Wynajem długoterminowy
maszyn i urządzeń

Poza sprzedażą urządzeń do czyszczenia suchym lodem, firma Pamech oferuje także wynajem sprzętu dla Klientów indywidualnych i różnego rodzaju firm. Jesteśmy dystrybutorem niezawodnych i profesjonalnych maszyn firmy INTELblast.

Oferta wynajmu długoterminowego maszyn
IBLmini oraz IBL3000

Wynajem długoterminowy maszyny do czyszczenia suchym lodem w ofercie firmy Pamech, na korzystnych warunkach. Okres wynajmu może wynosić 6 lub 12 miesięcy. Wybraną przez Państwa maszynę dostarczyć możemy na terenie Polski własnym transportem. Przeprowadzamy szkolenie, mające na celu zapoznanie się z parametrami maszyny i nabycie umiejętności jej obsługi. Uczulamy także na zachowanie zasad bezpieczeństwa. Dostarczamy także potrzebną ilość suchego lodu, w razie potrzeby służymy fachowym doradztwem.

Więcej o warunkach współpracy, można znaleźć w dokumencie załączonym obok. Serdecznie zapraszamy również do kontaktu telefonicznego, chętnie odpowiemy na Państwa pytania.

Nasza oferta

Nasza działalność obejmuje sprzedaż maszyn do czyszczenia suchym lodem, akcesoriów oraz myjek ultradżwiękowych i parowych. W ofercie także wynajem maszyn oraz serwis urządzeń. Zapraszamy również do obejrzenia filmów prezentujących działanie maszyn.

Copyright © 2019   www.pamech.pl  Produkcja www.FabrykaStron.eu
Na stronie stosujemy pliki cookies. Można dokonać zmiany ustawień cookies. Szczegóły Polityka Prywatności.