Oferujemy Klientom sprzedaż suchego lodu

Jesteśmy dystrybutorem maszyn duńskiej firmy INTELblast. Prowadzimy sprzedaż i wynajem urządzeń do czyszczenia suchym lodem, a także zajmujemy się sprzedażą suchego lodu. Ponadto prowadzimy serwis i wykonujemy usługi mycia suchym lodem na wysokim poziomie.

Sprzedaż suchego lodu

Firma Pamech specjalizuje się w usłudze czyszczenia suchym lodem, jednakże wciąż pracujemy nad rozwojem firmy i poszerzamy ofertę. W związku z tym, w ramach działalności zajmujemy się także sprzedażą suchego lodu. Aby odpowiedzieć na zróżnicowane potrzeby Klientów posiadamy własną produkcję suchego lodu, ale także współpracujemy z innymi dostawcami. Tym sposobem, możemy oferować suchy lód w dowolnej formie i różnych ilościach.

Oferta skierowana jest do Klientów z całej Polski. Dysponujemy specjalistycznymi pojemnikami do przechowywania i transportowania suchego lodu, co jest istotne ze względu na specyfikę produktu.  Wszystkich zainteresowanych kupnem suchego lodu, serdecznie zapraszamy do kontaktu.


Nasza oferta

Nasza działalność obejmuje sprzedaż maszyn do czyszczenia suchym lodem, akcesoriów oraz myjek ultradżwiękowych i parowych. W ofercie także wynajem maszyn oraz serwis urządzeń. Zapraszamy również do obejrzenia filmów prezentujących działanie maszyn.

Copyright © 2019   www.pamech.pl  Produkcja www.FabrykaStron.eu
Na stronie stosujemy pliki cookies. Można dokonać zmiany ustawień cookies. Szczegóły Polityka Prywatności.