Wynajmij i kup maszynę
do czyszczenia

Poza sprzedażą urządzeń do czyszczenia suchym lodem, firma Pamech oferuje także wynajem sprzętu dla Klientów indywidualnych i różnego rodzaju firm. Jesteśmy dystrybutorem niezawodnych i profesjonalnych maszyn firmy INTELblast.

Oferta wynajmu i wykupu maszyn IBLmini oraz IBL3000

Firma Pamech umożliwia wynajem długoterminowy maszyn do czyszczenia suchym lodem oraz ich późniejszy wykup. Możesz przetestować maszynę do czyszczenia suchym lodem i zadecydować, czy urządzenie spełnia Twoje oczekiwania. Tym sposobem nie kupujesz "kota w worku". Zakup urządzenia to spory wydatek, więc możliwość wcześniejszego przetestowania to wygodne rozwiązanie.

Jeśli są Państwo zainteresowanie naszą ofertą, zachęcamy do kontaktu. Usługi świadczymy na terenie kraju, dysponujemy własnym transportem, za pomocą którego możemy dostarczyć do Państwa zamówione maszyny, wraz z osprzętem i suchym lodem. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom Klientów i zapewniamy dogodne warunki wynajmu i wykupu maszyn. Serdecznie zapraszamy.

Nasza oferta

Nasza działalność obejmuje sprzedaż maszyn do czyszczenia suchym lodem, akcesoriów oraz myjek ultradżwiękowych i parowych. W ofercie także wynajem maszyn oraz serwis urządzeń. Zapraszamy również do obejrzenia filmów prezentujących działanie maszyn.

Copyright © 2019   www.pamech.pl  Produkcja www.FabrykaStron.eu
Na stronie stosujemy pliki cookies. Można dokonać zmiany ustawień cookies. Szczegóły Polityka Prywatności.