Maszyna do czyszczenia
suchym lodem - IBL3000

IBL 3000 przy szerokości całkowitej wynoszącej zaledwie 400 mm, może być z łatwością przemieszczany, między maszynami na produkcji. Umożliwia to operatorowi zbliżenie się do punktu czyszczenia, a tym samym daje możliwość pracy z krótszymi wężami strumieniowymi.

Maszyna Intelblast IBL3000

Intelblast IBL3000 - uniwersalne urządzenie czyszczące o dużej mocy. Zostało opracowane w bliskiej współpracy z Klientem, który miał szczególne potrzeby w zakresie wykorzystywania technologii suchego lodu, w otoczeniu, w którym występuje wiele wyzwań. Rozmiar i prostota w połączeniu ze znaną wytrzymałością i wytrzymałością IBL4000 były kluczowymi faktami.

Dane techniczne:

  • Ciśnienie robocze 2-16 bar
  • Zużycie suchego lodu: 25-90kg/h (standardowe zużycie 30-40 kg/h)
  • Zużycie powietrza 2,5-7,5 m3/min.
  • Zasobnik suchego lodu 25 kg
  • Szerokość: 400 mm
  • Wysokość: 1110 mm
  • Długość: 780 mm
  • Waga: 80 kg

Pojemność zbiornika

Bycie węższym nie oznacza mniejszego zbiornika z suchym lodem. Podobnie jak IBL4000, IBL3000 zawiera więcej niż 25 kg suchego lodu, co w przypadku większości zastosowań trwa 30 minut przed ponownym napełnieniem. Zasobnik nie jest wyjmowany do opróżniania suchego lodu z powrotem do pojemnika na suchy lód, ale może być zsunięty w czasie krótszym niż 10 minut w celu serwisowania maszyny.

Prostota i solidność

Obsługa i przenoszenie sprzętu w ciasnych przestrzeniach oznacza również ryzyko uszkodzenia urządzenia. Dlatego zaprojektowaliśmy sprzęt z elementami, tak aby nie wystawały zbyt daleko od maszyny (ryzyko zerwania), jednocześnie wszystkie części są umieszczone za rękojeściami z tyłu maszyny.

Cena ma znaczenie

Kolejnym parametrem jest oczywiście cena. W porównaniu do IBL4000, IBL3000 jest zaprojektowany bez skrzynki narzędziowej lub bez zdalnego sterowania przepływem suchego lodu i ciśnienia na pistolecie (można zamówić jako opcję). IBL3000 jest dostarczany z krótką dyszą, razem z 3 nakładkami w standardzie.

Dobrze znane zalety

IBL3000 ma oczywiście wszystkie funkcje znane z IBL4000. Duże płaskie opony, prawdziwy 1 calowy przepływ powietrza przez wszystkie części, komponenty FESTO i 7-metrowy wąż do wyboru (lekki PU lub guma techniczna).

Nasza oferta

Nasza działalność obejmuje sprzedaż maszyn do czyszczenia suchym lodem, akcesoriów oraz myjek ultradżwiękowych i parowych. W ofercie także wynajem maszyn oraz serwis urządzeń. Zapraszamy również do obejrzenia filmów prezentujących działanie maszyn.

Copyright © 2019   www.pamech.pl  Produkcja www.FabrykaStron.eu
Na stronie stosujemy pliki cookies. Można dokonać zmiany ustawień cookies. Szczegóły Polityka Prywatności.