Test czyszczenia
suchym lodem

Jeżeli Klient nie jest przekonany do skuteczności metody, możemy wykonać próbny test na „wycinku” elementu, który ma być poddany czyszczeniu. Prezentacja pomoże w podjęciu decyzji. Czyszczenie suchym lodem jest nieabrazyjne i może być stosowane na różnych materiałach.

Nie sprzedajemy "kota w worku"

Przeprowadzenie testu czyszczenia suchym lodem pozwoli ocenić rezultaty na „wycinku” prac bezpośrednio w zakładzie Klienta. Pozwala to Klientowi ocenić skuteczność, szybkość czyszczenia i oszacować oszczędności i korzyści użycia metody. Skuteczność i szybkość czyszczenia suchym lodem zależy od wielu czynników takich jak rodzaj podłoża, ilość zanieczyszczenia, jego rodzaj i wiek. Na szybkość czyszczenia wpływają również warunki termiczne otoczenia i podłoża. Z tych powodów firma Pamech oferuje zakładom przemysłowym darmowe testy skuteczności czyszczenia suchym lodem bezpośrednio w siedzibie Klienta.

Co przywozimy ze sobą:

 • Różne typy maszyn do czyszczenia suchym lodem oraz zestawy odpowiednich dysz i końcówek
 • Sprężarkę mobilną Kaeser o ciśnieniu roboczym 10 bar i wydajności powietrza 8,5 m³/min
 • Suchy lód potrzebny do testów

Co potrzebujemy:

 • Pomoc logistyczną na terenie zakładu i umożliwiony dostęp do czyszczonych powierzchni
 • Miejsce do ustawienia sprężarki mobilnej (najlepiej na zewnątrz), jeśli nie ma przyłącza sprężonego powietrza na miejscu
 • Gniazdo elektryczne

Proces czyszczenia suchym lodem jest procesem głośnym. Poziom hałasu waha się od 80 do 120 dB. Osoby przebywające w pobliżu procesu powinny posiadać środki ochrony słuchu.

Czyszczenie testowe dostarcza:

 • W pełni wyszkolony i doświadczony zespół pracowników
 • Przeprowadzenie testowego czyszczenia na wskazanych przez Klienta powierzchniach
 • W miarę możliwości sporządzenie zdjęć lub video
 • Czas przeznaczony na czyszczenie testowe to ok. 20-30 minut.
 • Po przeprowadzonych testach Klient otrzymuje propozycję planu działania oraz kosztorys prac
 • Testy obejmują określony obszar działania naszej firmy
 • Prosimy o kontakt w celu uzgodnienia szczegółów
 • Maszyny do czyszczenia suchym lodem - sprzedaż i serwis

  Zabrudzone maszyny, budynki pomalowane graffiti, zaniedbane pokłady łodzi, stwarzająca zagrożenie pleśń na ścianach... Pierwsze co przychodzi na myśl, to zwątpienie czy można sobie z tym w ogóle poradzić. Jednak na ratunek przychodzi firma Pamech, która upora się nie tylko z wymienionymi przykładami, ale także w innych na pozór beznadziejnych przypadkach. Technologia czyszczenia granulkami  lodu to coś, czego w takich sytuacjach potrzeba. Mamy w ofercie maszyny do czyszczenia suchym lodem. Posiadamy kilka modeli mających odmienne przeznaczenie. Biorąc pod uwagę indywidualne potrzeby i oczekiwania jest szansa na wybór optymalnego rozwiązania. Prócz sprzedaży urządzeń prowadzimy autoryzowany serwis urządzeń INTELblast. Do zobaczenia!

