Maszyna do czyszczenia
suchym lodem - IBL4000

Wraz z IBL4000, firma INTELblast podjęła zaawansowaną technologię i wieloletnie doświadczenie użytkownika w tworzenie bezprecedensowo silnej i przyjaznej dla użytkownika oczyszczarki. Uwaga jest skierowana na bezawaryjną pracę przy maksymalnej wydajności czyszczenia.

Maszyna Intelblast IBL4000

Dane techniczne:

  • Wysokość: 1110 mm
  • Szerokość: 540 mm
  • Długość: 780 mm
  • Waga: 93 kg
  • Pojemność suchego lodu: 25 kg
  • Zużycie suchego lodu: od 25 do 90 kg / godzinę
  • Wymagane zapotrzebowanie na sprężone powietrze: 2 do 16 bar

Zdalne sterowanie ciśnieniem i podawanie suchego lodu

Czujniki i inne wrażliwe elementy wymagają wyregulowanego ciśnienia. Dzięki zdalnemu sterowaniu, nie ma potrzeby, aby wspinać się z powrotem na urządzenia do regulacji. Regulacja wsadu suchego lodu, pozwala nie tylko idealne sprzątanie, ale także drogę do optymalizowania prawidłowej konsumpcji. Nadanie istotnej oszczędności materiałom eksploatacyjnym.

Sterowanie powietrzem

IBL 4000 jest wyposażony w części kontroli powietrza od Festo. Ma to na celu zapewnić długą żywotność urządzenia, ale także umożliwić bezproblemową pracę nawet wtedy, gdy powietrze nawiewane ma jakiekolwiek zanieczyszczenia ze sprężarki. W celu uzyskania satysfakcji klienta, czyste i suche powietrze powinno oczywiście być stosowane przez cały czas.

Łącznie ze wszystkimi dyszami

Przybornik posiada również potężną i lekką (aluminiową) dyszę IBL TF500 z 3 wkładkami do wyboru (4-5-6-7-8-9-10 mm). Długość i konstrukcja oferuje najbardziej agresywną dyszę na rynku, wraz z wkładkami można wybrać prawidłową konfigurację zgodną z dostępnym przepływem powietrza. Dysza IBL T100 daje operatorowi możliwość manewrowania przy pracy w ciasnych przestrzeniach. Wszystkie dysze są standardowym wyposażeniem urządzenia.

Skrzynka narzędziowa

Zintegrowana skrzynka narzędziowa utrzymuje dysze, pistolety itd. zabezpieczone i zorganizowane przez cały czas. Nie ma potrzeby, aby nosić ze sobą dodatkowe narzędzia i części.

Węże do wyboru

IBL 4000 jest wyposażony w węże do wyboru. Wąż 1 cal PU lub wąż z kauczuku silikonowego dla maksymalnej mocy (7 lub 10 metrów) wąż ¾ cala PU lub wąż z kauczuku silikonowego dla elastyczność (7 lub 10 metrów).

Nasza oferta

Nasza działalność obejmuje sprzedaż maszyn do czyszczenia suchym lodem, akcesoriów oraz myjek ultradżwiękowych i parowych. W ofercie także wynajem maszyn oraz serwis urządzeń. Zapraszamy również do obejrzenia filmów prezentujących działanie maszyn.

Copyright © 2019   www.pamech.pl  Produkcja www.FabrykaStron.eu
Na stronie stosujemy pliki cookies. Można dokonać zmiany ustawień cookies. Szczegóły Polityka Prywatności.