Wynajem urządzeń do czyszczenia suchym lodem

Poza sprzedażą urządzeń do czyszczenia suchym lodem, firma Pamech oferuje także wynajem sprzętu dla Klientów indywidualnych i różnego rodzaju firm. Jesteśmy dystrybutorem niezawodnych i profesjonalnych maszyn firmy INTELblast.

Wynajem maszyn do mycia suchym lodem

Wynajęcie maszyny do czyszczenia suchym lodem, to doskonałe rozwiązanie jeśli potrzebujemy okresowo skorzystać z takiego urządzenia. W zależności od indywidualnych potrzeb maszynę można wynająć na dobę, kilka dni, a nawet tygodni. Oferta dopasowujemy do zróżnicowanych oczekiwań Klientów. Warunki wynajmu są zmienne, uwarunkowane długością najmu. Posiadamy transport, który umożliwia nam dostarczenie maszyny wraz z oprzyrządowaniem do Klienta. Dostarczamy także suchy lód, w specjalnych pojemnikach. Nasza działalność nie ogranicza się do obszaru województwa zachodniopomorskiego, gdzie mieści się nasza siedziba. Dzięki dobrze wyposażonemu zapleczu oraz sieci partnerów w wielu miastach kraju, możemy dotrzeć do różnych miast Polski.

Chętnie służymy fachowym doradztwem, dotyczącym wyboru maszyny czy ilości suchego lodu, potrzebnego do wykonania czyszczenia określonej powierzchni. Zapewniamy szkolenie, pokazujące jak posługiwać się maszyną. Więcej szczegółowych informacji mieści się w załączonym dokumencie, można się także skontaktować z nami telefonicznie.  

Nasza oferta

Nasza działalność obejmuje sprzedaż maszyn do czyszczenia suchym lodem, akcesoriów oraz myjek ultradżwiękowych i parowych. W ofercie także wynajem maszyn oraz serwis urządzeń. Zapraszamy również do obejrzenia filmów prezentujących działanie maszyn.

Copyright © 2019   www.pamech.pl  Produkcja www.FabrykaStron.eu
Na stronie stosujemy pliki cookies. Można dokonać zmiany ustawień cookies. Szczegóły Polityka Prywatności.