Maszyna do czyszczenia
suchym lodem - IBLmini

Kompaktowa i niedroga maszyna do sprężarek o niskim przepływie powietrza. IBLmini to idealny wybór dla tych firm, które chciałyby mieć możliwość czyszczenia małych części i powierzchni, bez inwestycji w kompresory o dużym przepływie powietrza.

Maszyna Intelblast IBLmini

Intelblast IBLmini - małe gabaryty, niska inwestycja, duże korzyści. Łatwa w transporcie, manewrowaniu i przechowywaniu. Ważący jedynie 29 kg, wymiary 550 x 480 x 895 mm maszynę można łatwo podnieść do samochodu lub przechowywać na półce. Wyposażony w kółka i uchwyt do węża strumieniowego.

Dane techniczne:

  • Wysokość (z rączką w najniższym położeniu): 610 mm
  • Wysokość (z rączką w najwyższym położeniu): 895 mm
  • Szerokość: 480 mm
  • Głębokość: 550 mm
  • Waga: 29 kg
  • Pojemność zbiornika na suchy lód: 8 kg
  • Zużycie suchego lodu: 10 do 30 kg / godzinę
  • Wymagania dotyczące powietrza: od 2 do 12 barów
  • Wielkość suchego lodu (dysza 3 mm): 2,2 mm lub mniej
  • Rozmiar suchego lodu (dysza 5 mm): 3,0 mm lub mniejszy

Wymagania dotyczące powietrza

Jedną z najważniejszych zalet urządzenia IBL Mini (poza jego ceną) jest to, że jest to urządzenie zaprojektowane do pracy z kompresorami o niedużej wydajności. Większość fabryk ma tylko sprężarki, które generują 7 barów i objętość powietrza od 500 do 3000 litrów / min, co dla większości zadań czyszczenia przy pomocy IBLmini wystarczy do osiągnięcia pożądanego rezultatu.

Wymagania dotyczące powietrza

Możliwość pracy z suchym lodem w obszarze, w którym pracują inni, można wykonać za pomocą urządzenia IBLmini. Praca przy poziomie hałasu około 75 dB umożliwia pracę nawet bez ochrony słuchu.

Dysze i wąż strumieniowy

Standardowe płaskie aluminiowe dysze o szerokości 3 i 5 mm są przeznaczone do niskiego przepływu powietrza, a wraz z lekkim 3 metrowym wężem strumieniowym o długości 3 metrów, operator ma łatwą do ustawienia konfigurację. Aby uzyskać optymalną skuteczność czyszczenia przy zużyciu powietrza poniżej 1000 l / min, należy użyć płaskiej dyszy 3 mm, a rozmiar granulatu suchego lodu powinien wynosić 2,2 mm lub mniej. W przypadku stosowania peletu suchego lodu o średnicy 3 mm należy stosować płaską dyszę o szerokości 5 mm.

Kontrola

Zużycie suchego lodu można regulować w zakresie od 10 do 30 kg / na godzinę, a ciśnienie strumienia czyszczącego można regulować w zakresie od 2 do 12 barów.

Nasza oferta

Nasza działalność obejmuje sprzedaż maszyn do czyszczenia suchym lodem, akcesoriów oraz myjek ultradżwiękowych i parowych. W ofercie także wynajem maszyn oraz serwis urządzeń. Zapraszamy również do obejrzenia filmów prezentujących działanie maszyn.

Copyright © 2019   www.pamech.pl  Produkcja www.FabrykaStron.eu
Na stronie stosujemy pliki cookies. Można dokonać zmiany ustawień cookies. Szczegóły Polityka Prywatności.