą prądu czyszczenie urządzeń  jest łatwiejsze i dużo bardziej efektywne.

Metoda wykorzystywana do konserwacji urządzeń:

 • wszystkie rodzaje maszyn
 • silniki
 • wentylatory, dmuchawy, sprężarki
 • części hydrauliczne
 • podajniki i rolki
 • roboty i automaty przemysłowe
 • łańcuchy transportowe, koła zębate
 • rurociągi i węże
 • bębny
 • piece, kabiny natryskowe
 • bloki energetyczne
 • rozdzielnie elektryczne

Korzyści czyszczenia suchym lodem w porównaniu z innymi metodami:

 • Krótsze i bardziej efektywne czyszczenie
 • Minimalizuje przestoje
 • Suchy proces czyszczenia
 • Ograniczenie odpadów
 • Brak chemikaliów, brak materiału ściernego
 • Nieabrazyjny - nie niszczy powierzchni
 • Bezpieczny i przyjazny dla środowiska
 • Dokładność czyszczenia
 • Zastosowanie w wielu dziedzinach

 • Maszyny do czyszczenia suchym lodem sprawdzone i niezawodne

  Zajmujemy się czyszczeniem specjalistycznym powierzchni z dowolnego budulca. Chętnie podejmiemy się realizacji każdego zlecenia. Co istotne innowacyjna technologia, jaką wykorzystujmy nadaje się do renowacji podzespołów elektrycznych i mechanizmów. Na czym polega? W dużym skrócie: granulki lodowe wypuszczane z siłą i duża prędkością uderzają o zabrudzoną  płaszczyznę, a schłodzona i rozbita warstwa kruszeje i odpada od podłoża. Jeśli są Państwo zainteresowani zakupem maszyny do czyszczenia suchym lodem, zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Użytkowane także przez nas urządzenia, są niezawodne i w maksymalnym stopniu spełniają swoje zadanie. Jeśli oczekujecie porady, z przyjemnością opowiemy o parametrach i przeznaczeniu maszyn.

 • Szkiełkowanie lodem delikatne, ale efektywne

  Poszukujecie skutecznej metody czyszczenia, która bez szkody dla powierzchni usunie cały brud? Wydaje się to niemożliwe jeśli zanieczyszczenie jest silne i utrwalone. Mamy jednak dobrą wiadomość! Bez względu na to co chcesz odnowić, jesteśmy gotowi do działania. Szkiełkowanie lodem to najlepsza z dostępnych aktualnie metod czyszczenia. Jesteśmy tego pewni, bowiem na swoim koncie mamy wiele zrealizowanych zleceń. Pleśń na ścianach ma tendencje do powracania, ponieważ tradycyjne sposoby jej usuwania nie są skuteczne. Bardzo niska temperatura suchego lodu jest w stanie zniszczyć zarodniki pleśni, co zapobiega nawrotom. To tylko jeden z przykładów zastosowania. Zachęcamy do obejrzenia zdjęć i filmów, przedstawiających efektywność metody.

 • Czyszczenie suchym lodem w Szczecinie - zamów usługę już dziś

  Uwaga, uwaga! Donosimy uprzejmie, że firma Pamech dysponuje specjalistycznymi urządzeniami, dzięki którym może świadczyć usługi czyszczenia mechanicznego przynoszącego zaskakujące efekty. Zainteresowanie powinno być duże, ponieważ technologia, jaką wykorzystujemy jest uniwersalna i sprawdza się w wielu dziedzinach, m.in. w budownictwie, drukarniach, w przemyśle drzewnym i spożywczym i wielu innych. Żaden nalot nie jest nam straszny. Gromadzący się brud, tworzy trudne do usunięcia złogi, jest nieestetyczny i szkodliwy. Obawa, że czyszczenie suchym lodem w Szczecinie może zniszczyć powierzchnię, jest bezpodstawna. Główną zaletą tej metody, jest właśnie fakt, że przy swojej skuteczności jest jednocześnie niebywale delikatna i nieabrazyjna. Nie zwlekaj, zadzwoń!

 • Czyszczenie maszyn i urządzeń - dowiedz się więcej i skorzystaj

  Chcielibyśmy przedstawić Państwu nowatorską metodę czyszczenia. Technologia wykorzystuje energię kinetyczną i efekt termiczny, czyli bardzo niską temperaturę, którą uzyskuje się dzięki granulkom suchego lodu. Niech o jej delikatności i skuteczności świadczy fakt, że jest wykorzystywana przy renowacji zabytków oraz czyszczeniu maszyn i urządzeń. A przecież w każdym z tych przypadków istotne jest, by prace nie spowodowały uszkodzeń i ubytków. Siedziba naszej firmy mieści się koło Szczecina, ale usługi świadczymy także w innych wybranych miastach Polski. Na efektywność działań, mają wpływ obsługiwane przez nas urządzenia, które cechują wysokie parametry techniczne. Na stronie internetowej, znajdą Państwo wiele ciekawych informacji na temat firmy, metody i zastosowań.

 • Sprzedaż maszyn do czyszczenia suchym lodem. Fachowe doradztwo!

  Nie każdy miał okazję usłyszeć o metodzie czyszczenia polegającej na wykorzystaniu granulek suchego lodu. Trzeba Wam wiedzieć, że jest to obecnie najskuteczniejsza, najbardziej bezpieczna i uniwersalna technologia czyszczenia. Nie uszkadza powierzchni, a jedynie usuwa niepożądane warstwy brudu, farby nalotów czy pleśni. Jednak do jej stosowania potrzebne jest odpowiednie urządzenie, które ma odpowiednie parametry, jest funkcjonalne i trwałe. Dlatego trzeba postawić na dobrą markę. Informujemy, że prowadzimy sprzedaż maszyn do czyszczenia suchym lodem firmy INTELblast, słynącej z tego że w ręce użytkowników oddaje produkty najwyższej jakości. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty i kontaktu z nami. Służymy profesjonalną poradą, pomagającą w wyborze.

Nasza oferta

Nasza działalność obejmuje sprzedaż maszyn do czyszczenia suchym lodem, akcesoriów oraz myjek ultradżwiękowych i parowych. W ofercie także wynajem maszyn oraz serwis urządzeń. Zapraszamy również do obejrzenia filmów prezentujących działanie maszyn.

Copyright © 2019   www.pamech.pl  Produkcja www.FabrykaStron.eu
Na stronie stosujemy pliki cookies. Można dokonać zmiany ustawień cookies. Szczegóły Polityka Prywatności.