Czyszczenie suchym lodem maszyn drukarskich

Tradycyjne metody czyszczenia przy użyciu rozpuszczalników, skrobaczek i dłut są bardzo czasochłonne. Czyszczenie maszyn drukarskich za pomocą suchego lodu zajmuje kilkakrotnie mniej czasu niż tradycyjne metody. Skutecznie można usunąć farbę drukarską, smary i inne zabrudzenia.

Zastosowanie czyszczenia suchym lodem w przemyśle poligraficznym

Na maszynach drukarskich podczas pracy gromadzi się farba drukarska, smary i inne zabrudzenia. Prowadzi to do zmniejszenia prędkości drukowania oraz gorszej jakości wydruku. Czyszczenie suchym lodem przebiega w niskiej temperaturze. Dzięki temu usuwanie klejów, farb, smarów i innych zanieczyszczeń nie stanowi problemu. Jest to idealna metoda czyszczenia wszystkich typów maszyn drukarskich.

Tradycyjne metody czyszczenia przy użyciu skrobaczek, dłut i rozpuszczalników są bardzo czasochłonne. Czyszczenie maszyn drukarskich za pomocą suchego lodu zajmuje kilkakrotnie mniej czasu niż tradycyjne metody. Proces czyszczenia maszyny suchym lodem może skrócić czas pracy nawet 10-cio krotnie w porównaniu z tradycyjnymi metodami. Dzięki takiej efektywności nie trzeba już niepotrzebnie odwlekać czyszczenia.

W przemyśle drukarskim przy pomocy suchego lodu czyścimy:

 • maszyny offsetowe
 • przenośniki taśmowe
 • elementy fotokopiarek
 • przenośniki ślimakowe do tonerów
 • maszyny drukarskie do opakowań
 • matryce, wycinarki
 • maszyny konfekcjonujące, etykieciarki
 • resztki kleju, farby, etykiety

Czyszczenie suchym lodem w technologii INTELblast nie wymaga demontażu urządzeń i jest wykonywane w zakładzie Klienta, co minimalizuje przestoje, zwiększa czas wykorzystania maszyn oraz zmniejsza koszty czyszczenia oraz późniejszej eksploatacji urządzeń. Nie ma tu konieczności usuwania niebezpiecznych odpadów i rozpuszczalników, a zaraz po procesie czyszczenia maszyny są gotowe do użycia.

Korzyści czyszczenia suchym lodem w porównaniu z innymi metodami

 • Szybsze i bardziej efektywne czyszczenie
 • Minimalizuje przestoje
 • Suchy proces czyszczenia
 • Zmniejszenie odpadów
 • Brak chemikaliów, brak materiału ściernego
 • Nieabrazyjny - nie narusza powierzchni
 • Ekologiczny i przyjazny dla środowiska
 • Gruntowność czyszczenia
 • Zastosowanie w wielu dziedzinach

Zainteresowanych czyszczeniem suchym lodem serdecznie zachęcamy do korzystania z naszych usług. Zapewniamy, że będą Państwo zadowoleni z efektu.

 • Sprawdzone i niezawodne maszyny do czyszczenia suchym lodem

  Zajmujemy się czyszczeniem specjalistycznym powierzchni z dowolnego budulca. Chętnie podejmiemy się realizacji każdego zlecenia. Co istotne innowacyjna technologia, jaką wykorzystujmy nadaje się do renowacji podzespołów elektrycznych i mechanizmów. Na czym polega? W dużym skrócie: granulki lodowe wypuszczane z siłą i duża prędkością uderzają o zabrudzoną  płaszczyznę, a schłodzona i rozbita warstwa kruszeje i odpada od podłoża. Jeśli są Państwo zainteresowani zakupem maszyny do czyszczenia suchym lodem, zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Użytkowane także przez nas urządzenia, są niezawodne i w maksymalnym stopniu spełniają swoje zadanie. Jeśli oczekujecie porady, z przyjemnością opowiemy o parametrach i przeznaczeniu maszyn.