 • Szkiełkowanie lodem usługi dla firm

  Awaria maszyn spowodowana złą konserwacją naraża firmę na duże straty, a długotrwała naprawa potęguje koszta. Lepiej nie dopuścić do tego rodzaju kłopotów i odpowiednio dbać o urządzenia w firmie. Polecamy nasze usługi czyszczenia przemysłowego. Do zalet metody jaką się posługujemy należy szybkość, skuteczność i bezinwazyjność. O jakim sposobie czyszczenia mowa? O szkiełkowaniu lodem. To bezapelacyjnie najbardziej efektywna technologia. Każdy Klient jest dla nas ważny, dlatego mamy elastyczne podejście mające na celu maksymalne dopasowanie się do zróżnicowanych potrzeb zleceniodawców. Jeśli są Państwo zainteresowani naszymi usługami zapraszamy do kontaktu. Udzielimy informacji dotyczących szacowanych kosztów, czasu wykonania prac czy samej metody.

 • Czyszczenie suchym lodem w Szczecinie dopasowane do potrzeb

  Ogłaszamy wszem wobec, że jest skuteczna metoda na uporczywe, trudne do usunięcia zabrudzenia! Firma Pamech jest do Waszej dyspozycji i z ochotą podejmie się realizacji każdego zlecenia. Czyszczenie suchym lodem w Szczecinie to metoda nie mająca sobie równych. Znajduje zastosowanie na wielu polach, m.in. przy renowacji zabytków, usuwaniu graffiti, likwidowaniu pleśni. Specjalistyczne urządzenia pozwalają dotrzeć do ukrytych miejsc. Posługujemy się wysokiej klasy sprzętem, który dobieramy w zależności od specyfiki podłoża i rodzaju zabrudzeń, aby efektywnie zrealizować powierzone nam zadanie. Doświadczona ekipa z pewnością nie zawiedzie pokładanego  w nas zaufania. Zachęcamy do kontaktu i zadawania pytań. Uzyskane informacje pomogą podjąć decyzję.

 • Czyszczenie maszyn i urządzeń - firma Pamech poleca się do usług

  Wszystkie osoby zarządzające firmą wiedzą, jak wielkie straty może przynieść przestój wywołany np. awarią maszyn. A te wiadomo - podczas eksploatacji ulegają zabrudzeniom i zniszczeniom. Temu pierwszemu można jednak zaradzić, co z pewnością przedłuży ich żywotność. Uprzedzamy pytanie, czy konserwacja nie zajmie zbyt dużo czasu. Nasza firma poleca mechaniczne czyszczenie maszyn i urządzeń, które przebiega szybko i przynosi niezwykłe efekty. Technologia jaką się posługujemy jest bezpieczna dla mechanizmów i delikatnych struktur - właśnie na tym polega jej fenomen. Pragniemy podkreślić, że posiadamy doświadczenie i profesjonalne zaplecze, dzięki czemu jesteśmy w stanie sprostać największym wyzwaniom. Informacje zawarte na stronie powinny rozwiać resztę wątpliwości.

 • Sprzedaż maszyn do czyszczenia suchym lodem, serwis urządzeń

  Jak nikt inny znamy się na czyszczeniu mechanicznym, metodzie tyle efektywnej co bezpiecznej. Tak, tak! Nawet utrwalone osady i zabrudzenia, można usunąć bez szkody dla czyszczonej powierzchni. Zajmujemy się świadczeniem usług, ale prowadzimy także sprzedaż maszyn do czyszczenia suchym lodem. Nabywców zapewne ucieszy fakt, że posiadamy autoryzowany serwis, a w razie potrzeb udzielimy też fachowych porad. W asortymencie posiadamy maszyny firmy INTELblast, profesjonalne i niezawodne urządzenia wypróbowane przez wielu użytkowników. Jesteśmy pewni, że i Wy będziecie zadowoleni z zakupu.  Jeśli mają Państwo pytania prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy. Z naszej strony może zagwarantować rzetelną obsługę i elastyczne podejście.

Nasza oferta

Nasza działalność obejmuje sprzedaż maszyn do czyszczenia suchym lodem, akcesoriów oraz myjek ultradżwiękowych i parowych. W ofercie także wynajem maszyn oraz serwis urządzeń. Zapraszamy również do obejrzenia filmów prezentujących działanie maszyn.

Copyright © 2019   www.pamech.pl  Produkcja www.FabrykaStron.eu
Na stronie stosujemy pliki cookies. Można dokonać zmiany ustawień cookies. Szczegóły Polityka Prywatności.