 • Szkiełkowanie lodem delikatne, ale efektywne

  Poszukujecie skutecznej metody czyszczenia, która bez szkody dla powierzchni usunie cały brud? Wydaje się to niemożliwe jeśli zanieczyszczenie jest silne i utrwalone. Mamy jednak dobrą wiadomość! Bez względu na to co chcesz odnowić, jesteśmy gotowi do działania. Szkiełkowanie lodem to najlepsza z dostępnych aktualnie metod czyszczenia. Jesteśmy tego pewni, bowiem na swoim koncie mamy wiele zrealizowanych zleceń. Pleśń na ścianach ma tendencje do powracania, ponieważ tradycyjne sposoby jej usuwania nie są skuteczne. Bardzo niska temperatura suchego lodu jest w stanie zniszczyć zarodniki pleśni, co zapobiega nawrotom. To tylko jeden z przykładów zastosowania. Zachęcamy do obejrzenia zdjęć i filmów, przedstawiających efektywność metody.

 • Czyszczenie suchym lodem w Szczecinie - zamów usługę już dziś

  Uwaga, uwaga! Donosimy uprzejmie, że firma Pamech dysponuje specjalistycznymi urządzeniami, dzięki którym może świadczyć usługi czyszczenia mechanicznego przynoszącego zaskakujące efekty. Zainteresowanie powinno być duże, ponieważ technologia, jaką wykorzystujemy jest uniwersalna i sprawdza się w wielu dziedzinach, m.in. w budownictwie, drukarniach, w przemyśle drzewnym i spożywczym i wielu innych. Żaden nalot nie jest nam straszny. Gromadzący się brud, tworzy trudne do usunięcia złogi, jest nieestetyczny i szkodliwy. Obawa, że czyszczenie suchym lodem w Szczecinie może zniszczyć powierzchnię, jest bezpodstawna. Główną zaletą tej metody, jest właśnie fakt, że przy swojej skuteczności jest jednocześnie niebywale delikatna i nieabrazyjna. Nie zwlekaj, zadzwoń!

 • Czyszczenie maszyn i urządzeń - dowiedz się więcej i skorzystaj

  Chcielibyśmy przedstawić Państwu nowatorską metodę czyszczenia. Technologia wykorzystuje energię kinetyczną i efekt termiczny, czyli bardzo niską temperaturę, którą uzyskuje się dzięki granulkom suchego lodu. Niech o jej delikatności i skuteczności świadczy fakt, że jest wykorzystywana przy renowacji zabytków oraz czyszczeniu maszyn i urządzeń. A przecież w każdym z tych przypadków istotne jest, by prace nie spowodowały uszkodzeń i ubytków. Siedziba naszej firmy mieści się koło Szczecina, ale usługi świadczymy także w innych wybranych miastach Polski. Na efektywność działań, mają wpływ obsługiwane przez nas urządzenia, które cechują wysokie parametry techniczne. Na stronie internetowej, znajdą Państwo wiele ciekawych informacji na temat firmy, metody i zastosowań.

 • Sprzedaż maszyn do czyszczenia suchym lodem. Fachowe doradztwo!

  Nie każdy miał okazję usłyszeć o metodzie czyszczenia polegającej na wykorzystaniu granulek suchego lodu. Trzeba Wam wiedzieć, że jest to obecnie najskuteczniejsza, najbardziej bezpieczna i uniwersalna technologia czyszczenia. Nie uszkadza powierzchni, a jedynie usuwa niepożądane warstwy brudu, farby nalotów czy pleśni. Jednak do jej stosowania potrzebne jest odpowiednie urządzenie, które ma odpowiednie parametry, jest funkcjonalne i trwałe. Dlatego trzeba postawić na dobrą markę. Informujemy, że prowadzimy sprzedaż maszyn do czyszczenia suchym lodem firmy INTELblast, słynącej z tego że w ręce użytkowników oddaje produkty najwyższej jakości. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty i kontaktu z nami. Służymy profesjonalną poradą, pomagającą w wyborze.

Nasza oferta

Nasza działalność obejmuje sprzedaż maszyn do czyszczenia suchym lodem, akcesoriów oraz myjek ultradżwiękowych i parowych. W ofercie także wynajem maszyn oraz serwis urządzeń. Zapraszamy również do obejrzenia filmów prezentujących działanie maszyn.

Copyright © 2019   www.pamech.pl  Produkcja www.FabrykaStron.eu
Na stronie stosujemy pliki cookies. Można dokonać zmiany ustawień cookies. Szczegóły Polityka Prywatności.